Administracja forum e-sochaczew, czyli wschodnie standardy już u nas!

/ 16 odpowiedzi
Panowie administratorzy, czyszczenie forum z wpisów "WAM NIEPRZYCHYLNYCH" to doskonały przykład jak pięknie ustami Andrzeja Gąsiorowskiego można mówić o "wolności słowa", a jednocześnie mieć je schowane gdzieś bardzo głęboko! Ale cóż mogę na to poradzić - nie tylko ja jestem oburzony. Więc parafrazując blockquote z filmu "Seksmisja":

Wszystkich nas z forum i tak nie WYCZYŚCICIE!

I dodam, że jest to POST absolutnie i całkowicie niezależny od jutrzejszego wydarzenia!

(2014/11/29 07:20)
Zigru2,czy po 30.11.jak już wykonasz zleconą robotę twoja aktywność na forum zaniknie?Trochę już nudzisz wpisami o tym samym i koloryzowaniem.

(2014/11/29 10:43)
Usuwanie postów to norma od jakiegoś czasu. Znikały tez całe tematy. Zablokowane zostały 2 blogi (nie powiem kogo, ale każdy wie). Ale to jest prywata wiec "pan każe, sługa musi "

(2014/11/29 12:45)
@plastekObawiam się, że przy takim pojmowaniu "wolności słowa", a co za tym idzie "wolności" to triumf dwóch smutnych, starszych panów z bródką może faktycznie sprawić, że "zniknę"...Ale tak poważnie to nie po to tu jestem aby Cię zabawiał.... ;)

(2014/11/29 13:06)
A po co?Co ci pcha do tak zajadłej walki ze starostwem?Masz jakiś prywatny żal do tych ludzi?Wpisy są wyjątkowo ukierunkowane,aż zatracaj wiarygodność.Chyba,że to zlecenie lub praca wtedy wszystko jasne.Na pewno nie jest to bezstronna krytyka urzędu.

(2014/11/29 13:35)
A ty plastik co tak ciągle ich bronisz i jednocześnie obrażasz ich przeciwnikow? Masz w tym jakiś interes? 

(2014/11/29 13:41)
A ty plastik co tak ciągle ich bronisz i jednocześnie obrażasz ich przeciwnikow? Masz w tym jakiś interes? 

(2014/11/29 13:41)
A gdzie tu jest obrażanie?Zadałem tylko pytania.Pytać też nie wolno?Interes widać w twoich wpisach jarl.Chyba,że macie monopol na jedyną słuszną rację to przepraszam pytań nie.było.A ty to zigru2 czy jego rzecznik jarl.Jeśli chcecie uchodzić za bezstronnych krytyków to trzeba wytykać błędy wszystkich urzędów.Na pewno coś by się znalazło.Spokojnego popołudnia.Od poniedziałku nie będziecie musieli już agitować,zrelaksuj się.

(2014/11/29 13:53)
@plastekTy chyba nie do końca rozumiesz po co jest starostwo i czemu, a raczej komu ma służyć. To nie jest królestwo w królestwie, gdzie władca z nadania rozdaje godności i przywileje. Ci ludzie pasożytują na pieniądzach, które dostają z naszych podatków. Jak jesteś tak hojny i masz gdzieś co się dzieje z Twoimi pieniędzmi to Twój problem. Dla mnie to bardzo istotne.

(2014/11/29 14:34)
Czytałam o cenzurze, oglądałam w telewizji programy na ten temat. ......  To co robi redakcja e-własność prywatna zakrawa na groteskę. Podobnie było z DPS -em, afera była tak skandaliczna i zwyrodniała, że nikt nie chciał uwierzyć, że ludzie mogą zrobić coś takiego ! Proszę Państwa e- sochaczew już dawno nie na nic wspólnego z portalem społecznościowym. Nie zliczę już moich postów i wątków, które usunięto a tskich jak ja jest więcej. Dlatego też nie widzę sensu zaglądania tu kiedkolwiek jeszcze, nie będę zamieszczać ogłoszeń i reklam. Odtąd wszystkie moje wysiłki będą skoncentrowane na tym, żeby nawołwwać ludzi to tego samego.Nie interesuje was zdanie ludzi....., ja zadbam żeby ludzie przestali interesować sie wami....Dorata

(2014/11/29 19:31)
Cóż za dwulicowość moralna przez was przemawia.
Gdy moderator na e-sochaczew usówa wątki obraźliwe i kłamliwe to cenzura i ograniczanie wolności słowa.
Gdy urzędujący b.....   całkowicie zakazuje komentowania, usówa negatywne komentarze ba FB, publikuje tylko wygodne pytania na sochaczew.pl to wtedy już nie mamy cenzury.

Jedyną wadą sposobu moderacji administratorów e-sochaczew jest to że kompletnie usówają posty i wątki.
Wątki czy posty powinny pozostać, a w nich czerwoną czcionką powinna być napisana przyczyna usunięcia. Tak to jest robione na większości portali.

(2014/11/30 10:12)
Grzech.W takim razie tematy i posty Tadeusza jago. Itp. Razem z kontami powinny zostać skasowane.Jerzyk nie jeden raz obrażał innych nazywając ich trolami. Przeciwnicy wiadomo kogo nazywają innych prymitywami,  kisiolek jednego użytkownika zwyzywal od chamow, a tego było dużo więcej.Te posty i tematy w ramach wolności słowa mogą wisieć,  ale jak ktoś popierał inna opcję to już jego wpisy były obraźliwe i trzeba usunąć?!  Hipokryzja!

(2014/11/30 10:33)
Nazwanie kogoś internetowym trollem a nazwanie idiotom i kazanie mu aby wypierniczał do izraela bo tam jego miejsce to chyba dwa inne kalibry.
Inna sprawa że podejrzewam że jest to kwestia ilości przewinień i ludzi używających przycisku "zgłoś naruszenie".

(2014/11/30 11:58)
Czytając wpisy jerzyka z 16 letnim starzem w samorządach odnoszę wrażenie, że czas na emeryturę by ukoił nerwy lub inna opcja do wyboru. Jednak jerzyka wypowiedzi są "merytoryczne", "kulturalne" na "odpowiednim poziomie" byłego już samorządowca co pokazała pierwsza tura wyborów.
Karol

(2014/11/30 13:04)
Trochę inaczej odbierałem te słowa niż ty Grzechu to przedstawiasz. Wydawało by się, iż od takich ludzi wymagamy więcej taktu a okazuje się, że jest odwrotnie. To rozpasane towarzystwo które nie liczy się z opinią publiczną heh...
Karol

(2014/11/30 13:10)
@GRZECHJak jedni kradną to my też kradniemy, ale pięknie piszemy o uczciwości i tych pierwszych nazywamy złodziejami. Logika tak mocna jak twoja ortografia ;-)

(2014/11/30 16:16)