1,2,3 – aby skutecznie pogonić Bidona

/ 19 odpowiedzi

Mini instrukcja - jeśli naprawdę nie chcesz oglądać w Magistracie Bidona, to powinieneś: 

1) udostępnić na swoim FB linki do czubacki.pl/infografika , i potem za kilka dni drugi link czubacki.pl/dlaczego-kandyduje … 

2) Angażuj się w dyskusje w rodzinie, w pracy, na ulicy (to jest bardzo skuteczne) główne argumenty za Czubackim to: Obecne ceny wody, naprawa w poprzedniej kadencji Warszawskiej, Pl Kościuszki, Zamku, Kramnic – bo to Czubacki pozyskań na to finansowanie … 

3) W piątek wieczorem wyślij kilka prostych SMSów do znajomych z przypomnieniem o wyborach


 


BAJU BAJU BĘDZIEM W RAJU:)))

(2014/11/22 11:54)
Z postu wynika,ze go oglądasz,czyli tam pracujesz,ups-siedzisz.Czyli wszystko jasne,pozdrawiam imam nadzieje ze wkrótce spakujesz swoje zabawki

(2014/11/22 12:03)
No i się wydało. Za to Ty już się szykujesz na moje miejsce... 

(2014/11/22 12:29)
Mam sklepy,znam sie na tym,uważam ze każdy robi to co potrafi,jak ktos umie grać to niech gra,sprzedawać to niech sprzedaje,a ty co umiesz oprócz siedzenia i pi... W stołek.Masz racje,wydało sie.

(2014/11/22 12:45)
Wiemy juz ze pracujesz w UM,ale nie martw sie Osiecki nie zwalnia ludzi,wiesz o tym dobrze.No chyba ze tych co zamiast pracować piszą na e-sochaczew.Panie Burmistrzu,domagam sie audytu informatycznego pracownikow UM.Znajdzie pan wtedy największe nieroby

(2014/11/22 12:51)
Wystarczy przeanalizować godziny wpisów i wszystko będzie jasne.Ale wydaje mi się,że więcej zwolenników zatrudnionych dość licznie przez burmistrza walczy w godz.pracy o szefa ,czyli robotę.Czujesz oddech na plecach?

(2014/11/22 14:03)
Tu żadne argumenty nic nie zmienią. Osiecki ma po prostu  swoich wyznawców. Przykładem może być  Rosja Putina. Nawet, gdyby sankcje zagłodziły naród oni będą z nim.

(2014/11/22 14:22)
Ale porównanie, a argumenty słabe.

(2014/11/22 14:30)
może macie jakieś pomysły na hasła? np:
Nie idziesz na wybory - Popierasz pisiory ... to juz chyba ktos tu pisał

(2014/11/22 19:30)
Tylko w Sochaczewie to PO przyjęło retorykę PiSu. Obserwuje i mam wrażenie jakiegoś odwrócenia biegunów.

- podważanie autorytetu organów państwa.
- demagogiczne hasła jak darmowa komunikacja miejska (nie ma nic za darmo. Jeśli ktoś nie musi zapłacić za bilet, znaczy to tylko tyle, że cała reszta podatników musi się na ten bilet dla niego złożyć ze swoich podatków)
- wreszcie ostra kampania porównawcza. Czekam tylko aż sztab Pana Czubackiego pokaże znikające pluszaki i puste lodówki.

Powoływanie się na przynależność do partii ogólnopolskich na szczeblu samorządowym nie ma sensu.

(2014/11/22 19:44)
Zupełnie nie kupuje argumentów o jakieś agresywnej i ostrej kampanii Czubackiego, jego kampania jest merytoryczna, zwarta i konkretna, prosty nieemocjonalny przekaz... Ostra i brutalna kampania była w stosunku do Pana Gaika... być może to efekt szoku, że w końcu ktoś twardo i rzeczowo nazwał sprawy po imieniu ... oby z dobrym efektem!

(2014/11/22 20:10)
Ha, sęk w tym, że ta niby merytoryka Czubackiego, to tak naprawdę kolejne manipulacje  Żelichowskiego. To on pociąga za sznureczki i to on dyktuje teksty. I to on chce za wszelką cen ę znowu być  wiceburmistrzem. Burmistrz, który z ledwością składa podpisy na podsuwanych dokumentach? Gratuluję. A ten dzisiejszy wywiad w Radio Sochaczew? Dobrze, ze mial wyraxnie napisane na kartce, bo inaczej by laby kicha. Sam z siebie nie wykrztusi tylu składnych zdań. Gratulacje za tekścik, Panie Jerzy, a może pani Ulu?

(2014/11/22 20:27)
Wydaje mi się, ze przekonywanie  innych do zmiany swoich poglądów nie przynosi oczekiwanych efektów, a wręcz odwrotnie. Ludzie czują,że im się coś narzuca, że się nimi rządzi.Musimy wiedzieć, że ludzie są różni, że mają różne potrzeby.Dlatego zamiast przekonywać  wyborców Osieckiego, żeby w II turze zagłosowali na Czubackiego nie przyniesie efektów,oni obrażeni tym bardziej stawią się jak jeden mąż. Można tylko zwrócić się do tych wyborców, którym rządy obecnego burmistrza nie podobały się, by zjednoczyli siły,podniesli swoje pupy i poszli do wyborów.Ta nawalanka nie ma sensu.

(2014/11/22 21:04)


======Obniżę ceny wody ........                      Tak obniży ceny wody !!aahhhha.....ggrryyyyaahhhahh               Czuj czui Czubaka.... !

(2014/11/22 21:26)
Wykorzystanie Pierwszej Brygady jako podkład muzyczny do tego gniota jest świętokradztwem.
Olaf,nie sądzisz że Anielski orszak niech twą duszę przyjmie bardziej by pasowało?

(2014/11/23 10:34)

DLA MNIE BARDZO WAŻNYM POWODEM PRZEZ KTÓRY NIE ODDAM GLOSU NA PANA Czubackiego JEST GŁOSOWANIE PRZECIW ODEBRANIU MANDATU RADNEJ KOBIECIE SKAZANEJ PRAWOMOCNYM WYROKIEM SĄDU CO OZNACZA JAWNE POPIERANIE NIEETYCZNYCH I NIEZGODNYCH Z PRAWEM DZIAŁAŃ PRZEZ PANA KANDYDATA NA BURMISTRZA:

Przeciw pozbawianiu Urszuli K. mandatu byli: Bogumił Czubacki, Ireneusz Kisiołek, Urszula Kossakowska, Teresa Kozbuch, Bartosz Otręba, Tomasz Obrączka, Urszula Pawlak, Paweł Piątkiewicz, Marcin Podsędek, August Rutkowski.

Źródło: http://sochaczew.pl/home/newsshow2/8349?title=Urszula-Kossakowska-stracila-mandat-radnej-filterId=1&sochaczew

POWYŻEJ WYSZCZEGÓLNIENI ÓWCZEŚNI RADNI MIELI WATPLIWOŚCI CO DO METODY DZIAŁANIA PANI RADNEJ, zaś Naczelny Sąd Administracyjny nie miał wątpliwości, że radna z Radna Porozumienia Ziemi Sochaczewskiej Urszula K. nie powinna zasiadać w Radzie Miasta.

Potwierdzeniem popierania tych nieetycznych działań może być oficjalne przyjęcie poparcia od byłego już kandydata który dziś ma prokuratorskie zarzuty oraz od Pani która także popiera takowe działania glosując podobnie jak Pan kandydat.

(2014/11/23 10:45)
izauro, takie wpisy i konta jak twoje powinny być usuwane i blokowane. Jeśli nie utworzyłaś konta do konkretnych wypowiedzi a tylko do wyzwisk i poniżania ludzi administracja powinna ci je zablokować. Obrażając i wyzywając zachowujesz się gorzej od dawnej ulicznicy.

(2014/11/23 12:38)