482 centymetry długości i 165 KM. Auto idealne dla członka zarządu ZUS

/ 5 odpowiedzi

niby przetarg i wszyscy moga wiazc udzial ale wg specyfikacji do przetargu moze wygrac tylko jedna marka :)

teraz juz wiem gdzie lokuje sie ten "najwiekszy wzrost PKB w europie" - biura jak palace, limuzyny, dreamlinery, pedolino... a z drugiej strony czlowiek przecietnie w srednich miastach zarabia 1400 PLN... 16/5 10/12 etatu itd...  charujesz po 12h... i za to masz utrzymac rodzine i ciagle slyszy ze jest kryzys i nie ma podwyzek, sluzba zdrowia lezy rozlozona na lopatki, ulgi zabieraja... wzrost PKB jest tylko dla wybrancow :)

Sorry.... taki mamy rząd!

(2014/05/08 10:02)
kultowy juz slogan :) hmmm moze znow czas postawic kosy na sztorc :)

(2014/05/08 10:40)

sil
TO jest po prostu straszne co oni wyprawiają w tym Zus-ie.Jak wczoraj oglądałam wiadomości to nóż się w kieszeni otwiera.Powoli tracę wiarę w to,że w tym kraju kiedyś będzie dobrze:(

(2014/05/08 11:05)
  Jest i u mnie kosa jak będzie potrzeba!!

Kacper co rewolucję będziesz robił, no może czasami to ludzi wkurza ta władza to by i poszli.
 ZUS CHCE POKAZAĆ ŻE JEST BOGATA FIRMA, NO CZY CHCIAŁBYŚ ABY EMERYTURĘ PŁACIŁ CI JAKIŚ BANKRUT? Pewnie maja kasę z tego co zaoszczędzili na emerytach i rencistach  robiąc rewaloryzację po kilka lub kilkanaście złotych. Tusk cynicznie oświadczył że jak komuś za mało to może sobie dorobić, ale czy może?. Raczej nikt z was nie chciałby  urodzić się murzynem w Polsce ale miało by to pewną zaletę. Moglibyście się ubiegać o status uchodźcy na Malcie gdzie zarobki po wejściu do Unii przez 10 lat wzrosły o 30%, a i wcześniej nie były tak małe jak w Polsce.
ZUS to takie Państwo w Państwie, i żadni jak na razie nie maja pomysłu na rozsadną reforme systemu emerytalnego.  Dlaczego w takim razie to zbójeckie państwo zmusza mnie do tego abym oszczędzał na emeryturę, gdy ja nie chce, lepiej było by mieć wyższą pensję powiększona o to co zdziera ZUS i samemu sobie odłożyć, inwestować w coś, albo mieć dużo dzieci, potem te  dorosłe dzieci wspólnie  starego ojca, matkę  utrzymają!

(2014/05/08 11:46)