A bidon tylko 61 głosów

/ 7 odpowiedzi
A bidon tylko 61 głosów , taki znawca tematu , a tu ludzie już po raz drugi pokazali mu jego budę.I do tej budy tam już niedługo wejdzie.Uwolni od swego wizerunku Sochaczew.
Głosujesz na Osieckiego - Głosujesz na Bidona
                ZASTANÓW SIĘ CZY WARTO

stanowisko rzecznika nie jest wybieralne tylko z mianowania,każdy Burmistrz lub Starosta może powołać na rzecznika kogo chce,nie ciesz się za bardzo ,jeszcze możesz z nim korespondować na forum

(2014/11/23 08:34)
@stawik12Zasadą jest, że takich głupich i chamskich wpisów się nie komentuje, a zbywa milczeniem, bo jest to tylko oznaka słabości i braku argumentów. Pozwól, że tym razem zrobię wyjątek to może zrozumiesz, że 18 miejsce na liście "nie jest biorące", a z tej listy SFS do powiatu dostały się dwie osoby: "jedynka" i "czwórka". Gdybym był złośliwy;) to zadałbym pytanie: a jak wypadła "jedynka" na liście MWS z okręgu 3? Tak, odpowiadam "wypadła" i do rady dostał się tylko p. Czubacki. Nie jest sztuką nie dostać z ostatniego miejsca, ale nie wejść z "jedynki" to już wymaga trochę wysiłku.

(2014/11/23 09:25)
 Zgoda co do zasady , ale jeśli jesteś człowiekiem z mając zasady to super , temu wszystkiemu zaraz zaprzeczasz , a to już bardzo niedobrze , a wyciągnij sam wniosek czy masz zasady czy jesteś bez zasad jak zdecydowana większość tu piszących 

ększoś 
ż , a to 

(2014/11/23 10:17)
A bidon tylko 61 głosów , taki znawca tematu , a tu ludzie już po raz drugi pokazali mu jego budę.I do tej budy tam już niedługo wejdzie.Uwolni od swego wizerunku Sochaczew.

Stawik12 zastanów się kogo popierasz i co popierasz? Jeszcze kilka tygodni temu za próbę chwalenia Pana Czubackiego czy Pani Pawalak wydrapał byś oczy adwersarzowi, dziś liżesz mu odbyt, że aż jęzorek Ci brązowieje. Przecież program Pana G. diametralnie różnił się od programu Pana Czubackiego! Jak czytam Wasze (wpisy kont założonych do wspierania Pana G.) obecne wpisy to mam wrażenie jakby Pan G. za poparcie Pana Czubackiego miał dostać obok Pana Jerzego lub obok Pani Urszuli drugi fotel wicka, a Wy za opluwanie konkurencji odpowiednie do zasług stołeczki, bo jak twierdzi  jeden z byłych kandydatów "bezinteresownie nikt nikomu nie pomaga".

Ja jednak mam swoje zdanie i np. jeden konkretny argument przeciw Panu Bogumiłowi: 

DLA MNIE BARDZO WAŻNYM POWODEM PRZEZ KTÓRY NIE ODDAM GLOSU NA PANA Czubackiego JEST GŁOSOWANIE PRZECIW ODEBRANIU MANDATU RADNEJ KOBIECIE SKAZANEJ PRAWOMOCNYM WYROKIEM SĄDU CO OZNACZA JAWNE POPIERANIE NIEETYCZNYCH I NIEZGODNYCH Z PRAWEM DZIAŁAŃ PRZEZ PANA KANDYDATA NA BURMISTRZA:

Przeciw pozbawianiu Urszuli K. mandatu byli: Bogumił Czubacki, Ireneusz Kisiołek, Urszula Kossakowska, Teresa Kozbuch, Bartosz Otręba, Tomasz Obrączka, Urszula Pawlak, Paweł Piątkiewicz, Marcin Podsędek, August Rutkowski.

Źródło: http://sochaczew.pl/home/newsshow2/8349?title=Urszula-Kossakowska-stracila-mandat-radnej-filterId=1&sochaczew

POWYŻEJ WYSZCZEGÓLNIENI ÓWCZEŚNI RADNI MIELI WATPLIWOŚCI CO DO METODY DZIAŁANIA PANI RADNEJ, zaś Naczelny Sąd Administracyjny nie miał wątpliwości, że radna z Radna Porozumienia Ziemi Sochaczewskiej Urszula K. nie powinna zasiadać w Radzie Miasta.

Potwierdzeniem popierania tych nieetycznych działań może być oficjalne przyjęcie poparcia od byłego już kandydata który dziś ma prokuratorskie zarzuty oraz od Pani która także popiera takowe działania glosując podobnie jak Pan kandydat.

(2014/11/23 10:40)

niezależny

od takich pajaców , którzy śmierdzą gó...em na odległość , nikt mądry nie oczekuje poparcia. Dla mnie jesteś pajacowym trollem na tym portalu .
A teraz warcz i pokaż , że jak ruszysz gó...o to ono śmierdzi i warczy.[2014-11-23 10:34]

(2014/11/23 10:47)

niezależny

od takich pajaców , którzy śmierdzą gó...em na odległość , nikt mądry nie oczekuje poparcia. Dla mnie jesteś pajacowym trollem na tym portalu .
A teraz warcz i pokaż , że jak ruszysz gó...o to ono śmierdzi i warczy.[2014-11-23 10:34]

Izaura, ty już nie ośmieszaj się tutaj, twoja nędzna anonimowa postać tylko to potrafi - JUŻ TO UDOWADNIASZ NIE PO RAZ PIERWSZY I NIE TYLKO W MOIM KIERUNKU ! obrażać, wyzywać . Pusta główeczka twoja na brak merytorycznych argumentów zaczyna obrażać. Ale cię rozumiem jak ma się ubogi zasób słów i to tylko słówek typu "śmierdzą, gówno" itp. to tylko tych się używa. Szkoda, że przestałaś być tam gdzie byłaś, miałabyś leczenie darmowe w budynku obok. To jest moja ostatnia odpowiedź tobie bo nie dyskutuję z osobami twojego pokroju z jednego powodu - nie podejmuję konwersacji z osobami psychicznie chorymi ponieważ sprowadzisz mnie do swojego poziomu(zerowego), a następnie pokonasz doświadczeniem!

(2014/11/23 11:02)
-Izaura- do garów,niedzielny obiad!!,-niezależny- wyrzucić śmieci,iść na piwo,uspokoić nerwy i zeżreć to co Izaura ugotuje !howgh!

(2014/11/23 11:06)