Aerobik/zumba w Kozłowie Biskupim

/ 5 odpowiedzi
Witam,

Może ktoś z Trenerów miał by ochotę poprowadzić zajęcia z aerobiku/zumby itp w Kozłowie Biskupim? Kiedyś był u nas aerobik potem zumba i zawsze było zainteresowanie. A teraz niestety nie mamy żadnej alternatywy :(
Pozdrawiam
A.

Witam Proszę Panią uczęszczam do Boryszewa Wyższa Szkoła Zarządzania i Marketingu chodze od początku zajęcia rozpoczęły się 2 miesiące temu prowadzą dwie młode dziewczyny jestem zafascynowana tymi zajęciami, grupa nie jest duża, intensywność zajęć zmienna super. Nie chce Pani dołączyć ? kontakt do Instruktorki 508 264 465 można się podpytać może byłaby zainteresowana dojeżdżaniem na Kozłów z tego co się orientuje mieszka nawet obok Szkoły w Kozłowie. Niebawem Pani Ania otwiera centrum rekreacji i odnowy fabryka. Mam nadzieje że pomogłam.

Pozdrawiam ciepło

(2013/11/28 23:42)

Mam taką prośbę do KOZADIV. Wykup sobie człowieku reklamę na portalu zamiast wszędzie wypisywać jakie to wspaniałe miejsce tworzysz. Kto będzie zainteresowany to kliknie na banerek. P.s. Zdecyduj się czy jestes facetem czy babą bo brak Ci spójności... Maćku.

(2013/11/29 09:37)

Sochaczew od takich ludzi właśnie uczy się zła. Zazdrość nie zna granic :) P. Agatko

nie komentuje takich głupich zaczepek,

Do pozostałych cieszmy się że komuś się udaje. A jeśli Pani nie pasuje to nie musi Pani tego czytać !

(2013/11/30 12:00)