01 sierpnia - niewłaściwe zachowanie

/ 27 odpowiedzi
''kibicowski patriotyzm klubowy'' spowodował że przestałem chodzić na lokalne mecze... o ile na ''Narodowym'' jest ok tak żyleta sochaczewska spowodowała moją niechęć... ilość wulgarnych sformułowań w przyśpiewkach nawiązywanie podczas meczy ''naszych'' w naszym mieście naszych miejscowych klubów do tych pierwszoligowych w rymach no to jest paranoja... to zachowanie wzbudza negatywne emocje i nie jest związane z sympatią lub antypatia do klubów... jest to związane w moim przypadku z niechęcią niegrzecznych przyśpiewek które musiałem tłumaczyć swoim dzieciom... a słaby jestem w tłumaczeniu zwykłej agresji śpiewanej... a teraz słysząc ton i widząc podobne zachowanie wzbudza to w sposób naturalny niechęć podczas ważnego i patriotycznego wydarzenia jakim jest Rocznica Wybuchu Powstania... wierze że chłopcy nie mieli złych intencji jednak wyszło jak zawsze na żylecie... 

(2015/08/19 23:59)
Mój szacunek dla bohaterów którzy własnymi rękami osobiście zabijali okupantów Polski jest daleko odbiegający od standardów których byliśmy świadkami podczas obchodów wybuchu Powstania Warszawskiego... gdzieś organizatorom tegorocznych obchodów tej najważniejszej daty patriotyzmu wymknęło się z pod kontroli lub zabrakło po prostu empatii do tych wydarzeń którą to zastąpił marketingowo-medialny bełkot masy chętnej do ostentacyjnego zachowania...

(2015/08/20 00:12)