Agroturystyka nad Utratą

/ 4 odpowiedzi

Witam. Ostrzegam przed umawianiem jakikolwiek pikników, grilowania w  gospodarstwie Agroturystyka nad Utratą, jesli chcecie sie bawić po 22:00 z muzyką lub głośno. Pobierajcie potwierdzenie zapłaty i umawiajcie warunki na pisemnej umowie. Zamówiliśmy grilowanie z ustaleniem na całą noc i po 22:00 odcinano nam prąd, mieliśmy mieć wykwalifikowaną opiekunkę do dzieci 60zł zł na godzinę z animacjami i zabawami, ale niestety jej nie było, zajęła sie nimi synowa Państwa, która nie potrafiła sie odezwać do dzieci, zapłaciliśmy niestety po rozpoczęciu pikniku.Dodatkowo około 23:00 zastraszono nas policją, oberwaliśmy za rozpalenie ogniska, które już dogasało ( za drewno wcześniej zapłaciliśmy) i kazano nam opuścić obiekt. Jeden wielki niesmak.

 


xyx

w ktorym miejscu znajduje sie ta agroturystyka??

(2016/06/19 09:37)

a gdzie to niby jest 

(2016/06/20 09:47)

Nie wiem o której wam wyłączono prąd, ale dobrze po północy dochodziły zza Utraty dzikie wrzaski i prymitywna "rąbanka", którą pewnie nazywacie muzyką. Pewnie Gospodarze nie wiedzieli komu wynajmują teren. A mieszkamy w Pawłowicach (3-4 km od tego miejsca). GRATULUJĘ "kultury".

(2016/06/20 20:45)

Miejscowosc Podkampinos przy trasie Maszna-Kampinos w strone Trzcińca.

Pani Basiu na potrzeby wląścicilea nie robi się takich wpisów. Na wszelki wypadek mamy udokumentowane o ktorej opóścilismy obiekt, zrobilismy też zdjecia posprzątanego ośrodka.  Nie bedziemy robić awantury, bo na na spotkaniu były osoby z poważnych stanowisk, społecznosciowcy pomagajacy okolicznym ośrodkom, chroniskom i domom dziecka.

(2016/07/11 13:11)