zespół na wesele - forum Sochaczew

utworzono: 2009/01/11 22:00

zespół na wesele

Witam wszystkich. Szukam zespołu na swoje wesele. Czy ktoś z Was był na weselu gdzie grał zespół EXELL? Czy warto jest brać ich pod uwagę? A może polecicie mi jakiś dobry(sprawdzony) zespół. Z góry bardzo dziękuje za wszystkie opinie.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2009/01/15 12:08
nie znam ale mogę polecić zespół Promyk

zgłoś naruszenie
wysłano: 2009/01/20 15:45
konto usunięte
Witam , trudno mi coś doradzać , są różne gusta, zespoły przeważnie grają na podobnym poziomie. Różni się czasem dobór repertuaru i styl prowadzenia imprezy. Mnie najbardziej przypadł do gustu zespół THE DOX z Iłowa oraz Flesz . Słyszałem też o zespołach Hokus Pokus i Bravo , podobno dobre. W Sochaczewie jest ponad 20 zespołów jest w czym przebierać

zgłoś naruszenie
wysłano: 2009/01/20 15:47
konto usunięte
pomyłka , w sochaczewie i bliskiej okolicy a nie w samym sochaczewie podana przeze mnie liczba

zgłoś naruszenie
wysłano: 2009/01/21 09:32
Może lepiej rozważyć następujące kwestie: ile chce się przeznaczyć na kapele, jakich się zaprasza gości oraz jakie się ma oczekiwania własne. Jeśli chce się mieć muzykę z prawdziwego zdarzenia graną w dużej mierze live, to w zasadzie Sochaczew z okolicami można sobie odpuścić. A jak ma być cokolwiek, to nie ma sie nad czym zastanawiać. Ja ostatnio widziałem/słuchałem pewnego gościa na weselu, co niby "grał" na samograju (model sprzed dobrych paru lat) i "śpiewał" (live było nie było!) donośnym głosem prawie całą imperezę. W kategoriach muzycznych wymykał się jakiejkolwiek ocenie, co jednak z powidzeniem rekompensował ogólnym zaangażowaniem i scenicznym image: fryzura na skinheada, skórzana kamizelka z łatek i srebrne zęby. Zjawisko! Nie tylko muzyka się liczy - ja go kupiłem!

zgłoś naruszenie

Reklama

wysłano: 2009/01/21 11:51
konto usunięte
He he se jeden koleś ogrywa wesele, ale czy o to chodzi? live? wydaje się śmieszne jeśli mówimy o tym samym kolesiu który gra na KORGU w którym ma możliwość zapisywania podkładów mp3 łącznie z nagranym wokalem. Myślę że pani wolałaby zespół w którym zagrają marsza na akordeonach i saxofonie oraz jakieś instrumenty perkusyjne typu werbel i tamburyno. Do tańca grają live choćby ze styli ,/aranży keyboardu oczwiście dobrej klasy , śpiewają na głosy. A np wokalistka zagaduje do gości, zacheca do zabawy,poprowadzi tzw. węża na sali/pociąg/ zespół gra i odśpiewuje za stołami. Repertuar z wokalem damsko-męskim polski i zagraniczny perły z lamusa oraz hity tak aby to wszystko razem nie wiało monotonią. Tak bo to jedyny i niepowtarzalny dzień i napewno pani tak jak to zawsze jest życzyłaby sobie aby jej wesele było wyjątkowe na co nie bez znaczenia jest wybór zespołu który będzie bawił gości

zgłoś naruszenie
wysłano: 2009/01/22 20:35
Polecam. Wprawdzie nie EXELL ale też dobrze gramy. 605248911 lub waganci@wp.pl Przede wszystkim zapraszam na próbę aby posłuchać naszego wykonania.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2009/01/22 20:37
Marsza gramy na akordeonie, trąbce, tamburynie. Poza tym nasz zespół zabawia także gości typowymi przyśpiewkami weselnymi przy stołach weselników.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2009/01/23 00:20
konto usunięte
Wiem Wiem, znam ten zespół czasem razem gramy:)

zgłoś naruszenie
wysłano: 2009/01/23 00:20
wysłano: 2009/01/24 18:53
Również poszukuje zespołu i mimo że do wielu dotarłam niestety bez szału:) A może ktoś z Was zna zespół SABAT? Poproszę o kontakt do zespołu PROMYK - ktoś na forum go polecał:)

zgłoś naruszenie

Reklama

wysłano: 2009/01/27 11:55
Witam serdecznie
zapraszam do odwiedzenia strony profesjonalnego zespołu Dance4ever
www.dance-4ever.pl.tl zespół składa się z 6-osób.Posiadamy jeszcze kilka okienek na 2010r.Gwarancja 100% zadowolenia.Tel.0 509 602 748

zgłoś naruszenie
wysłano: 2009/01/28 11:45
Pani annulla pytała o zespół Exell a z tego co widzę posty wykorzystano do nachalnego wciskania swoich ofert ludzie którzy gdzieś tam grają po chałturkach zabiegają o robote. Więc na temat Znam zespł Exell od bardzo dawna jeszcze pod nazwą Ellys był świetny , ostatnio troche jakby po[ pi ]dł, no niewiem trochę inny skład jest obecnie

zgłoś naruszenie
wysłano: 2009/01/28 11:48
po[ pi ]dł miało być w poprzednim poście, dance raczej nie polecam

zgłoś naruszenie
wysłano: 2009/01/28 12:12
Dlaczego nie dance4ever???

zgłoś naruszenie
wysłano: 2009/01/28 12:14
A może ktoś słyszał o zespole FACT z Sochaczewa???

zgłoś naruszenie
wysłano: 2009/01/28 12:35
Witam serdecznie
jeśli pan nie poleca dance panie Artis to się obawiam że pan raczej mało ma wspólnego z muzyką raczej mi się wydaje że muzycy nie piszą negatywnych słów o innych zespołach czy muzykach,bo to ich raczej nieinteresuje.Co do Dance4ever według mnie i innych opinii jest to jeden z naprawde dobrych zespołów z którym współpracują zawodowi Warszawscy muzycy.Zresztą liczba zamówień tłumaczy wszystko....

zgłoś naruszenie
wysłano: 2009/01/28 16:18
Panie dance4 ever, czy pańska agresja w stosunku do mnie wynika z tego iż trafiłem w czuły punkt i napisałem prawdę. A skoro tak ma pan dużo zleceń to chyba dziwne że tak bardzo zależy na tym żeby zagrać rozgniatajac inne zespoły pisząc nieprawdę , nazywa pan wszystkie inne zespoły kiepskimi kapelami, tak pan napisał w ogłoszeniach w rubryce ogłoszeń.Nie będę z panem polemizował na temat tego gdzie i za ile ja gram ponieważ w przeciwieństwie do pana jestem zawodowcem na stałym etacie muzyka, a na takich chałturkach to tylko gościńnie gram i nienarzekam bo mam wiecej zamówień rocznie niż pewnie pan do tej pory grał,pozdro,proszę bez chamskich pyskówek na email czy ma pan coś do ukrycia, jeśli chce pan po mnie pojechać proszę to zrobić oficjalnie na forum

zgłoś naruszenie
wysłano: 2009/01/29 15:10
Chyba w orkiestrze parafialnej masz Pan ten etat:). Powracajac do dyskusji... hmmm zauważyłem, że żaden zawodowy muzyk, których w Sochaczewie i okolicach mieszka kilku, nie wypowiada się na temat grania na chałturkach, jak pieszczotliwie raczycie nazywać to zjawisko:). Panie Artis, tak czy inaczej grasz Pan na chałturkach, ale nie widzę powodów do wstydu - lepsi od Pana grali, grają i będą grali - zresztą nie tylko wesela to chałturki - to również plenery, imprezy firmowe, teraz ładnie nazywane eventami z angielskiego:). I jeszcze jedno - żaden ze znanych mi muzyków nie musi wypisywać na forach tego, czy jest zawodowcem i ma etat, czy nim nie jest - oni po prostu grają:) - a to, że ktoś ma dodatkowe możliwości złapania paru groszy, to w dobie dzisiejszego kryzysu, tylko pogratulować:). Pozdrawiam

zgłoś naruszenie
wysłano: 2009/01/29 19:57
konto usunięte
Jakiego kryzysy? Dziwne te wasze wypowiedzi , obskakujecie się nawzajem , uszczypliwości itd.Ja też gram czasami tu i tam ale mi nie zależy,granie traktuję wyłącznie jako hobby,pare zł które się zarobi przeznaczam wyłącznie na nowy sprzęt do grania , instrumenty , itp

zgłoś naruszenie
wysłano: 2009/01/29 22:25
Nie jestem stąd. Ani tu nie mieszkam ani nie pracuję w Sochaczewie ,przyjażdzam w odwiedziny do rodziny. Piszę jednak na ten temat ponieważ jak już wcześniej pisałem kiedyś grałem po imprezach czego sę nie wstydzę tym bardziej że nie używałem nigdy i nie używam żadnych urządzeń wspomagających.Jedynie skrzypce , saksofon , kontrabas, pianino elektryczne czasem i bębny Nie używaliśmy też nigdy keyboardów ani syntezatorów.Tylko i wyłącznie muzyka grana przez ludzi. Z tego też powodu iż nie widzę sensu konkurować z takimi ludźmi kilka lat temu rozwiązałem swój zespół i nie zamierzam do tego powracać dopóki muzyka nie stanie się znowu muzyką. Na szczęście są w Polsce jeszcze takie miejsca gdzie mogę pokazać swoje umiejętności w składzie wyżej wymienionym ale nie są to wesela. Bywając czasem na weselu właśnie zastałem kapele weselne które prezentowały żałosny i co najmniej żenujący poziom , mimo tego iż używały sprzętu po którym trudno by było nazwać że jest to żywa muzyka,pozdrawiam wszystkich forumowiczów

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/03/30 20:53
Zapraszam ciepło na stronę zespołu Make Me Feel www.wokalisci.pl.tl

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/03/31 12:15
A ja zapraszam do zapoznania się z ofertą zespołu Relaks Xena Music. Nie posiadamy jeszcze strony internetowej ale materiały demo zaprezentujemy na spotkaniu lub umówimy państwa na próbę zespołu

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/04/03 22:33
Pani annulla pytała o zespół Exell a z tego co widzę posty wykorzystano do nachalnego wciskania swoich ofert ludzie którzy gdzieś tam grają po chałturkach zabiegają o robote. Więc na temat Znam zespł Exell od bardzo dawna jeszcze pod nazwą Ellys był świetny , ostatnio troche jakby po[ pi ]dł, no niewiem trochę inny skład jest obecnie

POD JAKĄ NAZWĄ WCZEŚNIEJ?!?!?! hehehehe.... Exell jest świetny to prawda, świadczą o tym chociażby imprezy które ogrywają w Polsce i lokale. ale pod nazwą Ellys to nie występowali NIGDY ;)

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/04/04 08:28
Ja bardzo serdecznie polecam zespół ELDORADO. Będą grać u mnie na weselu :)

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/05/17 19:30
Zapraszamy wszystkie przyszłe Pary Młode do zapoznania się z naszą ofertą współpracy. To co możemy obiecać to wyjątkowe wesele, doświadczenie w branży, świetną muzykę i wysoki poziom usługi. Zapraszamy Was na naszą stronę zespołu, a także na nasze występy i próby. Pozdrawiamy serdecznie
Zespół "Make Me Feel"

zgłoś naruszenie

strona główna forum