utworzono: 2012/06/24 14:51

Dyskoteka Viva w Rybnie - wypadek?

Ledwie zdążyłem zapytać czy po wypadku(?) koło Vivy poznamy siłę swoich pieniędzy i stało się, wpisy zniknęły. Może ktoś zna sprawców?

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/06/24 15:08
pieniądze sq7bte,pieniądze sprawcami,pamiętasz posty o taranowaniu latarń przez Porshe?

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/06/24 15:12
Co się stało z poprzednim wątkiem? Redakcjo esochaczew - CO TO ZA ŻENADA?!?! Zaczęło się już zacieranie śladów przez pana W.?

Ktoś wcześniej pisał, że o sprawie poinformował TVN. Mam nadzieję, że to prawda i zjawią się u nas w mieście błyskawicznie. Tego nie można zamieść pod dywan. Najwyższa pora zrobić z tym porządek!

O sprawie napisał też na swojej stronie express sochaczewski. Dobrze, że tamtejsi redaktorzy mają więcej jaj i nie dadzą pewnie sobie w kaszę pluć. Czekamy na efekty. A najlepiej na informacje, że H.W. poszedł siedzieć.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/06/24 15:49
O tym zdarzeniu mówią wszyscy w Rybnie. Tragedia, do jakiej doszło w nocy z 9 na 10 czerwca, wstrząsnęła wszystkimi. Ludzie mówią o tym, jak syn sochaczewskiego przedsiębiorcy wjechał bmw w 51-letniego mężczyznę. Ofiara po kilku dniach zmarła w szpitalu. Sprawca jest na wolności. Już w przeszłości miał problemy za kierownicą samochodu.

Waldemar T. (51 lat), strażak z Rybna pomagał czasami ochroniarzom na dyskotece Viva w Rybnie. Był tam też w nocy z soboty na niedzielę (9 na 10 czerwca). Wtedy to na parkingu przy dyskotece pojawił się w bmw X5 Hubert W. (21 lat). Jak twierdzą świadkowie zdarzenia doszło do spięcia między nim a Waldemarem T. Ponoć w pewnym momencie Hubert W. odjechał kawałek a potem tyłem rozpędzonego auta wjechał w Waldemara T.
- To nie był manewr cofania, jak podała w kronice policja – twierdzi mieszkanka Rybna - To moim zdaniem było rozmyślne działanie, żaden przypadek.
Uderzenie auta było potężne, jego siła podrzuciła mężczyznę do góry. Po chwili zmasakrowany upadł na parking.
Według policji sprawca był trzeźwy. Być może był naćpany, ale tego już się nie dowiemy, bo kierowcy nie zbadano na tę okoliczność. Prawdopodobnie zajście uwiecznione zostało przez monitoring dyskoteki, lecz pojawiła się pogłoska, że nagranie zniknęło.
- Ja się tylko boję, że cała sprawa zostanie wyciszona – dzieli się z nami swoimi obawami znajomy Waldemara T. -
Jak się okazuje, to nie jest pierwsza kolizja samochodowa Huberta W. W listopadzie 2010 roku skosił terenowym porsche dwa słupy energetyczne przy ulicy Żeromskiego.
exi

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/06/24 15:50
czytać szybko bo za 15 minut zniknie!

zgłoś naruszenie

Reklama

wysłano: 2012/06/24 16:04

To się nazywa Państwo w Panstwie...

Prawda nie zawsze sama się obroni... a temida jest ślepa...

Karol

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/06/24 16:13
konto usunięte
a czy ten ochroniarz przeżył?? sprawa powinna zostać nagłośniona do mediów !! nie wolno pozwolić by szczyl który łamie jak widać nie pierwszy raz prawo został bezkarny tylko dlatego że policja sochaczewska siedzi w kieszeni u tatusia

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/06/24 16:37
Gosia,ten strażak ochotniczy nie żyje

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/06/24 18:02
Ej.Faktycznie,pewne posty na ten temat czytałem rano a teraz ich nie ma.WTF.WTF.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/06/24 18:02
wysłano: 2012/06/24 18:49
Robroy, to co "napisałeś" to skąd Ci przyszło do głowy (z Expresu Sochaczewskiego) czy byłeś w dyskotece albo na parkingu !!! Ogarnij się i napisz co na ten temat myślisz, nie tylko kopiuj-wklej!!!
W sprawie wypadku (już śmiertelnego) to niebawem usłyszymy w uzasadnieniu sądu, dlaczego kierujący nie jest winny , "  pieszy, będący pod wpływem alkoholu wtargnął nagle pod pojazd będący w ruchu wstecznym, kierowca wezwał służby medyczne w międzyczasie udzielając pierwszej pomocy. Pieszy, nie posiadający polisy OC za uszkodzenie auta ma zapłacić .......

zgłoś naruszenie

Reklama

wysłano: 2012/06/24 18:59
skopiowałem i wkleiłem ze strony Ekspresu Sochaczewskiego,nie byłem tam jak prawdopodobnie i TY,dlatego nie dywaguję na temat wypadku,suche fakty
  pieszy, będący pod wpływem alkoholu wtargnął nagle pod pojazd będący w ruchu wstecznym, kierowca wezwał służby medyczne w międzyczasie udzielając pierwszej pomocy. Pieszy, nie posiadający polisy OC za uszkodzenie auta ma zapłacić .......
żeby Twoje proroctwa się nie spełniły,masz rozmach,Hansior

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/06/24 19:49
Robroy, to co "napisałeś" to skąd Ci przyszło do głowy (z Expresu Sochaczewskiego) czy byłeś w dyskotece albo na parkingu !!! Ogarnij się i napisz co na ten temat myślisz, nie tylko kopiuj-wklej!!!
W sprawie wypadku (już śmiertelnego) to niebawem usłyszymy w uzasadnieniu sądu, dlaczego kierujący nie jest winny , "  pieszy, będący pod wpływem alkoholu wtargnął nagle pod pojazd będący w ruchu wstecznym, kierowca wezwał służby medyczne w międzyczasie udzielając pierwszej pomocy. Pieszy, nie posiadający polisy OC za uszkodzenie auta ma zapłacić .......

Hansior czy jak ktoś jest nietrzeźwy to oznacza że wolno go rozjechać na śmierć?

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/06/24 19:49
Pewnie, że nie byłem ale czy nie czujesz, że tak to się może zakończyć !!?
A propos ironii  odnośnie TWOJEGO wpisu to jest to tylko kopia artykułu z ES, któremu niestety nie mogę ufać bo to na pewno nie są suche fakty tylko coś co autor artykułu usłyszał, chciał usłyszeć itp. .
Chciałbym tutaj widzieć-czytać  opinie osób będących świadkami tego tragicznego incydentu, niestety będzie tak, że ludzie napiszą co widzieli ale nikt nie będzie zeznawał przed sądem.
Drobiazg, jakim jest monitoring w takich miejscach jak dyskoteki, pewnie w sobotę nie działał....burza , rozumiem mi też wysadziło telewizor :((.
" Fiat iustitia, ruat caelum" ...
..nic więcej

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/06/24 19:52
Kierowca ma lusterka i nie ważne czy jedzie do przodu  czy do tyłu ale musi  obserwować i wiedzieć co robi.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/06/24 20:08
SUBARA, prawda jest taka, że wyrok będzie taki jak napisałem ( obym się mylił ) !!!
Sądy w naszym kraju, województwie, powiecie ... to jest " zbiorowisko kolesi" masz tam kogoś albo masz kupę kasy to jesteś winny inaczej !!!
A autor artykułu z ES powinien drążyć temat( skoro go podjął ), aż do ogłoszenia prawomocnego wyroku!!
CZEKAM!!!!!!!! i pewnie tylko ja .

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/06/24 20:28
Kierowca ma lusterka i nie ważne czy jedzie do przodu  czy do tyłu ale musi  obserwować i wiedzieć co robi.
Będę upierdliwy.. kierowca!!! nie ma lusterek, a jadąc do przodu to lusterka nie są potrzebne !!!!!!!!!
ale w pojeździe tej klasy którym kierował sprawca , jak opisuje redaktor w SE to oprócz lusterek pojazd jest wyposażony w różne urządzenia wspomagające jego czynności podczas kierowania chyba, że prowadzący nie wie co robi w danym momencie..

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/06/24 21:56
Juz niedługo zapadnie wyrok sedzia stwierdzi ze to śp. strazak siła rozpedu próbował staranowac auto wielmoznego pana H.W.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/06/24 21:56
Nie wiem kierowcy czy wiecie , ale prędkość dozwolona przy manewrowaniu na placu to  5km/h. Może rodzina już wzięła pieniądze i po człowieku !!

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/06/24 22:19
konto usunięte
Widziałem to zdarzenie na własne oczy i tak jak pisałem rano czego już nie ma bo zostało zdjęte powiadomiłem dziennikarza TVN 24 i sam jeżeli będzie potrzeba będę zeznawał.Ten facet został zabity z zimną krwią.Czekam na dziennikarza TVN.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/06/24 22:50

BRAVO STAW!!!!!!!!!!

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/06/24 23:00

Czekamy na efekt prokuratury, sądu i TVN może wreszcie sprawiedliwość będzie SPRAWIEDLIWA!!!

BRAWO STAW!!! TAK TRZYMAJ!!!!

Karol

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/06/24 23:35
Widziałem to zdarzenie na własne oczy i tak jak pisałem rano czego już nie ma bo zostało zdjęte powiadomiłem dziennikarza TVN 24 i sam jeżeli będzie potrzeba będę zeznawał.Ten facet został zabity z zimną krwią.Czekam na dziennikarza TVN.

Miałem dla pewności napisać do TVN Uwaga, ale widzę, że nie ma takiej potrzeby. Staw, tak trzymaj, niech o tej sprawie usłyszy cała Polska i niech nie będzie pobłażliwości dla takiego bestialskiego zachowania.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/06/25 12:52

A zgłosiłeś się do prokuratury? Bo jak nie, to oni zgłoszą się pewnie po ciebie, po tym co tu piszesz. Szukaj świadków i chyba ich nie ma.

zgłoś naruszenie

strona główna forum