28 wnioskow w SBO

/ 6 odpowiedzi


z czego 20 to jakas KPINA
remont przycmentarnej kaplicy??? ktos na łeb upadł i to mocno. kolejne kwiatki.. remonty ulic? pracownia komputerowa?? dla kogo to ku** jest? ile osob z tego skorzysta? pomijam fakt w czyjej gestii jest remont ulic i inwestycja w szkoly. na to ida solidne podatki.
zagospodarowanie terenu miedzy blokami senatrorska? a moze zbiore sie z ludzmi z osiedla i w kazdym domku posadza nam trawke za 100 000 pln?
asfalt za bzura?? to juz przegiecie.. nie moge! a moze jeszcze w kazdym domu piec olejowy? a co tam! po co palic groszkiem. a moze komus remoncik dachu?
najwiekszy usmiech na mojej twarzy wzbudzil projekt pt: winda towarowo-gastronomiczna w przedszkolu :) albo remont kibli w postawowce...
SBO to nie pieniadze dla prywatnych interesow jak asafalcik pod domem czy remonty szkół!!! bo urzad miasta od lat nie moze tego zrobic...
to SBO to totalna kpina. tak na prawde z tych 28 w wnioskow moze 5-6 zasluguje na to zeby wogole przyjzec sie czy mozna to zrealizowac: boiska, akademia pierwszej pomocy czy miasteczko komunikacyjne... sa to projekty skierowane do wszystkich mieszkancow, kazdy moze z tego skorzystac i ma to jakis sens a nie polozenie asfaltu na osiedlu bamberow.
najgorsze jest to ze z tych 28 projektow 80% to sfinansowanie tego - jak psu buda - nalezy sie od PANSTWA bo placimy na to pieprzone podatki. ale urzedasom w to graj.. podoba im sie to bo naprawimy cos z SBO i nie ruszymy budzetu miasta ktory jest i tak w oplakanym stanie i juz niedlugo bedziemy placic jeszcze wieksze podatki i oplaty.
dziekuje za uwage :)
A może za pieniądze z SBO użądzić szkolenie mieszkańców w temacie  "Co to jest SBO"?

(2015/07/21 10:45)
@kacperskyy

A było iść i w ramach instalacji LIBERUM VETO SOCHACZEW wypisać swoje zdanie na temat traktowania SBO :)))) Przewodniczący Kaczmarek prosił o wpisy, a Ty tu wylewasz swoje żale zamiast tam się wyżyć. :)

(2015/07/21 10:56)
a zebym wiedział kurde to bym poszedł. w kazdym razie kolejny projekt zrobiony niby dla mieszkancow a tak na prawde ratuje budzety miast - co za tupet.. a poza tym sprawdziles kto sklada wnioski na SBO? polowa to radni :) o czym my mowimy.

(2015/07/21 12:01)
Nic nie stało na przeszkodzie, żeby złożyć swój wniosek. Każdy oceni złożone wnioski w głosowaniu. 

(2015/07/21 12:36)
SBO jeszcze nie zaistniał jeszcze na dobre w świadomości społeczeństwa, a już przestał być przez obywateli traktowany jako "obywatelski". Raczej powinien być nazywany:
  • SBU (urzędniczy), albo 
  • SBOW (obietnic wyborczych) albo, 
  • SBRB (ratowania budżetu) albo,
  • SBRPSLW (radnych popierających słuszną linię władzy) albo .....
Dlaczego zwykli obywatele nie mają do niego zaufania? Przez to co się wokół niego dział do tej pory? 

(2015/07/21 19:25)