ginekolog - forum Sochaczew

utworzono: 2007/02/27 17:41

ginekolog

Post został dodany w grupie:

Grupa lekarze Sochaczew ułatwia uzyskanie z pierwszej ręki informacji na temat lekarzy różnych specj…»

32 użytkowników
109 wątków
★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Szukam ginekologa kobiety z Sochaczewa i okolic ,w miarę miłej ,która robi usg,prosze o namiary

zgłoś naruszenie
wysłano: 2007/02/28 07:51
dr Dałek nr tel 609444504. Jest bardzo sympatyczną i dobrą Panią dr.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2007/02/28 09:56
ale nie ma sprzetu usg. Daje skierowanie do szpitala na usg.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2007/02/28 13:18
Oosbiœcie nie znam, ale kolezanka chwali dr. Melosik. Przyjmuje 2 razy wtyg, na pewno w srody i jeszcze jakiœ dzień, na ul. Œwierczewskiego.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2007/02/28 20:06
O na pewno, dr Dałek nie jest bardzo sympatyczną i dobrą Panią dr....ale za to Pan dr Wronisz jest bardzo sympatyczny i miły dla kobiet i jego polecam

zgłoś naruszenie

Reklama

wysłano: 2007/03/01 05:31
O tak :) Jesli zdaecydujesz się nalekarza mężczyznę to dr Wronisz jest naprawde w porzšdku.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2007/03/01 09:03
czemu akurat kobieta? Jeśli chodzi o lekarza polecam dr. Niewiadomskiego. Jest stanowczy, służbowy z dużym doświadczeniem. Przyjmuje w wtorki i czwartki. (oczywiście w domu). O innych nie będę się wypowiadała. Moja siostra uciekła do innego miasta rodzić maleństwo...................ot Sochaczew.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2007/03/01 10:40
Nie żartujcie sobie nie ma dobrej kobiety ginekolog , a z facetów polecam dr.Kościuczyka, jest naprawdę konkretny i bardzo uczciwy.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2007/03/02 09:43
A w życiu. Moja mama do niego chodziłš i ma o nim jak najgorsze zdanie.
Pomijam fakt,zę do swoich pacjentek zawrac się per "Ty". bEZ ZNACZENIA CZY MASZ 18,30 CZY 50 LAT!

zgłoś naruszenie
wysłano: 2007/03/02 09:43
wysłano: 2007/03/02 12:36
W zasadzie sam nie jestem w stanie ocenić Pana Kościuczyka, bo jestem facetem, ale kobiety z mojego otoczenia, które chodziły do Niego na badania, wypowiadały się bardzo pochlebnie i generalnie polecają innym kobietom.
Czy ktoś woli oficjalne stosunki per Pan/Pani, czy bardziej luźne per "Ty", to akurat indywidualna sprawa każdej osoby. Osobiście uważam, że luźne podejście sprzyja lepszej atmosferze - łatwiej się zapytać o rzeczy krempujące itp. Jak pisałem to rzecz gustu, ale żeby od razu krzyczeć ?

Pozdrawiam

zgłoś naruszenie

Reklama

wysłano: 2007/03/02 12:49
w ten sposób możecie dyskutować również o dentystach, dermatologach i innych...ile osób, tyle zdań...ja tam byłam i u doktora Wronisza i u doktor Dałek i u doktora Śliwickiego i kazdy z tych lekarzy na swój sposób jest dobry i miły...

zgłoś naruszenie
wysłano: 2007/03/02 17:31
Zgadzam się ale jest jedno "ale". Dr Wronisz - przyjmuje za darmo w szpitalu. USG również za darmo w szpitalu. I naprawdę przemiły lekarz. Co do dr Dałek - bardzo sympatyczna kobieta, tylko ceny za wizyty są dośc wyosokie, na USG i tak wysyła do szpitala. Dr Niewiadomski - śrdenio wspominam wizytę u niego. Jest jeszcze dr Bożena Golan (nazwisko panieńskie, nie wiem jak z męża się nazywa, przyjmuje w budynku radia Fama), nie wiem czy robi USG, ale jak chodziłam do niej 4 lata temu miała zamiar kupić aprat. Też bardzo dobry lekarz, stawki za wizyty średnie, na normalną kieszeń. I jeszcze jedna rzecz - z tych wszystkich wymienionych tylko jeden - Wronisz ma tytuł doktora. Pozostali to lek. med.. Jeśli zalezy ci na fachowej opiece warto na to również zwrócić uwagę. pozdr

zgłoś naruszenie
wysłano: 2007/03/02 18:03
Nie tytuł doktora ale stopień naukowy doktora nauk medycznych.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2007/03/02 20:16
Ja to oczywiœcie rozumiem. Ale czy nie sšdzisz, drogi Orylu, że najpierw należy zapytać pacjenta czy nie będzie mu przeszkadzała taka forma zracania się do niego?
Dla mnie to będzie w porzšdku i będzie luŸna atmosfera jeœli ja do lekarza też będę per "Ty " się zwarcać.
A tak myœlę, że sytuacja jest jeszcze bardziej krępujšca, bo od razu stawia kobietę na niższej od "pana doktora" pozycji.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2007/03/02 20:18
KakaDu
Czy jesteœ pewna,ze dr. Wroniesz przyjmuje w szpitalu? Poczštkiem roku dotałam info,ze nie podpisał umowy z NFZ i pracuje tylko na dyzurach, ale nie poradni K.
Dzięki za odp :)

zgłoś naruszenie
wysłano: 2007/03/03 00:10
Trudno mi się nie zgodzic, chociaż dla mnie jest to kwestią podejścia - ale to już temat na inną dyskusję. W każdym razie zdaję sobie z tego sprawę że części ludzi może to przeszkadzac.

A żeby post nie był do końca jałowy, to chociaż dodam coś odnośnie głównego tematu: ja odradzam panią ordynator z położniczego w Sochaczewie (nie znam nazwiska). Znów nie osobiście ;-), ale kilka kobiet, które chodziło do tej pani, wypowiadało się raczej nie pochlebnie.

Pozdrawiam i życzę trafnego wyboru.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2007/03/03 10:25
dr Kościuczyk dobry i uczciwy??? To chyba jakiś żart :-))
Dla mnie to przedewszystkim naciągacz, który aby zarobić parę złotych jest w stanie wmówić Ci chorobę. Stwierdzam to na własnym przykładzie.
Pozatym jego sposób bycia jest nie do przyjęcia. Głupie żarty z poważnych spraw. Mogę przyczatać całą masę przykładów. Byłam powtarzam "byłam" jego pacjentką kilka lat i bardzo żałuję :-((
Polecam dr Dałek.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2007/03/04 08:36
A ja jednak polecam dr.Wronisza.Lekarz przemiły ale przede wszystkim liczy się poważne podejście do każdej pacjentki.Nie przyjmuje już w szpitalu tylko prywatnie.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2007/03/05 11:03
tak naprawdę to każdy ma swojego ulubionego lekarza. dla jednej osoby ten który jest dla innych idealny, dla niej może być beznadziejny. byłam już u kilku ginekologów i oto moje zdanie:
dr Niewiadomski beznadziejny, przyjmuje od niechcenia, a mojej znajomej przepisał lek, którego nie można brać w ciąży, skutek - poronienie
dr Śliwicki beznadziejny, nie wypisał mi zwolnienia z pracy, bo po badaniu stwierdził, że nic mi nie jest; tego samego dnia trafiłam do szpitala z zagrożeniem przedwczesnego porodu
dr Wronisz bardzo miły, ale nie mówi żadnych konkretów
dr Kościuczyk nie jest idealny, ale pomógł mi najbardziej z tych wszystkich lekarzy i do niego chodzę, pasuje mi jego luźny stosunek do pacjentów, nie stresuje, nigdy nie wmawiał mi żadnej choroby, żeby brać pieniądze, bo nie chodzę do neigo na wizyty prywatne
dr Dałek bardzo miła i sympatyczna, nie chodziłam do niej, ale odbierała mój poród, jeden minus - trochę źle mnie zszyła i miałam problemy przez pół roku.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2007/03/07 14:48
gdzie przyjmuje dr Kościuczyk?

zgłoś naruszenie
wysłano: 2007/03/07 19:23
w centrum medycznym, na kraszewskiego, prawie vis a vis pizzerii da grasso

zgłoś naruszenie
wysłano: 2007/03/14 12:38
Dr Wronisz przyjmuje prywatnie w budynku Żaromskiego 27 (na przeciwko Luxa ten duży nowy budynek). W szitalu przyjmuje już tylko doktor Jaworska... A zapisy w tej chwili są na kwiecień, nieźle co? Rok temu w Poradni K przyjmowało kilkoro lekarzy, a teraz... Szok po prostu, lepiej iść prywatnie, tylko do jasnej cholery po co my płacimy te "Zusy"?? (Pytanie retoryczne, bo pewnie każdy odpowiedź zna, podobnie jak i ja). Pozdrawiam

zgłoś naruszenie
wysłano: 2007/03/14 12:45
Heh ... pytanie retoryczne, ale nie narzekajmy bo nas znowu na chama od czegoś Religa ubezpieczy ....

zgłoś naruszenie
wysłano: 2007/05/16 15:40
mozecie mi napisac, czy dr Wronisz ma w swoim prywatnym gabinecie usg?? czy na usg wysyla do szpitala (podobnie jak dr Dałek - pseudo gin)

zgłoś naruszenie
wysłano: 2007/05/17 10:39
Dr Wronisz nie ma usg w swoim pryw gabinecie. Wykonuje je w czwartki w szpitalu.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2007/05/17 18:03
O DOKTORZE KOSCIUCZYKU POWIEM TYLE ZE POSZLAM DO NIEGO NA WIZYTE JAK DOWIEDZIALAM SIE ZE JESTEM W CIAZY I NIE POTRAFIL NAWET STWIERDZIC KTORY TO TYDZIEN NIE ZLECIL MI ZADNYCH PODSTAWOWYCH BADAN NA POCZATEK.

A CO POWIECIE O DOKTOR PAPIEROWSKIEJ?

zgłoś naruszenie

strona główna forum