Aerobic dla mniej sprawnych :-)

/ 6 odpowiedzi
Witajcie
czy gdzieś w Sochaczewie jest może prowadzony aerobic lub callanetics ale  dla osób , które naprawdę mają problemy z wagą . Jest sporo tego typu zajęć ale uczęszczają na nie zazwyczaj osoby szczupłe, które chcą utrzymać dobrą sylwetkę ( i szczerze mówiąc dla osoby z nadwagą  bycie w takiej grupie jest troszkę krępujące) a i tempo zajęć jest jak dla mnie osoby  z nadwagą jest za duże . Szukam zajęć na których mogłabym ćwiczyć z innymi osobami, które mają nadwagę lub otyłość a tempo zajęć jest odpowiednie dla takich osób.

Dzień dobry,

w nawiązaniu do Pani pytania, możemy zaproponować zajęcia pilates + elementy jogi odbywające się w Szkole Tańca "Pasjonat". Zajęcia te prowadzone są w tempie umiarkowanym, ale mimo to pozwalają pozbyć się zbędnych kilogramów. Instruktor prowadzący koncentruje się indywidualnie na każdym z uczestników, dzięki czemu na tych zajęciach panuje przyjazna atmosfera, która sprawia, że zapominamy o swoich kompleksach. Serdecznie zapraszamy, więcej informacji może uzyskać Pani w siedzibie Szkoły Tańca "Pasjonat" lub pod nr tel. (46) 862-15-28 lub e-mailowo: recepcja@pasjonat-sochaczew.pl Zapraszamy również do odwiedzania naszej strony internetowej www. pasjonat-sochaczew.pl

(2012/05/14 17:25)
Zapraszam też na zajęcia do Dance Academy mieszczącej się w Miejskim Ośrodku Kultury ul. Chopina 101. Proponujemy różne zajęcia każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli byłaby Pani zainteresowana proszę o kontakt 609684732

(2012/05/15 15:01)

Witaj,

Ze swojej strony zapraszam na nasze zajecia z ginastyki wysczuplajacej. Tempo ćwiczeń i ich złożoność dobieramy bezpośrednio do osób ćwiczacych - i ich zdolności motorycznych.

Zajęcia prowadzimy w każdy wtorek o godzinie 19:00. na Hali Mosir w Sochaczewie przy ul. Kusocińskiego ( pierwsze zajecia są bezpłatne i niezobowiązujące) można  zabrac inne osoby  w towarzystwie zawsze raźniej i weselej.

Wiemy, że same zajęcia bez względu na to jak ciekawie są ułożone mogą stać się nudne - dlatego w naszej ofercie są wyjazdy weekendowe na obozy, spływy kajakowe, marsze nordic walking, i inne formy rekreacji ruchowej pozwalajacej aktywnie i zdrowo spędzić czas.

Każdy uczestnik dostaje też zestaw ćwiczeń do domu.

Jak widać z powyższych wypowiedzi - ofert dla Ciebie jest sporo :) wybierz najbardziej odpowiednią dla siebie i ćwicz.

Zapraszam do zapoznania się z nasza ofertą

pozdrawiam,

Przemek

www.pm-sport.pl

tel. 535 00 88 47

(2012/05/21 09:08)
ja proponuję zajęcia u Anki Baśkiewicz w szkole Dance&Fitness na Warszawskiej 89. jest bardzo duzo mozliwości, zajęcia z piłkami dla osób z problemami z kręgosłupem lub mniejsza kondycją. ja chodze dwa razy w tygodniu na zumbę i jest fantastycznie, a typem sportowca nie jestem zupełnie. Każdy ćwiczy jak umie, a dodatkowych kilogramów przypadających na grupę trochę mamy. więc wpadaj w środę lub piątek. atmosfera jest ekstra, zero kompleksów;) w razie pytań mogę podpowiedzieć więcej na priv.

(2013/02/19 10:02)
Zachęcam do aerobiku w DANCE&FITNESS na Warszawskiej u Ani Baśkiewicz. Aerobik który pokochasz, to naprawdę wciąga:)

(2013/02/19 10:44)
Witam, ja również polecam zajęcia u Ani, bardzo fajną sprawą są zajęca na piłkach w poniedziałek i środę. pa

(2013/04/24 19:46)