5,5 miliona w prezencie na drogi powiatowe

/ 16 odpowiedzi
Wśród 24 zadań zakwalifikowanych przez Wojewodę do 50% dofinansowania z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych - Etap II Bezpieczeństwo - Dostępność - Rozwój znalazły się 2 wnioski z powiatu sochaczewskiego. Stary Zarząd Powiatu wspólnie z Powiatowym Zarządem Dróg złożył wnioski które znalazły się na następujących miejscach listy rankingowej:
  1. Rozbudowa drogi powiatowej nr 4132W na odcinku Krubice - Paprotnia - 2,5 mln zł -dotacja,18. Przebudowa drogi powiatowej nr 3840W ulicy Staszica w Sochaczewie - 3,0 mln zł - dotacja.

Szkoda, że z "nadzorowanego przeze mnie tego złego, starego Zarządu Powiatu" nie wziął przykładu burmistrz, bo ulica Licealna od dawna miała szanse na dofinansowanie. A jaka jest ta ulica, każdy widzi. To wstyd, że nie starano się dotychczas o dotację. 
Brawo, brawo, brawo....a co pan zrobił przez dwie kadencje z tą ulicą jak i ulicą Traugutta walczył z szabelką na patelni, psu na budę te pańskie wypociny...:)
Karol
P.s. Widać bardzo boli przegrana w wyborach, to cios w pana ego...:)

(2014/12/19 00:04)
Brawo, brawo, brawo....a co pan zrobił przez dwie kadencje z tą ulicą jak i ulicą Traugutta walczył z szabelką na patelni, psu na budę te pańskie wypociny...:)
Karol
P.s. Widać bardzo boli przegrana w wyborach, to cios w pana ego...:)

(2014/12/19 07:02)
Panie dragon36, włączyłem wentylację, na razie wietrzę.

(2014/12/19 08:31)
tak serio to te ulice to zaniedbane od czasu Czubackiego ,nie ma co się czepiać obecnej władzy ktoś dawniej tez nie wysilał się .

(2014/12/19 09:02)
Szkoda, że z "nadzorowanego przeze mnie tego złego, starego Zarządu Powiatu" nie wziął przykładu burmistrz, bo ulica Licealna od dawna miała szanse na dofinansowanie. A jaka jest ta ulica, każdy widzi. To wstyd, że nie starano się dotychczas o dotację. 

Panie Jerzy, zdecydowanie dwa DUŻE PLUSY zapisuję sobie w kajeciku przy Pana nazwisku. Rozumiem, że bierze Pan również pełną odpowiedzialność, za tematy opisane poniżej:

Beztroskie życie w POWIECIE - ile nas kosztują "urzędnicy"!
http://forum.e-sochaczew.pl/forum,beztroskie-zycie-w-powiecie-ile-nas-kosztuja-urzednicy,80202,0.html

Chcesz ZAROBIĆ 1 000 000 ZŁ w 7 lat - zatrudnij się w DPS!
Chcesz ZAROBIĆ 1 000 000 ZŁ w 7 lat - zatrudnij się w DPS!

(2014/12/19 09:33)

@Router
A dlaczego czepiać się tylko p.Czubackiego, wszak i jego poprzednicy nic nie zrobili z jakimiś ulicami, a ten "ulicowy kryzys" to spuścizna PRL, nie wiem czy okupacji i zaborów w to nie wmieszać;). W tej sprawie chodzi o to, że w ostatnich latach były na to środki w postaci dotacji, tylko trzeba było umiejętnie (i w ogóle) - że tak powiem kolokwialnie - wyciągnąć po nie rękę.

@karol997, @dragon36
Co Wy z tymi wiecznymi pretensjami pod każdym postem @jerzyka2205, nic merytorycznie - wszystko personalnie. Czy @jerzyk2205 Was kiedyś skrzywdził i do tej pory nosicie uraz? Na odcisk nadepnął? Papieru jakiegoś nie podpisał? Skąd w Was tyle zawiści? Nie jestem tu adwokatem w niczyjej sprawie, ale to na prawdę jest rażące. Dlaczego idziecie tą drogą?
A o miłości do bliźniego nie słyszeliście? :)

(2014/12/19 10:06)
To są katolicy i na pewno słyszały Owieczki Boże tylko nie stosują

(2014/12/19 10:45)
Akurat ulicę Traugutta to wyremontowano właśnie za Czubackiego podobnie jak Warszawską i plac Kościuszki. I gdyby następca raczył tylko złożyć wniosek na dofinansowanie 500 m Licealnej to ten ciąg inwestycyjny by został zakończony. Ale widocznie zabrakło następcom  albo chęci albo rozumku .  A teraz już jest po ptokach, długo nie zobaczymy wyremontowanych dróg w mieście.

(2014/12/19 12:04)
Remont ul.Staszica będzie okrzyknięty największym sukcesem ekipy Osieckiego w obecnej kadencji... nie przyzwyczailiście się do tej autopromocji burmistrza? nie ważne kto załatwił pieniądze ważne kto weźmie ''medal'' ten po raz kolejny zgarnie zawodnik Orkana/Urzędu Miasta czyli burmistrz Piotr Osiecki... Zgarnął medale Czubackiego wyciął konkurencję teraz tylko prosto przyłożenie między słupy hehehe 

(2014/12/19 12:37)
tadeusz ale nie napiszesz już że Staszica to droga powiatowa i Osiecki nie powinien się do niej dotykać a jednak od porzedniej kadencji mówił i chciał dawać kasę na NIE SWOJĄ DROGĘ ale tego to już nie widzicie, Panie Jerzy super, przez 4 lata udało Wam się tylko dwa wnioski złożyć? O żeż kurcze ale żeście się napracowali...

(2014/12/19 13:47)
@SzczeryFacet

Myślę, że się czepiasz... przy skali bałaganu, który panował w Powiecie 2 wnioski to naprawdę dużo! Nie spodziewałem się, że "zajmując się tylko sobą przez 4 lata" wpadli na pomysł, żeby coś jeszcze zrobić dla Powiatu. Szczerze mnie zaskoczyli! In plus! :);)

(2014/12/19 14:16)
''SzczeryFacet''cie... obiecanki kalkulowane politycznie ukierunkowane na podsycanie atmosfery niezgody były tak szczere jak wyznanie miłości w domu lekkich obyczajów tuż przed jego opuszczeniem... 
Władze Starostwa dodam ''stare władze'' pozostawiły swoim następcom masę pieniędzy... Jak myślisz ile by pozostawił swojemu następcy burmistrz Osiecki jeśli by przegrał ???  ''mniej niż zero'' czyli wyłącznie długi... wydał to co zostawił Czubacki a sam nic nie załatwił... i nie załatwi... 

(2014/12/19 19:29)
@jerzyk
Długo jeszcze będzie pan musiał wietrzyć.

@wbienko
komentuje zwykłe marudzenie jerzyka i to wszystko. Sam nic nie robił a teraz wielki fachura...:) wodolejstwo zwyczajne...:) pisać by pisać-czytaj sztuka dla sztuki.
Karol

(2014/12/19 21:07)
@karol997
Już na początku przyszłego roku mają ruszyć procesy w sprawie afer w Powiecie. Stawiam dolary przeciwko orzechom, że wtedy usłyszymy od pana Jerzego, że "on nie miał nic wspólnego z władzami w Powiecie i jedynie był niezależnym radnym powiatowym" ;)

(2014/12/20 17:15)
Szanowny ''Zirgu'' właśnie puściłeś się z torbami hehehe dawaj na priv stawkę. orzechów ci nie po skąpie...  

(2014/12/20 20:12)
Szanowny ''Zirgu'' właśnie puściłeś się z torbami hehehe dawaj na priv stawkę. orzechów ci nie po skąpie...  

Oj chyba niekoniecznie... zakład jest o to czy "lokalny polityk" kolejny raz zmieni zdanie czy nie... więc o moje dewizy się nie boję ;)

(2014/12/21 08:09)