rybno hubert raz jeszcze - forum Sochaczew

utworzono: 2013/06/14 11:22

rybno hubert raz jeszcze

teraz wiem ile warte jest zycie parkingowego wg prokuratury....

http://www.e-sochaczew.pl/sochaczew,hubert-w-jest-wolny,36842.html

masz kase - zabijasz czlowieka placisz ponad 160 tysiecy oficjalnie i jestes wolnym czlowiekiem .. mozesz zabijac dalej.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/06/14 12:04
jeżeli mam wybór.

ugoda i zawiasy = 160 000 PLN
sprawiedliwość i więzienie = 10 000 PLN zadośćuczynienia

To wybór jest prosty dla rodziny, która straciła żywiciela.
Fakt faktem brzmi to jak kupczenie w wymiarze sprawiedliwości.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/06/14 12:11
konto usunięte
kacperskyy
Opisywałem swoje na temat "piniondza",opisywałem o działaniu prokuratury czyli o zwykłym łapówkarstwie,opisywałem na temat stworzenia grupy ludzi nastawionych tak jak ja,czyli sprawiedliwego rozliczenia przez ministerstwo prokuratury rejonowej w Sochaczewie odnośnie jej jawnych przekrętów...i co?
Zaprosili mnie na Komendę Powiatową Policji w Sochaczewie i przedstawili mi zarzut wystawiony przez Panią Prokurator Dobrowolską w którym nakazano pozbawienie mnie komputera na okres od 1 do 9 miesięcy celem sprawdzenia zawartości jego dysków ponieważ stwierdzono że z mojego komputera został ściągnięty utwór Marka Grechuty "dni których nie znamy" i pózniej został udostępniony innym więc mam zarzut rozpowszechniania muzyki w celach zarobkowych.
Zwracam się do wszystkich o działanie,o złożenie wniosku o ponowne rozpatrzenie sprawy H.W w innym sądzie o powołanie grupy niezależnych ekspertów w celu zbadania zapisów monitoringu oraz powiadomienie ministerstwa spraw wewnętrznych i administracji o zasadach działalności sądu i prokuratury w Sochaczewie.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/06/14 15:50

to by bylo najlepsze wyjscie. bandzior smieje sie wszystkim w oczy. moge zabic bezkarnie.. to moja dzielnica.. prokuratura sochaczewska? banda ktora skaze chlopaka z gdanska ze kradziez 400 litrow ropy bardziej niz goscia ktory zabil czlowieka... przy okazji pozdrowienia dla sochaczewianina roku ktory firmuje swoim nazwiskiem caly ten rejonowy syf.

z tym wezwaniem to na serio?? przeciez to skandal! aparacik jak za PRL... i wszystko zgodnie z prawem zeby czlowiekowi usta zamknac.. to dopiero nadaje sie do TVN.. moze stworzmy jakies stowarzyszenie i faktycznie pojedzmy z tym tematem.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/06/14 15:53
Zaprosili mnie na Komendę Powiatową Policji w Sochaczewie i przedstawili mi zarzut wystawiony przez Panią Prokurator Dobrowolską w którym nakazano pozbawienie mnie komputera na okres od 1 do 9 miesięcy celem sprawdzenia zawartości jego dysków ponieważ stwierdzono że z mojego komputera został ściągnięty utwór Marka Grechuty "dni których nie znamy" i pózniej został udostępniony innym więc mam zarzut rozpowszechniania muzyki w celach zarobkowych.

Dobrzy są :D

zgłoś naruszenie

Reklama

wysłano: 2013/06/14 18:47
konto usunięte
kasperskyy
Czekam na kontakt i pora na spotkanie bo już za dużo tego syfu w tym małym miasteczku.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/06/15 22:43
Też miałem kontakty z nasza policją .    TYLKO ARGUMENT DUŻO!!!! WIĘKSZEJ SIŁY NA NICH WPŁYWA. Inaczej totalnie kładą lache na swoje obowiązki (łapanie złodziei). Inaczej z ofiary zrobią winnego. Info dla "nich"- na wszystko mam dowody-TWARDE.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/06/15 23:13

x
Życie ludzkie jest warte ponad 160 tys zł. plus oczywiście 2/4 w zawiasach czyli mając kasę możesz raz na 4 latka sobie zabić człowieka, który Ci nie pasuje :)... Dla mnie to jest chore, chociaż słowami bez wulgaryzmów nie da się tego określić. No i teraz mamy 4 lata spokoju, a potem "Pinondz" znowu może szaleć. Żałuję, że ten "sąd" nadal istnieje, bo mamy oto przykład działania tej instytucji. Ale na pocieszenie uważam, że nie tylko u nas dzieją się takie rzeczy i gwarantuje, że w dużej ilości takich miasteczek, można spotkać podobne sytuacje. Jeżeli wcześniejsze dokonania tej osoby, jak również ówczesne (kozak ze wsi) dla sądu nie stanowią żadnych przesłanek, że ten człowiek faktycznie stanowi zagrożenie dla społeczeństwa, to nie wiem co jeszcze musi się stać, aby osoba orzekająca o winie (sąd) zdał sobie sprawę, że wyrządza krzywdę nie tylko rodzinie poszkodowanego ale także społeczności miasta i okolic. Ludzie, za drobne kradzieże czy pobicia trafiają do więzienia, a w tym wypadku, nie rozumiem jakie okoliczności łagodzące mogły wchodzić w grę, skoro wszyscy wiemy (ze wcześniejszych dokonań), że ten człowiek nie jest reformowalny. Z wyrokiem oczywiście nie można się sprzeczać czy jest sprawiedliwy czy nie, bo wg. prawa jest, a czy tak na prawdę powinno to wszystko wyglądać musicie ocenić sami.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/06/16 18:54
Zawarto ugodę.
Poniekąd to sami ludzie są winni że dochodzi do takich sytuacji.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/06/16 18:54
wysłano: 2013/06/17 11:18

chcialbym bardzo zeby pani prokurator odpowiedziala mi na pytanie.. czy jak kogos zabije oczywiscie cofajac samochodem i dogadam sie z rodzina (np zastrasze ze jak nie daruja tego to ich tez pozabijam) to co? zawiaski tez mi groza i to wszystko? fajnie.. zawsze sie ktos do odstrzalu znajdzie.

co pani na to pani prokurator zasciankowego sadu?

ja jestem za tym zeby zebrac kilka osob.. jak nie bedzie drogo to zrobic zrzute na prawnika i skierowac sprawe do sadu wyzszej instancji... na prawie sie nie znam ale jestem w stanie zainwestowac stowke dwie zeby sie przekonac czy to wszsytko tak powinno wygladac w tej sprawie.

zgłoś naruszenie

Reklama

wysłano: 2013/06/17 11:49
konto usunięte
kacperskyy.
Ja też dołożę się na prawnika i rozmawiałem z wieloma osobami i jest wielu chętnych.
Wystarczy zebrać odpowiednią ilość podpisów a z tym nie będzie problemu,załatwić dobrego prawnika i "piniondze" nie pomogą.
Cały czas czekam o propozycję na mój priv.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/06/17 15:20

czlowiekowi normalnie rece opadaja..

"Upośledzony Radosław Agatowski, który w ubiegłym tygodniu wyszedł na 5-dniową przepustkę z więzienia w Koszalinie, gdzie odbywa wyrok za drobne kradzieże, musi wrócić do celi. Sąd okręgowy nie rozpatrzył bowiem wniosku o zawieszenie kary wobec mężczyzny, który zdaniem matki nie zdaje sobie nawet sprawy z popełnionych czynów."

wiecej: http://www.tvn24.pl/uposledzony-radek-wraca-do-wiezienia-nie-ma-dezyzji-o-przerwaniu-kary,333455,s.html

kur*** uposledzonego wsadzaja za kraty a z zabojca smieje sie wszystkim w ryj bo ma "piniadze"... te dwa przyklady mowia wszystko o tym co dzieje sie w tym kraju z sadami, policja i calym tym bajzlem.... masz kase jestes nietykalny

na prawde w tym kraju tylko gnat i sprawiedliwosc na wlasna reke.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/06/17 22:05

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/06/20 10:58

Kacper,

Stówke, dwie to możesz zainwestować w wypad do kina a nie w adwokata :)

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/06/20 17:54
konto usunięte
Pedros jak będzie trzeba to zainwestujemy w to przedsięwzięcie aby tylko "piniondz" poszedł tam gdzie jego miejsce,bo życia ludzkiego nie można kupić za kasę.
A tam gdzie on-mam nadzieję kiedyś trafi to pokażą mu "moją dzielnicę którą on rządzi"-ta dzielnica to będzie jego d..a którą on nie porządzi tylko inni będą nią rządzić.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/06/24 08:44
nie no jasne za tyle to sie nie poszaleje :) 100 max to na zrzutke ma byc jak bedzie kilka osob zainteresowanych tematem.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/06/27 06:30
konto usunięte
-"piniondz" i tak ma to wszystko w d...e.Ostatnio znowu szala w Warszawie pijaczek i zabójca w jednym.Ale pamiętaj ludzie cię obserwują a ostatnio jeszcze dokładniej.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/07/01 12:26

farsa, komedia dramat !!! nie wiem czy płakać czy śmiać się !!!!

jestem za ruszeniem tej całej sochaczewskiej KLIKI - bo inaczej to nigdy sie nie skończy

Zobaczcie prosze jak te miasto już wygląda - zamiast być coraz lepiej jest coraz gorzej

A te samorządowe i  inne GRABIE tylko - grabią do siebie.............

CZekam na jakiś RUCH, a chętnie wywrócę tę całą smietankę z urzędów sochaczewkich do góry nogami

POTRZEBA ZMIAN, POTRZEBA NOWYCH

zgłoś naruszenie

strona główna forum