Katalog nieuczciwych pracodawcow

xx xx

Ten w徠ek zosta zablokowany - nie mo瞠sz odpowiada na posty

Witam.Proponuje za這zyc spis nieuczciwych pracodawcow,ktorzy patrza tylko jakby wykorzystac pracownika i najlepiej mu jeszcze nie p豉cic! prosze o wpisy kogo sie wystrzegac..
xxxx xxxx
Anusiak-
(2011/05/25 19:04) 0

TERAZ TO RACZEJ PRO列IEJ ZAΜ玆 SPIS UCZCIWYCH PRACODAWC紟,BO TERAZ PRAWIE KA浴Y PATRZY JAK TU OSZUKA SZAREGO ROBOLA...
POZDRAWIAM

xxxx xxxx
Anusiak-
(2011/05/25 19:15) 0

JAK JU ROZMAWIAMY O PRACODAWCACH TO OSTATNIO BYΒM 名IADKIEM JAK SZEF BARDZO POWA烤EJ FIRMY NA ULICY POKOJU ???? TRAKTOWA PRACOWNIKA,A RACZEJ PRACOWNIC,MY印 浩 CO NIEKT紑ZY TRAKTUJ LEPIEJ ZWIERZ邛A...

Adam ㄆkomski
Adkona
(2011/05/25 22:22) 0

powiedz co to za firma????? i jakie to by這 zdarzenie???

xx xx
xyx
(2011/05/26 10:25) 0

No widze ze w socho to sami uczciwi mieszkaja,czy moze ludzie boja sie mowic ze zostali oszukani??

Rafa Szczawiczeski
Szczawiu
(2011/05/26 10:59) 0

Boj si albo si wstydz, 瞠 si dali zrobi w ciula. W naszym kraju obowi您uje co takiego jak kodeks pracy, o kt鏎ym cz瘰to ludzie zapominaj a niekt鏎zy pracodawcy 鈍iadomie pomijaj. jak sie o swoje prawa nie walczy to si zostaje oszukanym.

xxxx xxxx
Anusiak-
(2011/05/26 18:37) 0

A MO浩 KTO POWIE GDZIE JEST TAKI PRACODAWCA GDZIE SI PRACUJE W/G KODEKSU PRACY,I DA UCZCIWIE ZAROBI???CHYBA KA浴Y JE xMIE,A JAK SI KTO ODEZWIE,TO POWIE 浩 NA TWOJE MIEJSCE JEST DZIESI犴IU.NIC TYLKO POZAZDRO列I TYM CO PRACUJ USTAWOWO PO 160 GODZ.. MIESI犴ZNIE I GODZIWIE ZARABIAJ ..
POZDRAWIAM..

xxxx xxxx
Anusiak-
(2011/05/26 18:37) 0

Wx列ICIEL NA D.....

karol stawicki
karol997
(2011/05/26 21:21) 0

Rafa czy ty aby nie przesadzasz..;) w ciula??? Ci ludzie cz瘰to nie maj 鈔odk闚 by walczy o swoje prawa, jak wiesz prawo broni tylko oszust闚, z這dziei, bandyt闚...

A tak na marginesie czym tu si chwali.

Za堯盧ie list uczciwych pracodawc闚 tak b璠zie 豉twiej i reklama dla uczciwej firmy.

pozdr.

Obywatelka 安iata
luna
(2011/05/27 01:04) 0

Proponuje kolejn kategori - pracodawca nie doceniaj帷y pracownika!

xxxx xxxx
Anusiak-
(2011/05/27 19:36) 0

A MO浩 POWIESZ LUNA KTO TAK CI DOCENIA.A MO浩 TY DOCENIASZ???

Rafa Szczawiczeski
Szczawiu
(2011/05/30 11:25) 0

Rafa czy ty aby nie przesadzasz..;) w ciula??? Ci ludzie cz瘰to nie maj 鈔odk闚 by walczy o swoje prawa, jak wiesz prawo broni tylko oszust闚, z這dziei, bandyt闚...

Absolutnie si karol997 nie zgadzam. To jest og鏊ny pogl康 nie do ko鎍a prawdziwy. Po jakiego grzyba komu 鈔odki do tego by przeczyta kodeks pracy i wiedzie jakie prawa mu przys逝guj? Po co 鈔odki do tego by wiedzie, 瞠 jak si przyjmuje cz這wiek do pracy to powinien podpisa umow? P騧niej zdziwiony jest, 瞠 go po dwu tygodniach zwolnili i nie zap豉cili a 瘸dnej umowy nie by這, albo natyra si jak w馧 na nadgodzinach i okazuje si, 瞠 瘸dnych nadgodzin nie by這. Ci nieuczciwi to wykorzystuj a takich niestety masa. I masa tych, kt鏎zy na to si godz. Wiem, 瞠 niekt鏎zy musz jako zarabia, bo nie maja innych 鈔odk闚 do 篡cia, ale to nap璠za takich oszust闚, kt鏎zy okradaj nas wszystkich nie p豉c帷 podatk闚 zatrudniaj帷 na czarno itd. Jednak skoro maj ludzi, kt鏎zy si na to godz to dlaczego maj tego nie robi zw豉szcza kiedy co takiego jak uczciwo嗆 nie ma dla nich 瘸dnego znaczenia. Ja uwa瘸m, 瞠 zawsze trzeba walczy o swoje. Nie o wszystko si da, bo jak nieuczciwy to i pewnie pomys這wy i sprytnie obejdzie niekt鏎e przepisy (np. u mojego brata w pracy by造 zwolnienia grupowe, aby nie p豉ci odprawy to zwalniano miesi璚znie po 19 os鏏 i ju si nie nale瘸豉 odprawa). Nie wiem mo瞠 to tylko moja mowa teraz, bo ja w podobnej sytuacji nie jestem, ale wydaje mi si, 瞠 gdyby jaki je這p mn pomiata tylko dlatego, 瞠 jest moim pracodawc to bym sobie na to nie pozwoli.

karol stawicki
karol997
(2011/05/30 11:56) 0

Napisa貫m o ludziach, kt鏎zy nie maj 鈔odk闚 na zak豉danie spraw z pow鏚ztwa cywilnego w s康ach. Ludziach, kt鏎zy w desperacji ratuj帷 w豉sn rodzin zgadzaj si na ka盥 umow i ka盥e warunki. I jeszcze jesdno nie ka盥y posiada kodeks pracy, dost瘼 do internetu, czy czyta dok豉dnie umow a s i tacy pracodawcy jak wspomnia貫  dla kt鏎ych uczciwo嗆 nie ma 瘸dnego znaczenia i ko這 si zamyka jak widzisz. Cz瘰to spotyka貫m si z takimi przypadkami gdzie po fakcie ludzie opowiadaj jak zostali oszukani, jak stracili zarobione grosze.... ale c騜 jesli akceptujemy zatrudnienie na czarno to jeste鄉y sami sobie winni... s jednak przypadki w kt鏎ych pracodawca m闚i 瞠 po okresie pr鏏nym czyli umownie 14 dni podpisze umow po czym zwalnia pracownika z przyczyn bli瞠j nieokre郵onych. Takich przypadk闚 jest mnustwo i jest to moim zdaniem cwaniactwo i chamstwo.

pozdr.

Rafa Szczawiczeski
Szczawiu
(2011/05/30 14:44) 0

Moim zdaniem r闚nie. Sam zosta貫m kiedy tak zwolniony. M鎩 kierownik m闚i, 瞠 jak najbardziej jestem debe軼iak i podpisze ze mn umow a ostatniego dnia pracy okaza這 si, 瞠 tej umowy nie ma. Ma這 tego je這p zrzuci wszystko na swojego dyrektora a ja w kadrach widzia貫m list ludzi do nie przed逝瘸nia umowy, kt鏎a napisa ten瞠 kierownik :) Jako, 瞠 by貫m jeszcze m這dy i emocje ci篹ko by這 utrzyma na do widzenia rzuci貫m mu co o kolorze jego w這s闚 i cz這nku m瘰kim w nazwisku, ale wg prawa by這 wszystko jak nale篡. Natomiast co do czytania kodeksu pracy i braku internetu to jak kto chce to zawsze kodeks znajdzie. No i jak kto umowy nie czyta to tez sam sobie jest winien.
Podsumowuj帷 przypadek przypadkowi nie r闚ny :)

xx xx
xyx
(2011/05/30 16:14) 0

Witam.Co sadzicie o firmir SIDA Z UL.SZAJNOWICZA?? pracowa tam ktos? prosze o opinie na temet tego pracodawcy..

Rafa Szczawiczeski
Szczawiu
(2011/06/01 13:37) 0

Nadgodziny, kt鏎ych nie mo積a odebra nie s zgodne z prawem.

xx xx
xyx
(2011/06/02 08:05) 0

firma BIG PLAND-naprawa plandek w kozuszkach przy trasie a2,zatrudnionych kilka osob,oczywiscie nikt nie zarejestrowany! Gdy zapytasz sie w豉sciciela czy dostaniesz jakas umowe po kilku dniach juz tam nie pracujesz!

Halina G
Halinka
(2011/06/03 10:41) 0

Chyba bardziej buduj帷y by豚y temat katalog uczciwych pracodawc闚. Mo瞠 przedsi瑿iorcy zabiegali by o to 瞠by si w nim znale潭. P鏦i co z potocznych opinii ci庵le si s造szy o dziwnych sytuacjach dziej帷ych si w firmach. Podw鎩ne listy p豉c... przeci庵anie w czasie terminu wyp豉ty... Og鏊nie m闚i帷 naruszanie Kodeksu Pracy.

xx xx
xyx
(2011/06/03 12:46) 0

no moze byc i uczciwych,tylko chyba takich wielu nie ma,jesli wogole sa??

magdalena go豉szewska
pluto1
(2011/06/03 14:03) 0

Jesli chodzi o Firm SIDA to jest porz康na i uczciwa Firma, znam w豉軼iciela to napewno nie jest oszust !!!
ale Ciebie napewno XYX nie zatrudni za du瞠 problemy stwarzasz !!!

xx xx
xyx
(2011/06/03 15:24) 0

Jesli chodzi o Firm SIDA to jest porz康na i uczciwa Firma, znam w豉軼iciela to napewno nie jest oszust !!!
ale Ciebie napewno XYX nie zatrudni za du瞠 problemy stwarzasz !!!

wcale nie chce zeby mnie zatrudnia,nawet o to nie zabiega貫m,s造sza貫m tylko ze smieszne stawki daje pracownikom.  S造szeliscie moze cos o SPAW-MONTER z m這dzieszyna?

u篡tkownik12958
u篡tkownik12958 (2011/06/07 00:04) 0

Hmmm... co do firmy "SIDA" to z t uczciwo軼i bym nie przesadza bo wykorzystuje pracownik闚 jak tylko si da... a co do sposobu wynagradzania pracownik闚 te mo積a by這by wiele powiedzie na ten temat... Mo瞠 przy wykonywaniu prac zleconych s solidni ale przeciez nie o to tu chodzi... Chocia ka盥y mo瞠 mie swoje zdanie, a co do znania w豉軼iciela a pracowania to te s dwie r騜ne rzeczy

Monika Zagajewska
monaliza
(2011/06/07 14:49) 0

Na pewno nieuczciwi s zarz康cy pewnego medium sochaczewskiego... nie b璠 m闚i豉 o kogo mi chodzi, bo chyba wszyscy wiedz co w trawie piszczy :))

pozdrwaiam

xx xx
xyx
(2011/06/09 08:55) 0

jak widze temet nie ma duzego powodzenia,chyba jednak spo貫czenstwo nadal woli siedziec cicho i byc wyzyskiwanym niz pietnowac oszustow!