rybno hubert raz jeszcze

a z
Grzegorz Paw這wski
GRZECH
(2013/06/14 12:04) 0

je瞠li mam wyb鏎.

ugoda i zawiasy = 160 000 PLN
sprawiedliwo嗆 i wi瞛ienie = 10 000 PLN zado嗆uczynienia

To wyb鏎 jest prosty dla rodziny, kt鏎a straci豉 篡wiciela.
Fakt faktem brzmi to jak kupczenie w wymiarze sprawiedliwo軼i.

u篡tkownik17483
u篡tkownik1217483 (2013/06/14 12:11) 0

kacperskyyOpisywa貫m swoje na temat "piniondza",opisywa貫m o dzia豉niu prokuratury czyli o zwyk造m 豉p闚karstwie,opisywa貫m na temat stworzenia grupy ludzi nastawionych tak jak ja,czyli sprawiedliwego rozliczenia przez ministerstwo prokuratury rejonowej w Sochaczewie odno郾ie jej jawnych przekr皻闚...i co?Zaprosili mnie na Komend Powiatow Policji w Sochaczewie i przedstawili mi zarzut wystawiony przez Pani Prokurator Dobrowolsk w kt鏎ym nakazano pozbawienie mnie komputera na okres od 1 do 9 miesi璚y celem sprawdzenia zawarto軼i jego dysk闚 poniewa stwierdzono 瞠 z mojego komputera zosta 軼i庵ni皻y utw鏎 Marka Grechuty "dni kt鏎ych nie znamy" i p霩niej zosta udost瘼niony innym wi璚 mam zarzut rozpowszechniania muzyki w celach zarobkowych.Zwracam si do wszystkich o dzia豉nie,o z這瞠nie wniosku o ponowne rozpatrzenie sprawy H.W w innym s康zie o powo豉nie grupy niezale積ych ekspert闚 w celu zbadania zapis闚 monitoringu oraz powiadomienie ministerstwa spraw wewn皻rznych i administracji o zasadach dzia豉lno軼i s康u i prokuratury w Sochaczewie.

a z
kacperskyy
(2013/06/14 15:50) 0

to by bylo najlepsze wyjscie. bandzior smieje sie wszystkim w oczy. moge zabic bezkarnie.. to moja dzielnica.. prokuratura sochaczewska? banda ktora skaze chlopaka z gdanska ze kradziez 400 litrow ropy bardziej niz goscia ktory zabil czlowieka... przy okazji pozdrowienia dla sochaczewianina roku ktory firmuje swoim nazwiskiem caly ten rejonowy syf.

z tym wezwaniem to na serio?? przeciez to skandal! aparacik jak za PRL... i wszystko zgodnie z prawem zeby czlowiekowi usta zamknac.. to dopiero nadaje sie do TVN.. moze stworzmy jakies stowarzyszenie i faktycznie pojedzmy z tym tematem.

Justyna K*****
dzasti222
(2013/06/14 15:53) 0

Zaprosili mnie na Komend Powiatow Policji w Sochaczewie i przedstawili mi zarzut wystawiony przez Pani Prokurator Dobrowolsk w kt鏎ym nakazano pozbawienie mnie komputera na okres od 1 do 9 miesi璚y celem sprawdzenia zawarto軼i jego dysk闚 poniewa stwierdzono 瞠 z mojego komputera zosta 軼i庵ni皻y utw鏎 Marka Grechuty "dni kt鏎ych nie znamy" i p霩niej zosta udost瘼niony innym wi璚 mam zarzut rozpowszechniania muzyki w celach zarobkowych.

Dobrzy s :D

u篡tkownik17483
u篡tkownik1217483 (2013/06/14 18:47) 0

kasperskyyCzekam na kontakt i pora na spotkanie bo ju za du穎 tego syfu w tym ma造m miasteczku.

Rafa Lewandowski
sq7bte
(2013/06/15 22:43) 0

Te mia貫m kontakty z nasza policj .    TYLKO ARGUMENT DU烙!!!! WI艼SZEJ SIΧ NA NICH WPΧWA. Inaczej totalnie k豉d lache na swoje obowi您ki (豉panie z這dziei). Inaczej z ofiary zrobi winnego. Info dla "nich"- na wszystko mam dowody-TWARDE.

xxxx xxxxxxxx
x
(2013/06/15 23:13) 0

砰cie ludzkie jest warte ponad 160 tys z. plus oczywi軼ie 2/4 w zawiasach czyli maj帷 kas mo瞠sz raz na 4 latka sobie zabi cz這wieka, kt鏎y Ci nie pasuje :)... Dla mnie to jest chore, chocia s這wami bez wulgaryzm闚 nie da si tego okre郵i. No i teraz mamy 4 lata spokoju, a potem "Pinondz" znowu mo瞠 szale. 畝逝j, 瞠 ten "s康" nadal istnieje, bo mamy oto przyk豉d dzia豉nia tej instytucji. Ale na pocieszenie uwa瘸m, 瞠 nie tylko u nas dziej si takie rzeczy i gwarantuje, 瞠 w du瞠j ilo軼i takich miasteczek, mo積a spotka podobne sytuacje. Je瞠li wcze郾iejsze dokonania tej osoby, jak r闚nie 闚czesne (kozak ze wsi) dla s康u nie stanowi 瘸dnych przes豉nek, 瞠 ten cz這wiek faktycznie stanowi zagro瞠nie dla spo貫cze雟twa, to nie wiem co jeszcze musi si sta, aby osoba orzekaj帷a o winie (s康) zda sobie spraw, 瞠 wyrz康za krzywd nie tylko rodzinie poszkodowanego ale tak瞠 spo貫czno軼i miasta i okolic. Ludzie, za drobne kradzie瞠 czy pobicia trafiaj do wi瞛ienia, a w tym wypadku, nie rozumiem jakie okoliczno軼i 豉godz帷e mog造 wchodzi w gr, skoro wszyscy wiemy (ze wcze郾iejszych dokona), 瞠 ten cz這wiek nie jest reformowalny. Z wyrokiem oczywi軼ie nie mo積a si sprzecza czy jest sprawiedliwy czy nie, bo wg. prawa jest, a czy tak na prawd powinno to wszystko wygl康a musicie oceni sami.

pawel gaj
gaj
(2013/06/16 18:54) 0

Zawarto ugod.Poniek康 to sami ludzie s winni 瞠 dochodzi do takich sytuacji.

a z
kacperskyy
(2013/06/17 11:18) 0

chcialbym bardzo zeby pani prokurator odpowiedziala mi na pytanie.. czy jak kogos zabije oczywiscie cofajac samochodem i dogadam sie z rodzina (np zastrasze ze jak nie daruja tego to ich tez pozabijam) to co? zawiaski tez mi groza i to wszystko? fajnie.. zawsze sie ktos do odstrzalu znajdzie.

co pani na to pani prokurator zasciankowego sadu?

ja jestem za tym zeby zebrac kilka osob.. jak nie bedzie drogo to zrobic zrzute na prawnika i skierowac sprawe do sadu wyzszej instancji... na prawie sie nie znam ale jestem w stanie zainwestowac stowke dwie zeby sie przekonac czy to wszsytko tak powinno wygladac w tej sprawie.

u篡tkownik17483
u篡tkownik1217483 (2013/06/17 11:49) 0

kacperskyy.Ja te do這輳 si na prawnika i rozmawia貫m z wieloma osobami i jest wielu ch皻nych.Wystarczy zebra odpowiedni ilo嗆 podpis闚 a z tym nie b璠zie problemu,za豉twi dobrego prawnika i "piniondze" nie pomog.Ca造 czas czekam o propozycj na m鎩 priv.

a z
kacperskyy
(2013/06/17 15:20) 0

czlowiekowi normalnie rece opadaja..

"Upo郵edzony Rados豉w Agatowski, kt鏎y w ubieg造m tygodniu wyszed na 5-dniow przepustk z wi瞛ienia w Koszalinie, gdzie odbywa wyrok za drobne kradzie瞠, musi wr鏂i do celi. S康 okr璕owy nie rozpatrzy bowiem wniosku o zawieszenie kary wobec m篹czyzny, kt鏎y zdaniem matki nie zdaje sobie nawet sprawy z pope軟ionych czyn闚."

wiecej: http://www.tvn24.pl/uposledzony-radek-wraca-do-wiezienia-nie-ma-dezyzji-o-przerwaniu-kary,333455,s.html

kur*** uposledzonego wsadzaja za kraty a z zabojca smieje sie wszystkim w ryj bo ma "piniadze"... te dwa przyklady mowia wszystko o tym co dzieje sie w tym kraju z sadami, policja i calym tym bajzlem.... masz kase jestes nietykalny

na prawde w tym kraju tylko gnat i sprawiedliwosc na wlasna reke.

Kam Pedros
Pedros
(2013/06/20 10:58) 0

Kacper,

St闚ke, dwie to mo瞠sz zainwestowa w wypad do kina a nie w adwokata :)

u篡tkownik17483
u篡tkownik1217483 (2013/06/20 17:54) 0

Pedros jak b璠zie trzeba to zainwestujemy w to przedsi瞝zi璚ie aby tylko "piniondz" poszed tam gdzie jego miejsce,bo 篡cia ludzkiego nie mo積a kupi za kas.A tam gdzie on-mam nadziej kiedy trafi to poka膨 mu "moj dzielnic kt鏎 on rz康zi"-ta dzielnica to b璠zie jego d..a kt鏎 on nie porz康zi tylko inni b璠 ni rz康zi.

a z
kacperskyy
(2013/06/24 08:44) 0

nie no jasne za tyle to sie nie poszaleje :) 100 max to na zrzutke ma byc jak bedzie kilka osob zainteresowanych tematem.

u篡tkownik17483
u篡tkownik1217483 (2013/06/27 06:30) 0

-"piniondz" i tak ma to wszystko w d...e.Ostatnio znowu szala w Warszawie pijaczek i zab鎩ca w jednym.Ale pami皻aj ludzie ci obserwuj a ostatnio jeszcze dok豉dniej.

Monika Jarka
socholand
(2013/07/01 12:26) 0

farsa, komedia dramat !!! nie wiem czy p豉ka czy 鄉ia si !!!!

jestem za ruszeniem tej ca貫j sochaczewskiej KLIKI - bo inaczej to nigdy sie nie sko鎍zy

Zobaczcie prosze jak te miasto ju wygl康a - zamiast by coraz lepiej jest coraz gorzej

A te samorz康owe i  inne GRABIE tylko - grabi do siebie.............

CZekam na jaki RUCH, a ch皻nie wywr鏂 t ca陰 smietank z urz璠闚 sochaczewkich do g鏎y nogami

POTRZEBA ZMIAN, POTRZEBA NOWYCH