Ziemia Sochaczewska - forum Sochaczew

utworzono: 2002/03/25 22:46

Ziemia Sochaczewska

Post został dodany w grupie:

Media Sochaczew stanowią lokalne tygodniki, prywatne radio, a także portale internetowe samorządów, …»

12 użytkowników | 55 wątków

subskrybuj:

Ciekawe dlaczego Ziemia Sochaczewska przestała pisać na wasza stronę – może mają jakieś problemy z PCtami, a może maja was gdzieś?

zgłoś naruszenie
wysłano: 2002/03/26 09:38
Uważam że to jest sprawa ZS - w jaki sposób chce się promować na naszych stronach! Zgodnie z ostatnimi ustaleniami z redakcją ZS newy będą pojawiały się w miarę możliwości. That’s all

zgłoś naruszenie
wysłano: 2002/03/26 14:53
A po co Ziemi promocja? W razie braku kasy, Urząd i tak przysponsoruje. Was też będzie sponsorował przed wyborami dzielni, niezłomni i niezależni e-sochaczewianie?

zgłoś naruszenie
wysłano: 2002/03/26 15:05
Nie, tak jak nie robił tego do tej pory. E- Sochaczew nie powstało miesiąc temu, żeby myśleć że to ma związek z wyborami.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2002/03/26 15:19
Rafa napisał:
Sochaczew nie powstało miesiąc temu>

odp:Piszesz o Stowarzyszeniu czy o e-sochaczew?

zgłoś naruszenie

Reklama

wysłano: 2002/03/26 15:57
Myślisz że zmiana nicka spowoduje, że Cię nie rozpoznam? ;-) Nie rozumiem o co kruszysz kopie? Zależy nam na swobodzie wyrażania poglądów na lokalne tematy. W serwisie każdy może wyrazić to i owo o naszej społeczności. Każdy ma prawo komentować cokolwiek, z czego Ty skwapliwie korzystasz, a (odnoszę wrażenie) nam zarzucasz stronniczość. Tylko to jedno medium daje taką możliwość w Sochaczewie. Chyba się ze mną zgodzisz? Nie rozumiem komu to przeszkadza i czego tak bardzo się boi, że tak zaciekle z tym walczy?

Sam chyba widzisz teraz bezsens Twoich zaciekłych ataków. Gramy do jednej bramki - wolności słowa. Chyba nie zależy Ci na powrocie do sytuacji, kiedy w Polsce było tylko jedno medium? I nikt inny nie mógł nic publicznie powiedzieć? No może poza rozklejaniem "ulotek" na słupach ;-))

Szkoda, że nie masz u nas swojej wizytówki... nie ma się czego bać, chyba nie boisz się tego co mówisz?

zgłoś naruszenie
wysłano: 2002/03/26 16:08
E - Sochaczew nie jest do dziś zarejetrowane w Krajowym Rejestrze Sadowym, powstalo przed wyborami .

zgłoś naruszenie
wysłano: 2002/03/26 16:09
nie wiem napisałem tylko jedno pytanie(czytaj powyżej). liczyłem na konkretną odpowiedz , a tu sugerujesz mi jakieś zmiany nicka czy coś takiego.
jeżeli nie Masz pewności to nie pisz takich rzeczy
Nie wiem czy to co napisałeś to jest do mnie czy do kogoś innego.
Napisz prosze do kogo kierujesz swoje pytania?

zgłoś naruszenie
wysłano: 2002/03/26 16:16
Wszystko powstało przed jakimiś wyborami ;-) Serwis e-sochaczew w 1999 przed wyborami prezydenckimi w 2000, parlamentarnymi 2001 i samorządowymi 2002 ;-))) i Ziemia Sochaczewska i Echo Powiatu i Radio Fama i express Sochaczewski i TVN oraz Polsat. Wybory w Polsce sa co rok, gdybyś nie zauważył ;-)

Życie nie sprowadza się tylko do wyborów, choć najwidoczniej dla niektórych tak - jest to jedyna szansa żeby zabłysnąć w oczach wyborców bo innych osiągnięć jakoś brak ;-))) Przemyśl to i radzę Ci nie martw się tak o te wybory, za pół roku będzie po sprawie, a e-soho tak jak istniało tak istnieć będzie.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2002/03/26 16:16
wysłano: 2002/03/26 16:20
Załóż wizytówkę chłopie i będzie po sprawie! Nie będzie obawy czy odpowiadam Tobie, czy komuś innemu. Wybacz, ale Twój nick jest tu pierwszy raz

zgłoś naruszenie

Reklama

wysłano: 2002/03/27 07:27
nie Umiesz odpowiedzieć na proste pytanie?
napisałeś: Nie, tak jak nie robił tego do tej pory. E- Sochaczew nie powstało miesiąc temu, żeby myśleć że to ma związek z wyborami.
poprosiłem o prostą odpowiedź na pytanie:
Piszesz o Stowarzyszeniu czy o e-sochaczew?

czy naprawdę jest tak ciężko napisać jedna prostą odpowiedź?Czy musisz pisać o rzeczach(wyborach) , które tak naprawdę to ja mam za przeproszeniem w dupie(może kiedyś się to zmieni)?
i ciąglę Bierzesz mnie za kogoś innego , ja tylko zadałem to jedno jedyne pytanie.
ps. a jeśli chodzi o wizytówke: coż może jescze do tego nie dorosłem , a może jestem zbyt mało aktywny lub twórczy , cokolwiek to by znaczyło
bez obrazy

Andrzej

zgłoś naruszenie
wysłano: 2002/03/27 10:04
A dlaczego mam odpowiadać jakiemuś anonimowi? Skoro jak sam napisałeś jeszcze do tego nie dorosłeś to wybacz nie będę traktował Cię poważnie cokolwiek by to znaczyło ;-) Bez obrazy

Rafał

Ps. Warto umieć ponosić odpowiedzialność za własne słowa. A wiem, że cokolwiek tu napiszę Ty weźmiesz to jako deklarację bo ja się podpisuję pod tym co mówię a Ty nie. Może jednak warto dorosnąć...? ;-)

zgłoś naruszenie
wysłano: 2002/03/27 10:40
nie wiem być może nie zauważyłeś mojego podpisu pod ostatnim postem. myślę iz imię wystarczy - moje nazwisko i tam Ci nic nie powie więc uważam je za zbyteczne!
druga sprawa: wczytuj się dokładnie w moje odpowiedzi - jeżeli napisałem "może do tego nie dorosłem" to nie znaczy że nie dorosłem
Być może-podkreślam może nie dorosłem do stworzenia tu wizytówki , ale do dyskuzji z Tobą na pewno!
trzecia kwestia:
po raz pierwszy odpowiedziałem na twój post i chcałem tylko abys się ustosunkował do tego co wcześniej napisałeś!
wcześniej nie przeszkadzało Ci udzielanie odpowiedzi anonimom(Czyżbys się zdenerwował moim pytaniem?)

Andrzej

zgłoś naruszenie
wysłano: 2002/03/27 11:22
Mam nadzieję, że odczytałeś to jako żart (z tym "dorośnięciem") bo takie były moje intencje... ;-)

A gwoli pytania to po prostu mam już dosyć odpowiadania na pytania w tym stylu: kto wam dał pieniądze?, kto chce wam dać?, czy to przedwyborcza inicjatywa? itd. Uwierz mi te pytania pojawiają się regularnie co tydzień. Przejrzyj sobie forum i zobacz posty Tytusa, pier i innych podobnych...
Chcesz nas wspomóc? To wspomóż. Wpakowaliśmy w to sporo kasy i o to jakoś nikt się nie martwi... Za to o to czy ktoś MOŻE nas wesprzeć (co nie znaczy że do tej pory wsparł) martwi się jak widać spora część forum.

Dlatego sprecyzuj o co konkretnie Ci chodzi? A jeśli o to czy ktoś może nam pomóc to spytaj tego kogoś, a nie mnie bo skąd niby mam wiedzieć? Nie mam zdolności holistyczno-antycypacyjnych ;-)

Mam nadzieję, że wreszcie doczekałeś się satysfakcjonującej odpowiedzi.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2002/03/27 11:56
Musiałbyś bardziej sprecyzować na czy ta pomoc miałaby polegać - mniemam że finansowa ale co dalej... , ale chyba to nie jest rozmowa na forum
mnie naprawde nie interesuje skąd macie pieniądze bo akurat wiem że nikt wam ich nie daje
zapomnijmy o tamtym pytaniu , juz mi się nawet nie chce do tego wracać.
pzdr.
andrzej
ps.w razie pytań Luke ma do mnie kontakt

zgłoś naruszenie
wysłano: 2002/03/27 12:29
Wybacz, że od początku nie traktowałem Cię poważnie, ale sam rozumiesz odpisując N-ty raz na podobne pytania człowiek może stracić cierpliwość...

Jesli chodzi o wsparcie to KAŻDE - wcale nie koniecznie finansowe (życie przecież nie sprowadza tylko do pieniędzy) ale masz racje to nie jest rozmowa na forum...

pozdr. Rafał

zgłoś naruszenie
wysłano: 2002/03/27 12:33
Rafal napisał(a):"Wybacz, że od początku nie traktowałem Cię poważnie, ale sam rozumiesz odpisując N-ty raz na podobne pytania człowiek może stracić cierpliwość...

Jesli chodzi o wsparcie to KAŻDE - wcale nie koniecznie finansowe (życie przecież nie sprowadza tylko do pieniędzy) ale masz racje to nie jest rozmowa na forum...

pozdr. Rafał"

Odpowiedź Rafal:Ps. Gdybyś uwiarygodnił się od razu rozmowa potoczyła by się całkiem innym torem... Może po wprowadzeniu identyfikacji unikniemy podobnych zawirowań i podejrzeń. Mam taką nadzieję.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2002/03/27 12:46
konto usunięte
o teraz dorosłem juz do wizytówki;)- może jeszcze nie tak do końca;).
Żaden problem , od jutra mam urlop i nic mnie juz nie wyprowadzi z równowagi:) , a poza tym ja się chyba lubię sprzeczać:)
pzdr.
Andrzej-Edek

zgłoś naruszenie
wysłano: 2002/03/27 13:17
Edziu idziesz na urlop? To bardzo dobrze, będziesz miał czas na przygotowanie swojego zdjęcia i przysłanie go do nas.
Masz fajną wizytówkę, ale cokolwiek enigmatyczną, poza tym wydaje mi się że jest tam nawiązanie do mojej wizytówki :-)))))))))) Pozdrawiam

zgłoś naruszenie
wysłano: 2002/03/27 13:21
konto usunięte
Wiesz, czerpałem natchnienie z Wielkich tego forum:)

zgłoś naruszenie
wysłano: 2002/03/27 13:24
konto usunięte
A tak przy okazji , Mógłbyś coś zmienić w kwestii tych wizytówek
o co mi chodzi:
mianowicie gdy wizytówka zajmuje np. dwie strony to automat tnie wyrazy(w twojej wizytówce też tak jest).
nie wiem czy to jest możliwe(myślę że jest), ale dobrze by było co by cięty wyraz przenosił na druga stronę.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2002/03/27 13:25
Masz na myśli wzrost? ;-) bo widziałem tam też nawiązanie do wizytówki Luka(sza)

zgłoś naruszenie
wysłano: 2002/03/27 13:35
konto usunięte
o tym nie pomyślałem:)
myślałem raczej o przymiotach duchowych;)

zgłoś naruszenie

strona główna forum