utworzono: 2013/01/07 14:09

Opinie Złoty Ul

Post został dodany w grupie:

Poznaj restauracje Sochaczew zapraszamy do dyskusji miłośników jedzenia. Sprawdź, jakie miejsca pole…»

30 użytkowników
313 wątków
★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Witam, chciałabym zapytać, czy ktoś z Was był badź urządzał tam swoje wesele/ przyjecie weselne? słyszeliscie moze jakieś opinie na ich temat?
aha, jeszcez coś, znacie moze jakiegoś profesjonalnego DJ na wesele?

będzie to raczej mała uroczystosc bo ok. 60 osób, ale chciałabym, żeby był to udany dzień :D

pozdrawiam

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/01/07 15:42
Fakt byłem tam kilka lat temu jednak była to jedna z najlepszych imprez rodzinnych, jest to jedyny lokal do którego nie mam żadnych zastrzeżeń na pewno tam wrócę, bardzo polecam.

Ps. Mieliśmy swoje własne nagrania puszczane z obecnego tam sprzętu.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/01/07 16:31
W 2008 roku miałam tam swoje wesele i jestem bardzo zadowolona. Przystępna cena, bardzo dobre jedzenie i fajna atmosfera lokalu. Wesele było na ok 50 osób i przyznam szczerze że było troszkę ciasnawo ale osobna sala na tańce to bardzo dobre rozwiązanie. Nie wiem czy jest tam tak nadal że każdy gość dostaje to samo danie na swoim talerzu, niektórym może to nie przypaść do gustu. Ja jak najbardziej polecam, fajny lokal dla par które nie lubią kiczu, gołąbków nad stołem i różowych zasłon. W tym lokalu sprawdzi się własnie dj bo na orkiestrę raczej miejsca nie ma. U mnie grał pan Badaj, mieszka przy Targowej ale niestety nie mam namiarów. Naprawdę był super i koszt też niewielki. 

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/01/10 15:00
POLECAM jak najbardziej także organizowałam tam przyjecie weselne. Obsługa i atmosfera fantastyczna elegancko milo personel super uprzejmy. Jdzenie było super czasmi bywam w ul i nigdy sie niezawiodłam trzymają wysokie stnadardy cały czas, po prostu pyszne tzn. mi bardzo odpowiada bo lubie ten rodzaj kuchni ale moji goscie terz chwalili. Co do dj gorąco plecam pana Andrzeja Baca świetnie prowadzi imprezę i naprawdę nie drogo w stosunku do konkurencji. Nr pan Andrzej Bac 600 327 459

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/01/10 20:43
Zgadzam się z poprzednią opinią na temat DJ-a, gorąco polecam Pana Andrzeja, grał na moim weselu w tym roku. Szczere opinie od gości: "Lepiej niż nie jeden zespół". Super prowadzi wesele, dla każdego coś co lubi zarówno muzyka, zabawy jak i przyśpiewki weselne. 

zgłoś naruszenie

Reklama

wysłano: 2013/01/11 10:43
Organizowaliśmy tam w maju 2012 obiad poślubny dla 30 osób, w tej mniejszej sali, bez kominka, baardzo jesteśmy zadowoleni - organizacja, ceny, obsługa, jedzenie, wystrój, wyjście na zielony ogródek, zabawki dla dzieci - wszystko na duże plusy zasługuje; dodatkowo w sali obok w tym czasie odbywała się sąsiednia impreza a w niczym to nie przeszkadzało - jakby nie wiedzieliśmy o sobie na wzajem :); planuję tam urządzać wszystkie większe imprezy rodzinne w przyszłości :)

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/01/11 11:30
polecam w 100% mila obsługa, ceny w miarę, super atmosfera i jedzenie

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/01/11 12:07
a jak już mowa o cenie, to powiecie w jakich granicach się to mieści?
i co wchodzi w cene?

aha, jeśli moge zapytać o tego pana Andrzeja? skad jest i jak cenowo  wygląda?

pozdrawiam

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/01/11 16:05
Pan Andrzej jest z sochaczewa osiedle na przeciwko kauflandu. niewiem jak obecnie z cena ale my za calo nocne granie placilismy 1500 zl a 500 zl za poprawiny ale to ceny z przed  prawie dwóch lat.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/01/11 16:05
wysłano: 2013/01/14 10:22
polecam iść osobiście pogadać z menedżerem, obejrzeć sale, zapoznać sie z przykładowym menu; ceny (na maj 2012) od 90 pln w górę zależy od ilości dań; alkohol we własnym zakresie tort również - ale na plus ze można przywieźć wcześniej, schładzają i podają na stół (tort wjechał z fajerwerkami:)) nie pobierają żadnych opłat za otwarcie butelki - co jest raczej normą np w stołecznych restauracjach; można też samemu dokupić napoje czy owoce

zgłoś naruszenie

Reklama

wysłano: 2013/01/18 11:09
dobra szama nawet

zgłoś naruszenie
wysłano: 2014/03/11 18:25

Urządzałam tam chrzciny naszego synka. POLECAM!! Jedzenie przepyszne, duże porcje zarówno dan obiadowych jak i przystawek. Wszystko pięknie podane. Obsługa na najwyższym poziomie- pomocna, uśmiechnięta.

Specjalny kącik dla dzieci, przygotowane krzesełka do karmienia dla maluchów. Czysta toaleta przez cały czas trwania imprezy :)

Widać ze znają się tam na rzeczy i co najważniejsze ze zależy im na kliencie!

zgłoś naruszenie
wysłano: 2014/03/11 21:35
90zł w górę? To chyba ktoś przesadził i to sporo.W zeszłym roku szukałam lokalu na chrzciny i za 3 dania gorące zaproponowano mi cenę za talerzyk 135zł,więc jeżeli to będzie wesele całą noc to przynajmniej 5 albo 6 dań gorących to pewnie cena będzie raczej bliżej 200 zł,ale najlepiej samemu podjechać i się dowiedzieć.Ja po odwiedzeniu większości lokali w okolicy wybrałam "cztery pory roku" wyszło 115zł za talerzyk a więc sporo taniej.Co do DJ to polecam pana Witka Badaja z Trojanowa wiele osób znajomych korzystało z jego usług i bardzo chwalili.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2014/03/12 08:32
 Niedawno, był podobny wątek dotyczący pizzerii Trattoria ( ten sam właściciel) Wygląda na to, że to jest ich sposób na reklamę. Wg mnie jest tam ciasno- 40 osób to już tłok.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2014/10/09 21:03
Wyłącznie wnętrze lokalu przemawia na jego korzyść.

zgłoś naruszenie

strona główna forum