Ameryka też się sypie

/ 11 odpowiedzi

Nie liczcie na Amerykę z podjętą ustawą 447. Ustawa (Justice for Uncompensated Survivors Today) daje Departamentowi Stanu USA potężniejszą broń niż patrioty. Daje prawo do wspomagania organizacji międzynarodowych zrzeszających ofiary Holocaustu i do wspierania kanałami dyplomatycznymi w odzyskaniu żydowskich majątków, które nie mają spadkobierców, popierającą Izraelskie roszczenia. Stany i Izrael są do nas wrogo nastawione pomimo, że Rząd wchodzi im w D.... aby mieć z nimi dobre stosunki. Wydalić z kraju ich dyplomację razem z ich rakietami. banksterami, marketami - po co nam potrzebne te hieny cmentarne?

Czy to na serio czy ironicznie?

(2018/03/10 21:08)
Niby na zdjeciu powazny człowiek, a argumenty jak u gimbusa. Ale zeby powiązac w związek przczynowo-skutkowe: niemieckie markety, rakiety patriot, nieruchomosci zrabowane przez komunistów to dzisiaj na rynku musieli niezłe zielsko sprzedawać.

(2018/03/10 21:59)
No to gościu pojechał po bandzie. No trzeźwo? Niemożliwe!!!

(2018/03/10 23:02)
częściowo ma rację,miliardowe odszkodowania za mienie OBYWATELI POLSKICH,którzy zginęli w II W.Ś.,zostali zamordowani przez okupanta Niemieckiego-a byli narodowości zydowskiej-(przypominam-państwo Izrael powstało w 1948 roku),to paranoja.Dlaczego petycja i żądanie grupy kilku kongresmenów pochodzenia wiadomego,ma być nakazem dla Polski w kwestii odszkodowań?czy wyrok sądu z amerykańskiego Arkansas,Illinois ma mieć moc egzekucyjną w stosunku do Polski?.jak sąd w Koluszkach uchwali że żądania zwrotu mienia są bezpodstawne, to Tel Aviv to uzna? Cały czas szantażują-nie zniesiemy obowiązku wizowego,oddajcie mordercy z Polskich obozów to co ukradliście ! a pies was z waszymi wizami.

(2018/03/11 04:19)
.

(2018/03/11 04:38)
czy można jasno odpowiedzieć na dręczące nas wątpliwości? jasno określić -tak lub nie?polecam 50 sekund z "07 zgoś się",tak dla relaksuhttps://youtu.be/kbohi7giurU

(2018/03/11 07:06)
Ale czemu mamy nie oddawać mienia prawowitym włascicielom. Skoro oddajemy nieruchomości Polakom ... ba na Mazurach oddajemy Niemcom. Ale Żydom to nie oddajemy? Co to za hipokryzja? Czy to wynika tylko z tego ze dzieci szmalcowników uwłaszczyły sie na cudzym?

Oczywiscie pozostaje kwestia realnosci wyceny. I zgodnie z logika Polska powinna zwróćic według wartosci stanu jaki był po wojnie, czyli np "wartosc gruntu bo kamienicy nie ma" a wartosc zburzonego i zniszczonego to Niemcy, jako prawny nastepca niech zwraca.

(2018/03/11 08:08)
Sochaczewianie bardzo się cieszyli kiedy Niemcy kazali sochaczewskim Żydom opuścić miasto. Zabrali tylko tobołki i przenieśli się do Wiskitek. Zostawili wszystko co mieli a po wojnie już ich nie było. Jestem sceptyczna co do prywatyzacji w ogóle. Wojna to wojna, prawie każdy wiele stracił.

(2018/03/11 10:09)
robbo nie o to chodzi.Pojedyńczy Żyd którego przodkowie posiadali majątek na który on ma papier to nie problem.Problem w tym że na większość majątku nie ma spadkobierców bo całe rodziny zginęły, a roszczenia mają żydowskie organizacje z USA które nie są w żaden sposób powiązane z tymi nieruchomościami.

(2018/03/11 14:36)
Kwestie mienia polskich żydów rozpalają do czerwoności obie strony. PiS i jego prawicowi współtowarzysze popierani przez USA, zrobią to czego nie chciało zrobić PO popierane przez UE. Do UE wpłacaliśmy składki, które wracały w postaci autostrad i innej ważnej infrastruktury. Wypłata za przejęte przez państwo polskie mienie Polaków żydowskiego pochodzenia, to też taka "składka" na rakiety, drony, samoloty i nowego wielkiego sojusznika. Ot, taka polityka. Nowy sojusznik, nowe składki.

(2018/03/12 08:36)
I kolejny spisek.
Jeśteśmy już skłóceni ze wszystkimi dookoła, no tylko oprócz węgier:)
Pewnie i są takie organizacje, srodowiska które chcą na tym zarobić.
Ale prawda jest taka, że w dzisiejszym swieciebez sojuszników będzie ciężko.


(2018/03/12 09:38)