a jak lody z OKRĄGLAKA ?

/ 10 odpowiedzi

moje pierwsze podejście aby zjeść lody w noweym punkcie nie powiodło się ... tłum ludzi , wszyscy grzecznie czekają na swój moment  a ja jestem zbyt niecierpilwa dlatego pytam Was - jedliście warto stać  i zapłacić za kulkę 3,50 ?

są niesamowicie pyszne :) polecam !! Warto stać :)

(2016/08/16 10:19)

3,5 to cena za praktycznie 2 kulki :) - Panie wrzucają na wagę czy się zgadza :)

Lody pyszne , warto czekać w kolejce !!!

Nareszcie konkurencja dla Sweet Cafe !!! - tu Panie pomimo wielu uwag nakładały po pół kulki za którą trzeba płacić chyba 2,5 lub 2,6 już nie pamiętam bo nie byłam od czasu kiedy otworzyli Lody prawdziwe w Okrąglaku.

Sweet Cafe oszukuje "swoich" Klientów.

Szkoda że Lody Prawdziwe będą tu tylko jeszcze wrzesień / październik - później podobno gdzieś się przenoszą ;-(

(2016/08/16 15:43)

jednak lepiej jeść lody

(2016/08/17 07:38)

@kana - to teraz powiedz jaki masz związek z tym biznesem :-) Pierwszy post na forum i z taką reklamą? Jak znam życie, już nic więcej tutaj nie napiszesz.

(2016/08/24 02:42)

3,5 to cena za praktycznie 2 kulki :) - Panie wrzucają na wagę czy się zgadza :)

Tak praktycznie to bym powiedział że 3 "kulki" z Sweet Cafee to objętościowo to samo co 2 porcje z okrąglaka.

Lody pyszne , warto czekać w kolejce !!!

Zgadzam się że lody są bardzo dobre. Inna sprawa że lody ze Sweet Cafe też są bardzo dobre.

Nareszcie konkurencja dla Sweet Cafe !!! - tu Panie pomimo wielu uwag nakładały po pół kulki za którą trzeba płacić chyba 2,5 lub 2,6 już nie pamiętam bo nie byłam od czasu kiedy otworzyli Lody prawdziwe w Okrąglaku.

Sweet Cafe oszukuje "swoich" Klientów.

1. Nie widzę tu konkurencji bo są to zupełnie inne lodziarnie. W Sweet Cafe dostaniemy bardzo dobre smaki zwykłych lodów (pistacja, kawowy, czekolada...) W okrąglaku mamy smaki inne (solony karmel etc.)

PS. W prawdziwych włoskich tradycyjnych lodziarniach nie widziałem takich wynalazków smaków jak w okrąglaku ;)

2. Po co to oczernianie? Zawsze jak zamawiałem lody w SC płacąc za kulkę dostawałem więcej niż kulkę. Nigdy pani nie nałożyła mi mniej.

Widzę jedną wadę lodów z okrąglaka. Zazwyczaj jak biorę lody to mieszam sobie smaki. Solony karmel jest smaczny, ale jedna cała porcja jego to za dużo. Czy na prawdę nie można zrobić tak aby w ramach normalnej porcji można było łączyć 2 smaki a w ramach dużej porcji 3? (we włoszech można ;) )

(2016/08/24 09:52)

Na prawde pyszne. Takie jak z mojego dzieciństwa. Warto spróbować!

(2016/09/04 12:06)

Tak z ciekawości.

Gdzie w swoim dzieciństwie w okolicy jadłeś lody o smaku: "solonego karmelu", "ricotta z gruszką"? :)

(2016/09/05 11:04)

Utworzyłam nowy profil ponieważ od starego zapomniałam hasło. Nie muszę Ci się tłumaczyć i nie mam zamiaru wypowiadać się na każdy temat na forum tak jak robisz to TY.

Z tym biznesem nie mam nic wspólnego no chyba że chodzi o ich konsumpcję.

Nie można się już wypowiedzieć o czymś pozytywnie bo za chwilę jest się pogejrzanym o coś dziwnego ??? - no tak przecież wpółczesny świat opiera się tylko na negatywnej krytyce oraz zazdrości że coś się komuś powiodło. To pewnie stąd twoja krytyka w mą stronę

(2016/09/05 11:45)

Tak z ciekawości.

Gdzie w swoim dzieciństwie w okolicy jadłeś lody o smaku: "solonego karmelu", "ricotta z gruszką"? :)

W Okrąglaku są też "normalne" smaki -  np. straciatella. Nie każdy przepada za "egoztyką" w stylu solonego karmelu lub palonego masła.

Nigdzie nie jadłam lepszych lodów niż w Okrąglaku :)

(2016/09/21 09:57)

Jednak pozostanę przy sweet cafe.

(2016/09/21 22:41)