Żłobek Sochaczew

Witam!!!
Potrzebuję informacji na temat żłobków w Sochaczewie.Gdzie Państwo polecają jakie warunki itd.
Mam córeczkę 2 latka i zastanawiam się nad oddaniem jej ale nie mam pojęcia gdzie.
I mniej więcej jakie ceny....
Mirosław Paczek
bugmp
(2011/11/04 15:34) 0

akademia smyka. Cena 650 złotych, a dokladniej czesne 500 złotych plus 150 złotych wyżywienie.Więcej informacji znajdziesz na ich stronie

marta ostrowska
pati06
(2011/11/07 10:50) 0

Polecam pani żłobek "Świat Bobasa" znajdują się w byłym klubie garnizonowym. czesne 550zł + wyżywienie 6zł dzienna stawka polecam. Byłam na dniu otwartym i naprawde fajne miejsce.

wiolatlen wiolatlen
wiolatlen
(2011/11/07 17:53) 0

Polecam przedszkole Diecezji Łowickiej przy Caritasie - moja koleżanka posałał tam 2 swoje pociechy i była bardzo zadowolona a i ja zapisałam tam swoją córkę od przyszłego roku, jak skonczy 2 latka. Ważne aby dziecko nie nosiło pieluszki. Koszt to 350zł m-nie wraz z wyżywieniem (wszystko gotują na miejscu).

Małgorzata KKKKKKK
GoniaK
(2013/04/16 13:22) 0

Ja też mogę polecić "Świat Bobasa", moje dziecko przez 3mies. było na swoim wyżywieniu, co mi bardzo odpowiadało. No i moja dziewczyna nadal pieluchowa, więc z tym nie ma problemu. Warto się zaintereować.