16 listopada 2014 roku.... Dniem Wolnego Wyborcy w Sochaczewie...

/ 41 odpowiedzi / 2 zdjęć


16 listopada 2014 roku.... Dniem Wolnego Wyborcy w Sochaczewie... 

16 LISTOPADA imieniny  . MAŁGORZATY I GERTRUDY IDZIEMY NA WÓDKĘ .

(2014/08/23 09:10)
hihhihiihhihihihihihihihihihihihihihihih

(2014/08/23 12:59)
 Dragon , mimo wódki zagłosuj mądrze - może przed libacją?

(2014/08/24 10:59)
16 listopada  dniem ludzi samodzielnie myślących. Nie głosujmy jak wskazują Marks Media i zaprzedani wichrzyciele- wrogowie Polski z PO,SLD  i innych hipokrytów. Głosujmy zgodnie z własnym sumieniem i przekonaniem zapewniając miastu rozwój i normalność. Ci łgarze którzy wyprzedali miasto po kawałku,wyprzedali i zrujnowali  wszystkie firmy dajace miejsca pracy, a następnie wpuścili obcy kapitał w postaci hipermarketów  mając na celu zniszczenie resztę Polskich Przedsiębiorstw , dzisiaj śmią krytykować słuszne decyzje Władz Miasta które prubóją  ratować miasto które znalazło się w dramatycznej sytuacji po fatalnych rządach poprzedników. Panowie trochę samokrytyki, mieliście już czas żeby się wykazać, teraz idźcie stanąć koło tego co łowi rybki na antenie telewizyjnej , tam wasze miejsce!!!

(2014/08/24 18:33)

16 listopada 2014 roku.... Dniem Wolnego Wyborcy w Sochaczewie... Wolność- TAK!!!

PRAWICA -TAK

SOCJALIZM- NIE !!!

LEWICA- NIE!!!

ATEISTYCZNA CIEMNOTA I DEMORALIZACJA- NIE I żeby nie było:

 Katolikowi wolno głosować na wszystkie opcje polityczne dowolnie ze swoim przekonaniem i sumieniem, poza  tymi które  namawiają do popełnienia Grzechu  Ciężkiego, łamania przykazań Kościelnych jak i Dekalogu!!!

(2014/08/24 18:46)
subara wychodzi na to by glosować na kandydata z PIS ,chodzi by nie wybierać ludzi z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ ,nigdy nie glosowałem na PO i nie będę ,dodam że wielu moich znajomych jak i rodzina tez nie uznaje tej partii .

(2014/08/24 18:58)
W myśl tego to tak wychodzi, ale to takie układanie pod presją manipulacji mediów, bo można przecież głosować  też na kandydatów niezrzeszonych oraz inne partie które nie należą do tak zwanej bandy czworga czy pięciorga. Mi nie mów o pisie bo jak rządzili to robili to  samo co platforma a ja głosuję na tego pana  który jeździ na Harleyu  i jest szefem Nowej Prawicy.

(2014/08/25 00:26)
A jeszcze jedna taka uwaga, ludzie czytając programy sugrują się tym kto nam zrobi dobrze: naszej ulicy,dzielnicy, osiedlu itd. czyli myślenie typu "prywata"- targowica zamiast wybrać kogoś kto miastu zrobi dobrze a następnie będzie się sukcesywnie poprawiać wszystkim. To co robili inni Burmistrzowie do tej pory  było wbrew ekonomi i zdrowemu rozsądkowi. Za kadencji sld, wyprzedaż ziemi po to aby ocieplać i remontować bloki osiedlowe, to koszmar jakiś. Nie dość że nie poczyniono inwestycji to teraz brakuje terenów inwestycyjnych w tym mieście. A czy ktoś orientuje się na jakim etapie utknęła rewitalizacja terenów Po chemitexie i cegelni w Boryszewie, to co tylko widać to obraz jak po jakimś oembardowaniu, sa tylko tabliczki żeby tam nie wchodzić, ale dlaczego miasto nie robi z  nic z tym aby te tereny rewitalizować?

(2014/08/25 00:42)
''subara'' obydwa te tereny są rozdysponowane... teren Cegielni burmistrz Osiecki sprzedał jakiemuś francuskiemu algierczykowi 2 lata temu po 5 zł za m2  atrakcyjnej działki w Sochaczewie co wcale mnie nie dziwi biorąc pod uwagę sentyment burmistrza do Francji ...Nie zdziwię się jak delikwent sprzeda z ogromnym zyskiem ten kawał ziemi!!! 

Dziwi mnie... że jak zwykły obywatel chce kupić u nas ziemie to nie mając znajomości tak jak francuzik musi wybulić z 80zł za m2...

(2014/08/25 09:20)
Możesz sobie kupić poza miastem po 10,12,14 zł gdzieś na zadupiu, ale też nieźle bo np. pod lasem i nad jeziorem, w mieście tereny inwestycyjne pod działalność gospodarczą kosztują znacznie drożej, na obrzeżach miasta kupisz pod zabudowę po 40,45zł
 Zawsze tak było że aby kupić w mieście musiałeś mieć układy, przedstawić jakiś biznes plan itd, aby mieć jakąkolwiek szansę na zakup gruntu w mieście. Tamte działki niech sprzedadzą,lub wydzierżawią  choćby Chińczykom pod warunkiem że ktoś kto kupi zagospodaruje jakoś te tereny i przestaną straszyć swoją brzydotą

(2014/08/25 10:15)
Tadeusz dowiedz się najpierw ile kosztują usługi rozbiórki budowlanej tych zrujnowanych obiektów i doprowadzenia tego terenu do użyteczności, a dopiero mów że 5 zł/m2 to nie jest dobra cena za te tereny, chyba nie wiesz o czym piszesz.

(2014/08/25 10:20)
może nie licytujmy się o cenę ,ważne by jak ktoś kupił zrobił coś dla dobra mieszkańców ,mam na myśli jakieś dodatkowe miejsca pracy ,a na marginesie to sam bym to kupił nawet po 10 zł.,jeżeli faktycznie sprzedano po 5 zł.

(2014/08/25 11:00)

po glosowaniu wszyscy zbieramy sie na browarze :) moze byc ciekawie :) a pozniej w kazda rocznice naszego spotkania :) milo by bylo bo ja ani z liceum ani z podstawowka sie nie spotykam..

(2014/08/25 11:14)
Jesteś z koła Emerytów?

(2014/08/25 15:43)
12 miejskich hektarów gruntów... w pobliżu obwodnicy... położenie na trasie wschód-zachód i bliskość Warszawy.... i sprzedane po 5 pieprz*nych złotych za m2... Q*rwa krew mnie zalewa jak ktokolwiek stara się usprawiedliwić taką niegospodarność !!!


Cytat autorstwa naszego burmistrza z kampanii 2010rok :

(...)Pod moimi rządami nie będzie w mieście spraw „nie do przeskoczenia”, tematów „nie do zrealizowania”(...) 

Gratulacje używanego języka patrząc na użyte słowa tego Pana i działania przez ostatnie 4ry lata... patrząc na nie przez pryzmat promocyjnej wyprzedaży gruntów, wycinki drzew i hojne obdarowywanie nimi pilarzy, zadłużenie obligacjami mieszkańców na kwotę 27 mln. zł. plus odsetki na następne 12 lat... nieudolność w zdobywaniu unijnych pieniędzy, wieloetatowe zatrudnianie w magistracie, i wykorzystywanie po poprzednikach sukcesów jako własnych.... 

to... to słownictwo musiało być wzorowane na filmach z lat 90-tych z Bogusiem Lindą w roli głównej...


(2014/08/25 16:19)16 listopada 2014 roku.... Dniem Wolnego Wyborcy w Sochaczewie... (2014/08/25 16:20)

Demokracja to rządy hien nad osłami

Arystoteles miał rację. Teoretycznie jest OK. Jesteśmy niczym nie skrępowani, mamy prawo zabierać głos w sprawach publicznych. Mandat władzy możemy dać tej opcji politycznej do której mamy największe zaufanie. Która przekonała nas, że jest najlepsza.

Niestety ciemne strony naszych charakterów jak m. in. egoizm i zazdrość powodują, że stosowana przez nas odmiana demokracji nie sprawdza się w praktyce i prowadzi nas na manowce.

Nasze "hieny" - przepraszam – nasze elity polityczne, za "służbę" narodowi każą sobie słono płacić. Partie polityczne, które przekroczyły w wyborach próg 3% otrzymują ogółem rocznie z naszego budżetu kilkadziesiąt milionów zł. dotacji - w 2004 ok. 60 mln.

Jak podał www.dziennik,pl w felietonie pt. Lista przywilejów władzy nasz parlamentarzysta do ręki otrzymuje co najmniej 8,5 tys. zł. netto a do tego przeloty, przejazdy, paliwo, hotele, telefon, Internet za darmo. Dodatkowo na "prowadzenie biura" 10 a od nowego roku 13 tys. zł. miesięcznie. Po zakończeniu kadencji, "na otarcie łez" otrzymuje 29 tys. zł. Jeszcze "grubszymi hienami" bywają menadżerowie z nadania politycznego. Na przykład, jak podano w sprawozdaniu z działalności kapitałowej KGHM Lubin S. A., członkowie zarządu spółki za swoją "służbę" pobierali w 2006 roku średnio 242 tys. zł. miesięcznie!!!???

Równie groźny i kosztowny jest narkotyczny głód władzy na który chorują prawie wszyscy, którzy jej posmakowali. Uzależnienie to powoduje, że nasze "hieny" nie zważając na zasady moralne zrobią wszystko, by nam się przypodobać, odnieść partykularny i osobisty sukces wyborczy. Walka wyborcza to obrzucanie błotem przeciwników oraz rozdawnictwo "gruszek na wierzbie", umizgów i uśmiechów do najliczniejszej grupy interesów: prostych, poczciwych, biednych obywateli.

Nie bez powodu jeden z nielicznych naszych niekwestionowanych autorytetów Władysław Bartoszewski, całkiem na serio oświadczył ostatnio, że dwie najważniejsze osoby sprawujące w naszym kraju władzę, wyłonione demokratycznie powinny (?).... leczyć się u psychiatry. Nie mamy wyboru. Jeśli chcemy mieć nadzieję na nasze lepsze polskie jutro musimy spróbować to zmienić!

Pal licho ich nadmiernie wysokie w porównaniu z naszymi "zarobki". Jak podał GUS w 2006 roku nasze średnie dochody wyniosły 1476,16 zł. brutto tj. ok. 1 - słownie jeden tysiąc zł. na miesiąc!!!

Moglibyśmy przymknąć oko na ich narkotyczny pęd do władzy - gdyby działali zgodnie i skutecznie dla naszego dobra. Gdy tymczasem nasze "hieny":

 • ustanawiają prawo którego często sami nie potrafią jednoznacznie zinterpretować;
 • zadłużają nas dodatkowo nieprzerwanie od 18 lat z prędkością kosmiczną ok. 1000zł. na rok;
 • nie dają przekonywującej nadziei na rychłe wyrównanie naszego poziomu życia z tym jaki mają obywatele w Europie Zachodniej - nasze dochody są obecnie kilkakrotnie niższe!;
 • toczą nieustanną wojnę domową zamiast dać nam "osłom" dobry przykład i zgodnie współpracować
 • Szanowni czytelnicy. Jestem pod wrażeniem przedwyborczych "debat" politycznych. Udzielił mi się ich klimat. Może nie wszyscy nasi obecni przedstawiciele ludowi są "hienami". Na pewno nie wszyscy takimi są wśród tych którzy ubiegają się o taką zaszczytną funkcję i na pewno nie wszyscy z pośród nas są "osłami.16 listopada b. roku postawmy krzyżyk przy nazwisku którego właściciel zadeklaruje się oddać nam nieco władzy i poprzeć JOW-y (np. Radosław Sikorski) bądź/i oddać nam całą władzę, wyeliminować z naszej polityki hieny i poprzeć nowelizację ustawy o referendach wg wzoru Helwetów.

  Romantycznych idealistów którzy zgadzają się ze stwierdzeniem, że najlepszym rozwiązaniem dla naszej Najjaśniejszej jest demokracja bezpośrednia proszę o kontakt referendum@onet.eu .


  (2014/08/25 23:40)
  I jeszcze kilka dobrych blockquoteów:


  „Demokracja jest najgorszym z możliwych ustrojów bowiem są to rządy hien nad osłami.”
  Arystoteles

  „Miejski asfalt rodzi jedynie demokratów, biurokratów i dziwki. „
  Nicólás Gómez Dávila

  „Naprawdę, nie ma żadnej istotnej różnicy pomiędzy nieograniczoną władzą państwa demokratycznego, a nieograniczoną władzą autokraty. „
  Ludwig von Mises


  (2014/08/25 23:52)

  (2014/08/25 23:54)

  Szanowny użytkowniku ''subara'' smutna ta wypowiedź nie dająca żadnej szansy ani nadziei zwykłym ludziom... jak mniemam miałaś na celu aby zdołować osoby szykujące się aby oddać głos... Nie uda Ci się... cytowanie mędrców aby zniechęcić sochaczewską bardzo zżytą społeczność strzeliłaś tym kopiowaniem cudzych artykułów jak kulą w płot... dając tym samym świadectwo o najgorszych obecnie rządach jakie kiedykolwiek były sprawowane w mieście... znając twoje poglądy jestem zaskoczony jak bardzo wręcz idealnie zinterpretowałaś ten tekst w sumie mi się podoba że zwolennicy Osieckiego wreszcie otwierają oczy i nieświadomie ale odpowiednio dosadnie oceniają jego rządy to... jest ok :)

  Co innego Osiecki obiecywał i co innego zrobił jak już otrzymał mandat zaufania...

   Zapomniał uczciwie się przyznać że za swoich rządów:

  • Podwoi ceny ścieków i wody

  • Że zadłuży obligacjami jego mieszkańców na 27mln. zł. Na 12 lat + odsetki

  • Ze nie potrafi zdobywać dotacji unijnych, a te które otrzymał w spadku po poprzednikach będzie musiał oddać na nasz koszt...

  • Przeprowadzi remonty i rewitalizację za gotowe pieniądze otrzymane w spadku po poprzedniej ekipie przypisując sobie całą zasługę cóż za wyrafinowany i niegodziwy sposób świadczący o osobowości człowieka... Uczciwość nakazywała aby osoby które przyłożyły rękę i zorganizowały pieniądze na te cele zostały publicznie docenione za zaangażowanie i skuteczność której obecna władza nie umie osiągnąć...'' jak to się mówi potocznie nawet do pięt nie sięgają swoim poprzednikom... ''

  • Zafunduje nam parkomaty aby dalej wyrywać pieniądze od swoich obywateli... no nie swoich on wyprowadził się z miasta do Novej Suchej bo tu naprawdę ciężko się żyje za jego rządów...

  • Zapomniał uprzedzić ze wywoła wojnę ze starostwem, wytnie drzewa ze Staszica w imię politycznej gierki (próba namówienia Starosty na nową nawierzchnię aby potem ją zerwać i wkopać pod nią rury co ewidentnie wykorzystał by aby dalej oczerniać Starostę... podstępny i agresywny ten Novoosiecki gracz polityczny...)

  • Na rzecz festiwalu przedwyborczego na drogi kredyt poprowadzi najdłuższą kampanię przedwyborczą i najdroższą jaką widzieliśmy... wytnie drzewa w okresie ochronnym aby położyć chodnik zwykły chodnik nazywając go Pasażem o zgrozoooo... aby nawinąć przedwyborczy makaron na uszy mieszkańcom Chodakowa...

  • Obieca zdobyć fundusze unijne które wcześniej tłumaczył że się skończyły dla nas ale wszyscy inni korzystali tylko nie Sochaczew... Bo w Sochaczewie pozatrudniani na wielu etatach pracownicy nie mogli skupić się na obowiązkach.... 

  • Q*rwa ciągłe bieganie do kasy po hajs i podróże to i na pracę nie ma miejsca, no i umiejętności nie spadną z nieba na człowieka z racji iż dostał stanowisko po znajomości.... Bo Q*rcze umiejętności i kompetencji po znajomości się nie dostaje.............. po znajomości sukces to tylko: pensja... dodatki ...trzynastki... bonusy... ryczałty... zaliczki...dostatnie życie na koszt podatnika przez 4ry lata i leżenie... lub z radości pierdzenie w stołek przez te 4ry lata.... 

  (2014/08/26 01:24)


  Wyborcy wybiorą uczciwość, moralność i normalność, przyzwoitość i szlachetność, patriotyzm, wielkość, powód do dumy, honor, wiarę, wierność i przebojowość stanowczość oraz siłę Planu dla Sochaczewa 

  Planu dla Wyborcy... 

  .

  16 listopada 2014 roku.... Dniem Wolnego Wyborcy w Sochaczewie...   (2014/08/26 01:47)
  olaf a jaki system ci pasuje? najlepiej jakby proboszcz rzadzil co? :)

  (2014/08/26 08:17)
   Subara - może demokracja to nie jest szczyt marzeń, może nie różni się zbytnio od dyktatury ale ciągle są to lepsze ustroje od anarchii, którą proponuje Nowa Prawica. Brak idealnego  porządku chcesz zastąpić chaosem - to głupota i krótkowzroczność.

  (2014/08/26 19:53)
  Marność nad marnościami a w tej marności jeszcze większa marność" Wszystko jest marnością (1,1-3).
  1
  1 Słowa Eklezjastesa, syna Dawida, króla jerozolimskiego.
  2 Marność nad marnościami, rzekł Eklezjastes, marność nad marnościami i wszystko marność.
  3 Co więcej ma człowiek ze wszystkiej pracy swej, którą się trudzi pod słońcem?

  (2014/08/26 20:10)
   Subara - może demokracja to nie jest szczyt marzeń, może nie różni się zbytnio od dyktatury ale ciągle są to lepsze ustroje od anarchii, którą proponuje Nowa Prawica. Brak idealnego  porządku chcesz zastąpić chaosem - to głupota i krótkowzroczność.


   dolicha jeżeli ty uważasz że Nowa Prawica proponuje anarchię to chyba masz problemy z logicznym rozumowaniem.
   A czy teraz nie jest anarchia, sądy, prokuratura, komornicy krzywdzący ludzi, afery, ograbianie ludzi np. Amber Gold i wiele,wiele innych afer. Albo budowanie luksusowych hoteli dla kryminalistów, zbrodniarzy, gwałcicieli, bestii zamiast osadzenia ich w więzieniach na dożywocie dolicha wyłącz telewizor a włącz myślenie!!!
   A czy to nie jest anarchia że zabiera się pieniądze Kowalskiemu po to aby dać je komuś innemu, rozbój w biały dzień?

  (2014/08/26 23:17)