Najlepsza pizzeria w Sochaczewie - sonda - forum Sochaczew

utworzono: 2013/08/14 16:14

Najlepsza pizzeria w Sochaczewie - sonda

Post został dodany w grupie:

Poznaj restauracje Sochaczew zapraszamy do dyskusji miłośników jedzenia. Sprawdź, jakie miejsca pole…»

30 użytkowników
312 wątków
SubskrybujSubskrybujeszAnuluj subskrybcję

Witam wszystkich na forum.
Piszę z prośbą o WASZE opinie na temat sochaczewskich pizzerii.Tych strych.które są już od dłuższego czasu jak i tych najnowszych.Czy tam byliście,jaki jest klimat,ceny,obsługa,czy pizza jest smaczna dbałość o czystość itd. Którą byście polecili bliskim,znajomym a którą zdecydowanie odradzili.
Może być to przydatne dla was jak i wielu innych jak również i mnie.
Pozdrawiam 
123xyz123

Ten post był edytowany przez autora o godzinie: 16:16:50
Ten post był edytowany przez autora o godzinie: 16:21:35
zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/08/14 17:50
obskoczylem chyba wszystkie pizzerie w tym miescie jakie byly i jakie sa :) generalnie nie jestem wybrednym klientem i szczerze to nie mam sie do czego przyczepic. czasami tu sie trafi jakas gafa czasami w innym miejscu ale caloksztalt jest in plus w kazdej pizzerii... to jesli chodzi o sam produkt :)

miejscowka jako taka do posiedzenia, hmm slabo dla mnie jest w akwarium reszta ok. nawet da graso sie poprawilo jakosciowo chcociaz miejsca nie za duzo. staromiejska plus ogrodek super.

co do obslugi to nigdzie nie spotkalem sie z niedogodnosciami ktore by mnie na prawde wk.... no raz w calzone kiedy to na pizze czekalem 40 min i doslownie zaraz po zrobieniu w wirze walki pan dostawca zwinal ja do samochodu co skutkowalo czekaniem dodatkowych 20 min. ale chyba dostalem jakis sos gratis :)) wiec wybaczam :)

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/08/14 18:47
Dla mnie na tą chwilę najlepsza jest Vesuvio. Pomijając fakt, że sosy lepsze w Da Grasso to do reszty nie można się przyczepić. Przyjemne miejsce, duża, pyszna pizza, krótki czas oczekiwania nawet przy wielu klientach, ostatnio czekałem kilka minut dłużej, zostałem przeproszony bo pizza się przypaliła więc zrobiono drugą. W Da Grasso na pewno bym dostał tą przypaloną. Drugie miejsce Rzym, chociaż już robi mi się nie dobrze jak patrzę na te obrazy wymiotujących na ścianach. Trzecie miejsce, nowość - Trattoria, dobra pizza ale cieniutka bardzo więc jedną się nie najedzą trzy osoby na pewno + drogo. W Staromiejskiej nie byłem chyba 1,5 roku więc się nie wypowiem ale z tego co pamiętam było oki. Ujdzie jeszcze Fresco, natomiast Calzone, a szczególnie Akwarium, Atmosfera jak dla mnie słabizna.

Ten post był edytowany przez autora o godzinie: 18:52:25
zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/08/15 09:18
Dla mnie numer jeden Vesuvio.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/08/15 10:43
Numer 1 to Vesuvio;) Calzone tez jest niezłe. Jeśli chodzi o najgorsze to dla mnie Akwarium i da Grasso. Szczególnie za tą ostatnią nie przepadam, za każdym razem w lokalu latało pełno much a sos czosnkowy jaki podali był zwykłym majonezem z dosypanym czosnkiem. Co ciekawe ten sos podawali na miejscu, a do pizzy zamówionej w tym samym czasie przez kumpla na wynos sos był czosnkowy a nie majonez ;D

zgłoś naruszenie

Reklama

wysłano: 2013/08/15 16:14
Jeśli chodzi o smak, wielkość i ceny polecam calzone, jakoś najbardziej mi smakuje. Trochę gorzej z wystrojem i atmosferą ale cóż można zamówić do domu:) Na Kochanowskiego otworzyli nową pizzerię i kawiarnię ale nie wiem jaki smak za to wystroj, meble itp super, bardzo ładnie,nowocześnie i miło a na ogródku placyk zabaw dla dzieci. Myślę, że warto sprawdzić resztę.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/08/15 17:03
Smaczna pizza:
1.Rzym
2.Callzone
3.Vesuvio
4.De grasso
5.Staromiejska
6.Fresco
7.Akwarium

Przyjemny lokal:
1.Fresco
2.Vesuvio
3.Staromiejska
4.Rzym
5.De grasso
6.Callzone
7.Akwarium

Najlepsze sosy są w rzymie.
Jeśli chodzi o obsługę w tych lokalach to zależy od dnia i humoru.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/08/15 21:55
Ludzie, Fresco zamknięte od lat, co wy piszecie!!!

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/08/16 00:26
Ludzie, Fresco zamknięte od lat, co wy piszecie!!!

Hm, zamknięte? Szyld przynajmniej był jeszcze w zeszłym tygodniu jak przechodziłem. A co z pizzerią przy dawnym Merkurym, jest jeszcze?

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/08/16 00:26
wysłano: 2013/08/16 11:16
w merkurym jest juz nowy lokal. kawiarnia czy cos ale pizza tez chyba jest, to trzeba sprawdzic

zgłoś naruszenie

Reklama

wysłano: 2013/08/16 12:06
Tratorria.

Tu jest najbliżej do prawdziwej włoskiej pizzy.
Piec opalany drewnem. Jedyny w okolicach sochaczewa.
Dobre składniki.
Cienkie smaczne ciasto. Odpowiedni rozmiar pizzy.
Mogliby trochę więcej sosu pomidorowego kłaść na pizze.
I zamiast sypania suszoną bazylią mogliby położyć listek świeżej bazylii jak w pizzeriach włoskich.

Co do sosów ekstra to nie oceniam bo nie jadam. Dobra pizza nie potrzebuje żadnych sosów.
I włoska pizza ma akurat taką grubość jaką tam mają.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/08/16 13:56
Bez wątpienia na 1. miejscu Dagrasso, na 2 Vesuwio, w Staromiejskiej trzeba dodatkowo płacić za sosy, no i w sumie dobrze że jest tego spory wybór a dla odmiany czasem skoczę na jedzonko na Chińczyka :)

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/08/16 14:40

jak dla mnie to :

1. Staromiejska

2. Atmosfera/Rzym

i to by było na tyle :)

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/08/16 14:53
Jest jeszcze pizzeria na trojanowskiej niedaleko sklepu Lux ( najtańsza pizza w miescie ) jest w miare dobra . Ale moim zdaniem najlepsza jest w Calzone .

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/08/16 16:27
Tratorria.

Dobre składniki.
I zamiast sypania suszoną bazylią mogliby położyć listek świeżej bazylii jak w pizzeriach włoskich.

Co do sosów ekstra to nie oceniam bo nie jadam. Dobra pizza nie potrzebuje żadnych sosów.

Zdecydowanie najlepsza jak dla mnie :)

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/08/16 23:31
Tratorria.

Dobre składniki.

Zdecydowanie najlepsza jak dla mnie :)

A gdzie jest ta pizzeria ???

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/08/16 23:37
Skrzyżowanie na boryszewie.

http://goo.gl/maps/XYf9c

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/08/17 11:42
Wydaje się być niezły lokal w niezłym punkcie, potrzebny tylko niezły pomysł na niezły biznes

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/08/17 15:38

Ale ta pizza jest tak cienka, że ja sam muszę zjeść dwie takie żeby się najeść. Oki, może tak naprawdę właśnie wygląda prawdziwa pizza, ale to ja już wolę tą nieprawdziwą z np Vesuvio. Co nie znaczy, że jak nie będę bardzo głodny to znowu nie zajrzę do Trattorii.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/08/17 18:23

Ale ta pizza jest tak cienka, że ja sam muszę zjeść dwie takie żeby się najeść. Oki, może tak naprawdę właśnie wygląda prawdziwa pizza, ale to ja już wolę tą nieprawdziwą z np Vesuvio. Co nie znaczy, że jak nie będę bardzo głodny to znowu nie zajrzę do Trattorii.

Dokładnie tak jest.
Prawdziwa włoska jest cienka. Rzymska jeszcze cieńsza :)
I ogólnie jedna pizza na jedną osobę.
Bez dodatkowych sosów.
Bez ananasa ;)

Ale większość świata widzi pizze jako pochodne pizzy z pizza hut :)

A jakbyś się zapytał kogoś z Neapolu to by powiedział że pizza to tylko margherita. Czyli placek + sos pomidorowy + mozarella di buffala + listek bazylii. Finito :)

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/08/17 19:18

Dokładnie tak jest.
Prawdziwa włoska jest cienka. Rzymska jeszcze cieńsza :)
I ogólnie jedna pizza na jedną osobę.
Bez dodatkowych sosów.
Bez ananasa ;)

Ale większość świata widzi pizze jako pochodne pizzy z pizza hut :)

A jakbyś się zapytał kogoś z Neapolu to by powiedział że pizza to tylko margherita. Czyli placek + sos pomidorowy + mozarella di buffala + listek bazylii. Finito :)

Masz całkowitą rację jeżeli chodzi o prawdziwą włoską pizzę. Tylko pytanie czy przeciętny "Kowalski" chce zjeść prawdziwą włoską pizzę czy taką,która pozwoli mu się najeść.
Zależy od człowieka.
Jeśli chodzi o Akwarium to chyba już raczej nie działa bo wiszą już szyldy o wynajmie lokalu na 1 i 2 piętrze.Fresco.Fresco nie działa,jest zamknięte.
Co do mojego gustu to wg. najedzenia,klimatu,smaku,obsługi i ceny to :
1. Vesuvio
2. Rzym
3. CaffeCabana
4. Atmosfera
5. Staromiejska
6. Trattoria ( aczkolwiek stosunek ceny do pizzy jest trochę dyskusyjny jak i lokalizacja dla innych;)
7. Callzone (zastrzeżenie do umiejscowienia jak i świeżości produktów;często dochodziły mnie słuchy o lekkich zatruciach;)

Niestety na samym końcu,gdyż tamtejsza Margherita doprowadziła do burzy w mym żołądku i nie niestety trochę za daleko.Powiedzmy sobie szczerze jak komuś się chce jeść a mieszka w centrum to raczej nie będzie mu się chciało iść czy jechać do Trattorii czy Callzone.I na odwrót.
To powiedzmy na tyle jeżeli chodzi o moje zdanie w moim wątku.Każdy musi zrobić swój research i wybrać co komu pasuje.
Czekam na kolejne opinie.

Ten post był edytowany przez autora o godzinie: 19:20:18
zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/08/17 20:32

1.Trattoria - to prawdziwy, włoski smak, jedyny taki w Socho i okolicach (w całości popieram GRZECHA :) i chociaż Włoch zje pizze bez sosu to tutaj dobry jest pomidorowy

reszta to bardziej a la Pizza Hut

2.Staromiejska - moja ulubiona to pizza królewska

3.Vesuvio

4.Rzym

5.Da Grasso

osobiście lubię też pizzę z 77 ale ona jest robiona zupełnie inaczej, pewnie na podstawie tajemniczej receptury;)

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/08/18 15:35
Zdecydowanie najlepsza jak dla mnie to:
Calzone
szczególnie pizza gyros jest super
nie byłam jeszcze w trattorii muszę się wybrać
ostatnio byłam w kawiarni po byłej pizzerii pinokio przy merkurym pizza straszna nie polecam. 

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/08/19 14:01
No właśnie, zapomniałem. Pizza w 77 wymiata. A te CaffeCabana to gdzie?

Ten post był edytowany przez autora o godzinie: 14:04:05
zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/08/19 23:17
Potwierdzam , w cabanie mała, droga, i bezpłciowa, poza tym błędy w menu.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/08/20 09:32
No właśnie, zapomniałem. Pizza w 77 wymiata. A te CaffeCabana to gdzie?

77 jest poza rankingiem.

zgłoś naruszenie

strona główna forum