A kto to wita wiernych w kościele w Gawłowie?

/ 26 odpowiedzi / 6 zdjęć
Jeden z mieszkańców podzielił się z nami wrażeniami po wizycie w Kościele w Gawłowie, przesyłając dokumentujące wrażenia zdjęcia. Mieszkaniec wzburzony był oczywiście nie partią, ani jej przedstawicielką (jak powiedział, mogłaby to być każda inna partia). Jego niesmak wywołał sam fakt politycznej stronniczości wyrażonej na ogrodzeniu tego kościoła, tuż przy wejściu do świątyni, gdzie szuka się raczej zdystansowanej do polityki głębi duchowej i religijnej. 
Dziękujemy mieszkańcowi za podesłanie zdjęć, które zgodnie z prośbą publikujemy, a Państwa zachęcamy do niekończącej się w takich tematach dyskusji.

(2015/09/21 16:00)

(2015/09/21 16:00)

W Sochaczewie i bez takich reklam Pis wygra.

Duża większość myślących inaczej niż prezes wyjechała...siną dal..

(2015/09/21 16:20)
Widać w Gawłowie nie mają innych płotów :)Damy Radę!!!  Wytrzymamy te 2, góra 3 lata pod "wodzą" prezesa prawych i sprawiedliwych. Potem powtórzy się historia z 2007 i znowu będą wybory :)

(2015/09/21 16:28)
Jestem też za tym aby PiS wygrał te wybory, bo za dwa lata obecnym wyborcą Pisu , PiS stanie kością w gardle. Te bzdurne i nierealne obietnice , nigdy nawet w zamyśle , nie miały być spełnione. Kolejne ,zamierzone oszustwo , przez kolejną partię.

(2015/09/21 16:51)
przyjmuję zakłady--stawiam piwo -- 10 do 1 że ta kobieta nie będzie premierem,nawet w nieszczęśliwym przypadku kiedy PiS wygra wybory

(2015/09/21 17:32)

(2015/09/21 17:41)
25 lat wolności,wolnośc słowa ,nie dziwi mnie fakt powieszenia baneru na tym ogrodzeniu,w świetle prawa płot jak każdy inny,a co wygranej to PiS jak wygra to przynajmniej będę mógł powiedzieć że inna partia mnie oszukała,zakładając że obietnice okażą się kolejnymi po PO  bajkami .

(2015/09/21 18:42)
a tam już ten wątek obyczajowy na Karwowie się skończył,...że Redakcja go zdjęła i zatarła wszelkie ślady tej historii z Forum ??

(2015/09/21 18:53)

BE - A - TA !!!

BE - A - TA !!!

BE - A - TA !!!

BE - A - TA !!!

BE - A - TA !!!

... no co...tak sobie wykrzykuję imię mojej siostry. Ale to nie ta z plakatu.

(2015/09/21 20:33)
wątek chyba nie wygodny był i usunięto szybko,ale ciekaw jestem czy fakt miał ta kobitkę czy nie.

(2015/09/21 20:33)
Musimy wybrać króla i zlikwidować całe to złodziejstwo partyjne.

(2015/09/21 22:35)
To chyba nic dziwnego. Przecież prawie wszystkie kościoły na wsiach i miasteczkach obwieszone zostały Dudą.Teraz jest to samo. 

(2015/09/21 22:36)
.Mam nadzieję że fotka nadesłana od przeciwnika Pis-u,osobiście nie widzę w tym nic złego.Dragon dobrze napisał 25 lat wolności, to robią ludzie co chcą -WOLNOŚĆ.To i plakat wisi na płocie kościoła.Nie robił bym z tego aż takiego halo ,jest więcej ważniejszych tematów i afer. 

(2015/09/22 08:41)
A gdzie rozdział Kościoła od Państwa, skoro tak wspierają jedną partię to powinno się im zabrać dotację od tegoż państwa, gdyż partia nie powinna być wspierana z dodatkowych źródeł.

(2015/09/22 11:59)
problem w tym, że kościół należy do wiernych, a nie do proboszcza, tak więc mało demokratyczne jest wywieszanie osobistych preferencji szefa parafii. ale.. zarówno kościół, jak i facjata partii którą szanowna pani reprezentuje mało ma wspólnego z demokracją, tak więc wszystko w granicach pisowko-kościelnych norm :) 

(2015/09/22 12:39)

Piszesz, że "Koścół należy do wiernych" - no błagam Cię, rozśmieszyłeś mnie pozytywnie !!!

A kto wierny - ten za PISem

Podobno osoby reprezentujące inne opcje polityczne to są raczej "niewierni".

Podobno mordują plemniki, mordują płody, grzeszą antykoncepcją, wolnymi związkami, LGBT, nie zachowują czystości aż do ślubu, rozwody Panie bierom ! ;-))) 

Temat szeroki jak Wisła głęboka :-)

Ps. często zastanawiam sie, czy Xięża są wierzący, tzn. czy sami się słyszą i rozumieją co wygadują i czy w to na serio wierzą. A może tylko $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ?

(2015/09/22 13:18)
"Koścół należy do wiernych"
Taaa - jasne :) Znajoma wróciła z wycieczki po Gdańsku - tam za WEJŚCIE do niektórych kościołów trzeba płacić!:(W Wejcherowie nie wpuścili w ogóle do kościoła bo akurat sprzątali - księżulek kazał przyjść za 3 godziny jak się chce pomodlić. To mają być kościoły dla wiernych???

(2015/09/22 15:39)
dla redakcji i pozostałych internautów dodam że takie same banery wiszą w Żukowie koło sklepu,też na płocie hiihhih i jeszcze w kilku innych miejscach ..............

(2015/09/22 17:16)
Na płocie koło sklepu to jednak różnica.

(2015/09/22 22:00)

(2015/09/23 08:47)
widząc jaki szacunek nie którzy maja dla kościoła to płoty nie mają znaczenia w tym przypadku.Płot jak płot.

(2015/09/23 09:09)
Proponuję, aby pozostałe komitety wyborcze również wywiesiły swoje banery na gościnnym płocie gawłowskiej parafii. Będzie po bożemu - sprawiedliwie.
KOMITETY WSZYSTKICH STRON WIESZAJCIE SIĘ !!!!!!!

(2015/09/23 10:34)
Jestem też za tym aby PiS wygrał te wybory, bo za dwa lata obecnym wyborcą Pisu , PiS stanie kością w gardle. Te bzdurne i nierealne obietnice , nigdy nawet w zamyśle , nie miały być spełnione. Kolejne ,zamierzone oszustwo , przez kolejną partię.

"Jestem wyborcą", ale "stanie kością w gardle wyborcOM", zapamiętaj.

(2015/09/23 10:35)
Te banery jak sądzę mają odstraszyć od kościoła wszystkich przeciwników PiSu.... na mnie działają... 
Gdyby ceremonie ślubne świeckie odbywały się w równie okazałych opływających przepychem salach cieszyły by się o wiele większym uznaniem niż te kościelne.... wypasiona sala ślubna taka jak u ''Żądła'' lecz o charakterze świeckim to doskonały pomysł  dla przedsiębiorcy posiadającego pieniądze na inwestycje...

(2015/09/23 10:45)