utworzono: 2006/04/19 10:25

szpital

uważam ,ze pomysl dyrektora szpitala na oplaty za zbadanie dziecka przez lekarza pediatrę podczas dyzuru sobotnio - niedzielnego jest wysoce naganny ..Skoro niby dba sie o dobro pacjenta ,a lekarz podiatra za oplatą jest stanie przyjąc chore dziecko ..to ja chyba czegoś nie rozumiem ..I na jakie "zbozne przeznaczane są te pieniadze w kwocie 50 zł ?I kto wyraził na to zgode -bo przecież nie ja, choc jestem pracownikiem szpitala .Wstydze sie za takie traktowanie chorych i pobieranie oplat w jakby co "bezplatnej sluzbie zdrowia "A może znalazloby sie miejsce na Wielkiej Tablicy Zasłuzonych Sponsorów sochaczewskiego szpitala(tuż przy głownym wejściu ) dla rodzicow placacych haracz lub oddajacych daninę ZOZ-owi

zgłoś naruszenie
wysłano: 2006/04/20 03:02
A ja bylem z dzieckiem w niedziele i nic nie zaplacilem. Moze ktos wyciagnal od Ciebie kase ... :-(

zgłoś naruszenie
wysłano: 2006/04/20 07:24
pomysł ma prawdopodobnie służyc "zniecheceniu" do robienia badan w soboty kiedy sa tylko dyzury. co by sie dzialo gdyby wszyscy chodzili w soboty na badania bo tak wygodniej bo jest czas? pomyslmy chwile nim zaczniemy atakowac.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2006/04/20 15:55
Oj tam. 50 PLN w tą, czy w tamtą. Wy w szpitalach nieźle zarabiacie to nie narzekaj.

zgłoś naruszenie

strona główna forum