17.02 - dzień kota

/ 3 odpowiedzi
http://pasje-fascynacje-mola-ksiazkowego.blogspot.com/2014/02/swiatowy-dzien-kota.html

dziś obchodzimy dzień kota, dla wszystkich, którzy z powodów niezrozumiałych dla samych siebie dedykuje ten słynny blockquote Oscara Wilde`a:  "Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los."
dla ludzi, którzy z powodów niezrozumiałych dla samych siebie nienawidzą kotów* :P

(2014/02/17 11:50)
A Wiktor Hugo napisał:Pan Bóg po to stworzył kota, żebyśmy mogli dotknąć tygryska.Leonardo da Vinci: nawet najmniejszy kot jest arcydziełem.Życzmy im więc dziś więcej tolerancji ze strony ludzi. Nikomu nic złego nie robią, umykają ze strachu.Ludziom życzmy, żeby  je polubili.One odwdzięczaja się mruczeniem na kolanach, działaja uspokajająco na nerwy.Moją Pusię wyrzucono z bloku na chodnik z piecioma kociaczkami, już patrzącymi na oczy, wychudzoną z silną biegunką.Udało się ją uratować, kotki trafiły do adopcji a Pusia  została u mnie.A czy nie można było pozwolić jej odchować trochę maleństwa?

(2014/02/17 14:39)

pkp

olafffffku!

KOCHAM CIĘ

PKP

Piękna Fest Panna

(2014/02/19 18:49)