utworzono: 2013/04/25 23:12

Dom Pomocy Społecznej

Szanowni Państwo, czy nie czas pomóc Ludziom z Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie???!!!! Czy nie czas przerwać zmowę milczenia, zastraszenie?? !! Pracownicy dawni i obecni cierpienie tych ludzi słychać. Przecież głośno jest o tym, co tam robi się z ludźmi!!!! Za cierpienie innych każdy z nas zapłaci.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/04/26 10:26
proszę jaśniej - też słyszałem, że tam coś niedobrego się dzieje. Nie rozumiem skoro Pan/Pani coś wie w temacie czemu nie napisze na forum publicznym tylko czeka odwagi innych.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/05/02 23:07

Pisze Pani, że coś słyszała. To dlsaczego Pani nic nie mówi. Więcej informacji na forum jest, proszę poszukać.

Trzeba będzie zapłacić za cierpienie zadawane innym.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/05/03 01:17
A czy ktoś już to wszystko zgłosił do prokuratury i do mediów?
My czytelnicy forum nic nie pomożemy bo w praktyce nic nie wiemy.
Widzimy tylko relacje dwóch stron.
Ja osobiście nie mogę i nie będę opowiadał się za żadną ze stron bo nie znam faktów.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/05/03 20:11
GRZECH

masz rację... trzeba to oficjalnie zgłosić jak ktoś ma wiedzę na ten temat....

zgłoś naruszenie

Reklama

wysłano: 2013/05/04 09:56
Dzień dobry Państwu. Mój brat przebywa w Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie i ja jako Jego opiekun prawny nie mogę powiedzieć złego słowa o opiece w tym ośrodku. Moim zdaniem opieka jest bardzo dobra, personel zawsze dostępny. Mój brat potrafi być agresywny i jeszcze nigdy nie powiedział mi, że jest tu żle traktowany. Zawsze czysto ubrany, jeszcze nigdy nie widziałam go w podartych ubraniach, a odwiedzam brata bardzo często. Jeśli chodzi o Święta, byłam tego dnia u brata i widziałam, co było na stołach, czasami w domu człowiek tyle nie szykuje na Święta. Z każdym problem zawsze można się zwrócić do Pani Dyrektor, czy też Pani Kierownik i jak do tej pory, zawsze wszystko było pomyślnie rozwiązane. Czytam te wszystkie wpisy i nie potrafię zrozumieć o co w tym wszystkim chodzi??? Ja nie mogę powiedzieć złego słowa o tej placówce.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/05/04 13:35
Do TOSIA300

To co Pani pozytywnego widzi w DPS jest jak najbardziej zrozumiałe. 
Bo taki ładny i sielski obrazek widzą wszyscy, którzy są gośćmi odwiedzającymi swoich bliskich. Ma być miło, czysto, idealnie, modelowo, cudowna atmosfera, itd.

Niestety, zupełnie inaczej to wszystko wygląda ,,od kuchni'', czyli z oceny pracowników, zwłaszcza byłych. Bo Ci obecnie pracujący boją się wypowiadać w tym temacie.

Smutne to bardzo....

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/05/04 14:12

Droga Pani Tosiu

Pewien człowiek, którego umiejętności były marnej natury nie dostał przedłużenia pracy i poprzysiągł sobie, że zniszczy DPS a w szczególności jego Dyrektorkę, najpierw usiłował szantażować kilka osób rzekomymi dokumentami, które ma i przekaże ABW i innym służbą no chyba że dostanie „określoną propozycje” (He,He ładnie to brzmi), lecz reakcja jego rozmówców na szantaż była jasna, kazali mu spierd….ć. Ta zniewaga małego szantażysty doprowadziła do powstania w nim efektu zemsty za wszelką cenę,

Nadal sobie pseudonim człowiek i doniósł do powiatu, jakie to nieprawidłowości są w DPS. Tam reakcja była prawidłowa, bo poproszono o konkrety oraz spotkanie i wysłano kontrolę.

Konkretów nie było!, Spotkania nie było! a kontrola nie wykazała nieprawidłowości. Tak to oburzyło naszego szantażystę, że zaprzysiągł zemstę do śmierci i zaczął pisać to, jako Karolina to, jako bal to, jako króliczek 90 itp., aby niszczyć DPS. Dotarł również do osób, które z podobnych powodów jak on nie znalazły zatrudnienia, w DPS a jednocześnie politycznie nienawidziły władz powiatu i zaczęli manipulować informacjami, między innymi na tym forum. Nikt z nimi nie polemizował i nie wzbudzało to sensacji takiej, jakiej oczekiwali a wręcz jasno kilku rozsądnie myślących forumowiczów stwierdziło, że jak wie to niech poinformuje prokuraturę, bo to jest najbardziej racjonalne działanie, ale niestety nie chodzi o prokuraturę, bo prokuratura pewnie by zapytała o te określone propozycje (He, He propozycje), o szantaż dokumentami zdeponowanymi w tajnych sejfach Mordoru, powoływanie się na wpływy w ABW oraz straszenie członkami rodziny na wysokich stanowiskach w Policji, groźby załatwienia Dyrektorki DPS, zastraszanie pracowników i starkingu (podobno parę osób chce zeznawać o tych nocnych telefonach i sytuacji psychicznej, jaka w ich wyniku powstała), co do niektórych z pracowników, mógłby spowodować kłopoty dla naszego małego szantażysty.

Ot i to cała historia, która będzie miała zapewne dalszy ciąg, bo ludzie mali o marnym charakterze i moralności przysłowiowego Kalego nigdy nie przestaną pluć na świat, z którym się nie zgadzają.

Irek Kisiołek Administrator Bezpieczeństwa Informacji w DPS Młodzieszyn

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/05/04 22:21
to prawda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tam jest koszmar.!!!!!!!!!!!!!!!

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/05/04 22:21
wysłano: 2013/05/04 22:24
Kontrola ?????????? o czym my mówimy?????????? tu trzeba kogoś z zewnątrz!!!!!!!!!! 

zgłoś naruszenie

Reklama

wysłano: 2013/05/04 22:33
Szanowny Panie, Pan jako administrator bezpieczeństwa, a groził księdzu!!!!! Ten filmik jest wstrząsający!!!!!!!!!!! Pana Dziadek w grobie się przewraca, że ma takiego wnuka. Za ludzką krzywdę trzeba zapłacić, proszę  o tym pamiętać. 

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/05/04 22:41
Szanowna Pani, której Brat jest w tej placówce, proszę zerknąć na wypowiedzi ludzi, którzy tam byli, pracowali, są na forum: DPS Młodzieszyn, załączam: 

Byłam kiedyś przez kilka dni w DPS Młodzieszyn na kursie opiekunki. Więc tak:
-Budynek ładny, nowoczesny, wyposażony i CZYSTY...bez przerwy sprzątany. Ok, to się chwali. Dla osób obcych to idealne miejsce dla starszych osób.

Ale na tym koniec pozytywów.

Druga strona medalu to pensjonariusze. 
-Starsi, zaniedbani, brudne i przetłuszczone włosy u pań, obrzydliwe paznokcie u nóg. Nie obcinane. Odzież fatalna, zwłaszcza u tych osób, które nawet nie wiedzą co się z nimi dzieje. Bielizna w stanie opłakanym. 

Na piętrze na korytarzu światło na czujnik, starsi ludzie nie potrafią co chwila włączać kontaktu, więc siedzą po ciemku...kiwając się niczym dzieci w sierocińcu.
Nikt z nimi nie rozmawia....są sami.

Personel:
-ten zwykły sprzątający nawet miły, gorzej z tymi trochę wyżej. Terapeuci niemili, czasami odnosiłam wrażenie, że nienawidzą tych starszych ludzi. To po co tam pracują jak nie MAJĄ CIERPLIWOŚCI !

A pani dyrektor, no cóż....przemykała czasami korytarzem niczym księżna...i jej zmartwieniem było to, że firanki nie są powieszone synchronicznie w oknach....l

JEŻELI NIE MUSICIE, TO NIE ODDAWAJCIE TAM NAJBLIŻSZYCH !!!

LEPIEJ ZA TE PIENIĄDZE POSZUKAĆ OPIEKUNKI DO DOMU

(kiedy słucham w radiu FAMA wywiadu z kierownictwem, jaka to świetna placówka, to chce mi się śmiać!!!)

Dzień dobry !

Zdecydowałam zarejestrować się i napisać bo trafia mnie szlak jak czytam tą lokalną obłudę i fałsz. Moja koleżanka jeszcze jakiś czas temu pracowała w sochaczewskim, a w zasadzie młodzieszyńskim DPS-ie  jednakże podległym starostwu sochaczewskiemu. Nic by w tym dziwnego nie było no bo jak  - każdy gdzieś pracować musi. Ale nie w tym rzecz. Na jednym ze wspólnych wieczorków (babskich) koleżanka chyba wypiła o jeden kieliszek szampana więcej niż zwykle bo się otworzyła, a co ciekawego powiedziała. Jak dla mnie to obrzydliwe co tam się dzieje. Jak to określiła koleżanka, „jaśnie pani dyrektorka DPS-u” (przepraszając mnie jednocześnie gdyż także jestem dyrektorką jednego z działów rządowej agendy) pracuje jak i kiedy chce, co dla mnie w tak wysoko hierarchicznie postawionej instytucji jest niezrozumiale, do ludzi odnosi się jak do zwierząt, choć ponoć te traktuje zdecydowanie lepiej. Organizacja wigilii dla pensjonariuszy  była wręcz powalająca – na jednej sali pensjonariusze (ludzie starsi, schorowani godni szacunku) mający na stolach rybkę po grecku i inne tanie posiłki i napoje . W drugiej zaś Sali  tzw. „vipy”,  lokalna śmietanka „polityczno”- stowarzyszeniowo- towarzyska ze starostwa wraz z zaprzyjaźnionymi radnymi z rady miasta, a na stołach koniaczek , jedzonko z nie z marketu , ale z firmy cateringowej – za czyje  to wszystko pieniądze, a za pieniążki należące do pensjonariuszy „Domu pomocy  społecznej”  w którym na co dzień  oszczędza się na serwetkach, na pampersach itp. Tak, tak, do pensjonariusz ! opieka przesyła pieniążki na pensjonariusza, prywatni też płacą za człowieka , nie dla „vipa”, raz jeszcze nie dla a za ! Zachowanie niby „vip’ów” jest bardzo podobne do zachowania hien zerujących na padlinie,  tu zaś na nie swoich pieniądzach.  Nie oszczędza się tylko na wyżerki dla  miejscowych „dygnitarzy” siedzących ileś lat przy żłobie i w trakcie wyborów samorządowych wciskających kit ludziom jakie to chcą dobrodziejstwa dla nich zdziałać. Na wymioty już zbiera jak czytam artykuły jaki to burmistrz zły , albo jaki to starosta zły, może tak dość ?! Dość publicznych  udawanych kłótni, a w radach nadzorczych i tak razem siedzicie, dość przepychanek i może dość imprez cudzym kosztem a czas zacząć płacić za swoje zachcianki własnymi pieniążkami ??!! Może czas by  jej wysokość  była obecna w pracy i nie traktowała  DPS-u jak prywatne ranczo , ale  zaczęła szanować ludzi tam pracujących i  zakwaterowanych bo to dzięki nim tam pracuje. Niech pamięta , ze im wyżej siedzi tym upadek bardziej bolesny a jak się nikogo nie szanuje to walnie o glebę wcześniej czy później z wielkim hukiem. Ja staram się o tym nie zapominać.

Tu jest odpowiedź którą zacytuję a która widnieje pod pod sondą na burmistrza:

W DPS, zatrudnia się radnych miejskich, którzy są w opozycji do burmistrza. Pracuje tam nie tylko Pan Kisiołek, ale też Pani Kozbuch oraz córka pani radnej Kossakowskiej (tej z zarzutami prokuratorskimi za sfałszowanie podpisu nieżyjącego człowieka w celu wyłudzenia od miasta mieszkania komunalnego). 

Karol

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/05/04 23:03
Ja nie zauważyłam żadnych nieprawidłowości i będę trzymać przy swoim, uważam, że opieka w Domu Pomocy Społecznej jest bardzo dobra.Powiem więcej,cieszę się, że jest taka placówka, bo ja nie byłabym w stanie opiekować się sama bratem. Ja swoich wizyt u brata nigdy nie zapowiadam, jak już wspominałam, bywam często, także zauważyłabym, że jest coś nie tak.
Przeczytałam publikację Pana Ireneusza i już rozumiem w czym tkwi problem, bo zapewne nie chodzi o opiekę tylko o coś zupełnie innego. Pani Dyrektor, proszę się nie przejmować, rodziny, którzy mają swoich bliskich w Pani placówce, myślę,że wiedzą, jak jest i mają swoje zdanie na ten temat. Nie chcę się wypowiadać za Pani pracowników, ale myślę,że nikogo na siłę Pani nie trzyma i jeśli komuś jest tak bardzo żle, zawsze może poszukać innej pracy.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/05/06 09:01

Co mnie obchodzi tak naprawdę  dps ? I tak nic się nie zmieni czy jest dobrze czy źle- takie życie ! Jedni patrzą przez różowe okulary (optymiści) na świat inni przez ciemne okulary (pesymiści), a przez neta 90% interanutów pluje na innych czy to uzasadnione czy nie, a moim zdaniem dopoki nie padają słowa na "k", "ch" i inne wyzwiska kierowane pod konkretnym nazwiskiem jest to jeszcze znośne, ale jak zaczynają padać obraźliwe wyzwiska to powinno się inautę ukarać!

Ad. tematu to ja ciekaw jestem tylko dwóch rzeczy: 1. Jaka firma  wygrała przetarg na odbiór śmieci w Sochaczewie i jakie ceny - jaką kasiorę będę placil za ich odbiór. 2. Jeżeli chodzi o dps to tylko ilu jest urzędnikow (w tym kierownictwo) ilu fizycznych i ile osób pracuje jako opiekunowie (lekarz, pielęgniarka, pomoc medyczna, salowa rehabilitanci). Chyba nie są to dane poufne,  dps to zaklad dzialający z naszych podatków głównie.

Miłego tygodnia życzę esochaczewiakom !

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/05/06 22:05

Strasznie smutne to wszystko.  O tym Domu Pomocy już dawno było słychać. Ludzie opowiadają, co tam się dzieje. Agresywny brat ma szcęście, bo siostra go często odwiedza więc dba się  oniego. A ile razy spadł ktoś z łóżka i nie miał kto podnieść. Jedzenie lądowało u psa, bo staruszek nie chiciał jeść.  Dobrej nocy wszystkim życzę.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/05/08 10:41

Smutne i to bardzo. Ale pocieszające jest, że za krzywdę innych zawsze trzeba zapłacić.

Milego dnia.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/05/08 10:50

Wiadomo,że dużo ludzie wiedzą, to dlaczego nikt z tym nic nie robi? Byli Pracownicy nadal się boicie?

Odwagi!!!!!!!!!!!!!!

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/05/20 23:59
Drogi Panie Ireneuszu !!!
Ciężko  na forum udowodnić innym czy dane wpisy dokonuje jedna czy kilka osób, no chyba że ma pan znajomości u administratora. Jeśli tak , to zapewne już Pan wie , że jestem nową osobą , która zabiera głos w tej sprawie. 
 Czytając te wpisy aż trudno  powstrzymać się od nie podzielenia się swoją wiedzą w temacie w/w Domu. 
Przejdę może od razu do konkretów by nie zanudzać czytelników. 
DPS Młodzieszyn a kiedyś DPS Sochaczew przy ul. Gawłowskiej przyjmuje pod swój dach pensjonariuszy na tzw. pobyty czasowe . Są to umowy podpisywane między Panią Dyrektor a rodziną umieszczanej osoby. Czy ktoś się kiedyś zastanawiał nad legalnością tych umów? Państwowy Dom przyjmuje komercyjnie mieszkańców omijając formalności w Ośrodkach Pomocy Społecznej. Dla rodzin , którym zależy na szybkiej pomocy to bardzo wygodna forma , pytanie tylko jak z zarobionych pieniędzy rozlicza się  w/w Dom,  gdzie trafiają pieniądze z tych umów i czy wykazuje się te dane do jakichkolwiek sprawozdań? 
Pokusiłam się wykonać telefon do Wydziału Polityki Społecznej w Warszawie , tam uzyskałam odpowiedz , iż umieszczanie osoby w Domu Pomocy  powinno odbywać się wyłącznie przez Ośrodki Pomocy Społecznej ( zgodnie z Ustawą o pomocy społecznej) . 
Na jakiej więc podstawie podpisywane są w/w umowy w tym Domu? Państwo w państwie ? Wolna amerykanka ? Takie cuda możliwe są tylko w tym Domu nigdzie nic podobnego w Państwowym Domu nie ma miejsca!!!!!!!  c. d. n. 

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/05/22 09:29

Pan Kosiołek bardzo się myli utożsamiając mnie z człowiekiem, z którym, najwyraźniej ma na pieńku. Nie jestem szantażystą, jeżeli się pan Kisiołek wczyta w to, co napisałam, to zobaczy, że jestem kobietą, a nie mężczyzną. Chyba, że pan Kisiołek ma problemy z rozróżnianiem rodzaju. Tego, że w języku polskim są trzy rodzaje: męski, żeński i nijaki, i jak je rozróżnić, uczy się dzieci w szkole podstawowej. Czy aż takie braki w edukacji???? Radzę powtórzyć zasady interpunkcji, bo błędy popełnia pan porażające.

W Domu Pomocy Społecznej dzieją się rzeczy bardzo złe. Na wszystko przyjdzie czas.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/05/22 22:08

Ten Dom, to prawdziwy dom cudów.

Najtragiczniejsze jednak jest, że milczy się, kiedy znęcają się nad Ludźmi starszymi, chorymi. Ile osób tam spadło z wózka, ile umarło w "cudowny" sposób. Jakieś dwa lata temu taka głośna śmierć była, ale ucichło, bo wiadomo....

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/05/22 22:37
bal,

Konkrety proszę bo to już jest nudne.
- kto i kiedy znęcał się nad ludźmi i jak
- które osoby rzekomo umarły w cudowny sposób i skąd takie stwierdzenie
- jaka sprawa sprzed dwóch lat

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/05/23 23:35
Pani Tosiu, co do jednego muszę przyznać Pani rację. Mieszkańcy Domu
Pomocy Społecznej w Młodzieszynie muszą być zapewne czysto i pięknie
ubrani skoro sama Pani Dyrektor w towarzystwie kierowniczki i głównej
księgowej robi zakupy w sochaczewskich sklepach oraz w Centrum Mody w
Nadarzynie o butach z markowego sklepu mieszczącego się przy Al.600-lecia
nie wspomnę.  Osobiście wybierają , przymierzają i biorą fakturę na
Dom Pomocy Społecznej.Tylko pozazdrościć mieszkańcom takiej opieki ,
takiego
zainteresowania no i tych markowych
ciuchów.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/05/24 06:12
bal,

Konkrety proszę bo to już jest nudne.
- kto i kiedy znęcał się nad ludźmi i jak
- które osoby rzekomo umarły w cudowny sposób i skąd takie stwierdzenie
- jaka sprawa sprzed dwóch lat                własnie proszę o konkrety a nie pierniczenie bzdetów ,a jeżeli jest tak jak piszesz to wezwij kontrole ,telewizję nie wiem, kogo tam chcesz.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/05/26 20:21
Pani Aleksandro, mnie naprawdę nie interesuje gdzie Pani Dyrektor, Pani Kierownik i Pani Księgowa robią zakupy, dla mnie mogą nawet ubierać się w Mediolanie. Widzę, że Pani śledzi te 3 Panie(nawet pojechała Pani za Nimi do Nadarzyna????) i wszystko o nich wie, tylko ile w tym prawdy???Czy Pani nie ma swojego życia, swoich problemów, swoich zmartwień? Jestem starszą osobą i wiele w życiu przeszłam i niech mi Pani wierzy, że los bywa przewroty, bardzo przewrotny i żeby ktoś w najbliższej przyszłości nie osądził pochopnie Pani. Czy W DPS ma Pani umieszczoną bliską Pani osobę???Wie Pani w ogóle na czym polega opieka nad osobą chorą, starszą, agresywną???Opieka w tej placówce jest BARDZO, powtarzam BARDZO DOBRA, a życie prywatne szefostwa mnie naprawdę nie interesuje.Co Panią interesuje gdzie, kto i za ile robi zakupy? A skąd Pani wie, o tych fakturach???Żeby kogoś oczerniać, trzeba mieć dowody, bo mówić można wiele. Te powtarzające się wpisy są już naprawdę męczące, wciąż jedno i to samo.Wiem, że osobie, która to pisze, wcale nie chodzi o opiekę, o dobro mieszkańców, tylko ma jakieś swoje porachunki z szefostwem i uważam, że takich rzeczy nie powinno się wyciągać na forum. Jeśli ma pani odwagę oczerniać Panią Dyrektor, proponowałabym mieć odwagę stanąć z Nią twarzą w twarz. Jeśli chodzi o sklep o którym Pani wspomina, ja też w nim kupuję buty, ceny są dostępne, buty porządne, a czy to jest sklep dla wybranych osób??? A Pani gdzie się ubiera i kupuje buty???Hmm . . .?Droga Pani, naprawdę, proponuję zająć się swoim życiem, no chyba, że Pani życie jest smutne, nudne i monotonne, to wiele by wyjaśniało. Ja kiedyś też byłam osobą na stanowisku i też było wiele osób,które u mnie wiele widziało,a sami uważali się za świętych(zapewne Pani Aleksandra też się za taką uważa),mam tu głównie na myśli pracowników z którymi musiałam się pożegnać.Jeszcze raz powtórzę, opieka w DPS jest BARDZO DOBRA, a reszta mnie naprawdę nie interesuje. Proponuję, żeby każdy zajął się swoim prywatnym życiem i zanim osądzi kogoś, spojrzał na siebie.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/05/29 11:47
Grzech i dragon36

Dużo wiem, ale cała reszta się boi mówić publicznie. To trzeba tak załatwić, żeby nie zostali skrzywdzeni niewinni i ci, którzy zostali zastraszeni. 

Pani Antonino, takie stanowisko Pani piastuje, a tak poważne problemy z czytaniem ze zrozumieniem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Proszę przeczytać ze zrozumieniem:

"Pani Tosiu, co do jednego muszę przyznać Pani rację. Mieszkańcy Domu
Pomocy Społecznej w Młodzieszynie muszą być zapewne czysto i pięknie
ubrani skoro sama Pani Dyrektor w towarzystwie kierowniczki i głównej
księgowej robi zakupy w sochaczewskich sklepach oraz w Centrum Mody w
Nadarzynie o butach z markowego sklepu mieszczącego się przy Al.600-lecia
nie wspomnę.  Osobiście wybierają , przymierzają i biorą fakturę na
Dom Pomocy Społecznej.Tylko pozazdrościć mieszkańcom takiej opieki ,
takiego 

zainteresowania no i tych markowych
ciuchów."

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/05/31 13:07
Szanowna Pani, mimo starszego już wieku,jeszcze potrafię czytać ze zrozumieniem i póki co dobrze widzę, także nie musi Pani być tak "uprzejma" i wytłuszczać mi druk. Tak się składa, że znam właścicielkę tego sklepu( bardzo dobrze), jakoś Ona nic nie wie o tych fakturach , hmm . . .dziwne. Jeśli Pani jest w posiadaniu takich faktur, chętnie się z Panią spotkam.Te powtarzające się wpisy tych samych ciągle osób, non stop przywracanie postów, które powtarzają się po kilka razy, jest naprawdę już niesmaczne.Zastanawiam się do czego dążą osoby oczerniające szefostwo(jak widać bezpodstawnie) tej placówki???Urażona ambicja, brak zajęcia, prywatne porachunki, a może zazdrość, że Pani Dyrektor się udało, że powstał tak piękny DPS???Ja jeszcze raz dziękuję za tak piękną placówkę i cudowną opiekę. Od kiedy mój brat przebywa w tej placówce o nic nie muszę się martwić, wszystko jest załatwione tak, jak potrzeba. W poprzedniej placówce większość spraw była na mojej głowie, a za pobyt płaciłam więcej.

zgłoś naruszenie

strona główna forum