Alergolog dziecięcy

Witam

Poszukuję namiary na alergologa dla dziecka ( 1 rok 2 miesiące ).  Mamy problem ze skazą białkową.

Za pomoc serdecznie dziękuje.

Ania K
FENK@
(2011/07/11 21:26) 0

Dr Wojdas - przyjmuje w ALMEDZIEI jakaś pani dr -  przy ul Kraszewskiego.

IJ K
KIJS
(2011/07/11 22:25) 0

U nas nie ma dobrych specjalistów w tej dziedzinie. Po 2 latach leczenia na Kraszewskiego przenosimy się do Wawy. Bardzo polecane miejsce do poradnia przy szpitalu na Działdowskiej-na Nfz lub prywatnie przychodnia Prosen. Na Niekłańskiej tez podobno jest nieźle.

anna miastowska
medika_a
(2011/07/11 22:31) 0

a lek. Wojdas to też alergolog???? Ja do niego udałam się na wizytę  jako do laryngologa  ale może nie mam pełnych informacji ...

ANNA RUTKOWSKA
anrut
(2011/07/12 12:27) 0

Szczerze polecam dr Bielecką z Instytutu Matki i Dziecka na Kasprzaka. Byłam tam z moim wtedy niespełna 2,5 latkiem, testy wziewne zrobione od ręki, przebadany wzdłuż i wszeż, szczegółowy wywiad etc. Poświęciła nam naprawdę dużo czasu, bardzo uprzejma, miła, kontaktowa. 

Dostałam namiary od innej mamy, której syn ma tam odczulania i jest przez w/w pania dr prowadzony już od paru lat.  

A tutaj można też zajrzeć :)

http://www.bielecka.net/

oczywiscie na Kasprzaka byliśmy w ramach NFZ

pozdrawiam

Ania K
FENK@
(2011/07/12 15:54) 0

Tak Mediko, byłam tam z synem jako u ALERGOLOGA.

ola lis
iks igrek
iks
(2013/06/29 00:13) 0

Szczerze polecam: www.alergomed.pl

Kamil Mak
KamilMak
(2013/11/04 14:54) 0

Myślę, że mogą Ci pomóc tutaj. Wiem, że trochę daleko, ale opłaca się jechać. Wiele cennych rad i wskazówek.

Anna Tomaszewska
anulay
(2013/11/04 20:49) 0

moją córkę zresztą b. skutecznie też leczyła dr Bielecka  - Zylberstain, przyjmuje też prywatnie  na Ursynowie przy metrze Natolin. Zainteresowanym mogę przekazać nr telefonu