Agencje Nieruchomości.

/ 5 odpowiedzi
Będąc na spotkaniu towarzyskim ktoś poruszył wątek że na terenie Sochaczewa natworzyło się bardzo dużo agencji nieruchomości.
Może nie było by w tym czegoś nadzwyczajnego ale wspominano też że jedna z tych agencji nie tylko zajmuje się handlem ale też prowadzi jakieś inne niezbyt czyste interesy.
Pracują w tej agencji Panie,o których już głośno na sochaczewskich "salonach"

Wiecej konkretów , bo  z Twojej wypowiedzi absolutnie NIC nie wynika i  nie wiadomo  o co Ci chodzi ,że w jakiejś agenji nieruchomości  powstał burdel? bo nie wiem jak to rozumieć

ktoś (nie wiadomo kto?) na jakimś spotkaniu (co to za spotkanie i  w jakim gronie? i na jakim poziomie ?) powiedział ,ze  powstało wiele agencji nieruchomości (jakie nazwy tych  agencji? , przeceż to są jawne dane i każdy może sprawdzić ile jest agencji tego typu w soch.)  i dodatkowo ktoś (ale kto?) powiedział ,że jedna agencja (która to agencja? )  prowadzi nieczyste interesy (jakie są te interesy?)

naprowadź nas bo nie wiemy kogo chcesz zadenuncjować :)

(2014/02/05 20:28)

Ale to wszystko enigmatyczne teorie spiskowe.

Jestem pewien, że z tego wyniknie afera na miarę afery DPSu.

Ajfoz, Ty musisz rozważniej wybierać z kim i gdzie chodzisz na spotkania towarzyskie i kto na nich bywa, i kogo podsłuchujesz, bo ze świadka jakichś rozmów możesz szybko stać się współwinnym tegoż niezbyt czystego interesu.

Weź napisz anonim do Policji, Prokuratury i złóż donos.

To forum to nie jest wymiar sprawiedliwości, ani organ ścigania, ani babciny rękaw w którego można się wypłakać, pożalić.

Ps.: też myślałem że chodzi o burdel hehehe

(2014/02/05 21:20)
Przepraszam ale ja nie po to poruszyłam ten temat aby robić tutaj dochodzenie kto czysty jak łza a kto nie.
Uważam że agencja nieruchomości to dość ważna instytucja i jeżeli ktoś decyduje się na kupno lub sprzedaż z pomocą takiej wyspecjalizowanej komórki to powinien liczyć na to że płacę odpowiednią sumę (wcale nie taką mała) i mam załatwione wszystkie formalności związane z zakupem lub sprzedażą.
I tak powinno być a okazuje się że nieraz taka agencja nie kiwnie palcem a swoją działkę zwinie bo znajdzie jakieś przepisy o których zwykły kupujący lub sprzedający laik nie wie.
I co ciekawe kierowniczka i pracownica pewnej agencji kiedyś związane z inną agencją na terenie Sochaczewa po kilku głębszych chwalą się jaki to durny naród że tak można nie robiąc nic nie zle zarobić.
Ot i cały morał tej bajki-a fraterr i Nastro jak chcecie odpowiedzi która to agencja to nie długo się dowiecie,bo ludzie jak stracą to pózniej głośno o tym mówią.

(2014/02/06 14:16)

Ameryki nie odkryłaś , spójrz na środowisko lekarzy czy adwokatów ...rąbią ludzi równo , i to  już nawet jawnie walą vch.....   , a co dopiero na zasadzie: " ktoś, komuś ,cos , i choc nie wiele ale zawsze "

(2014/02/06 19:27)