Angielski dla dzieci Sochaczew

/ 8 odpowiedzi
Gdzie zapisać dziecko na asngielski w sochaczewie ?
Moje dziecko chodziło do British School i jestem bardzo zadowolona. Na razie jeden rok, ale widzę różnicę - większy zasób słów,więcej rozumie - bo to uczą się w szkole to szkoda gadać.

(2012/08/04 15:50)
Zapraszam na bezpłatną lekcję pokazową do Centrum Helen Doron, ul. Staszica 3a, tel. 46-86-222-11. www.helendoron.pl

(2013/08/13 13:13)
ja nie polecam nauki grupowej ,jeżeli możesz wydać trochę więcej pieniędzy to polecam lekcje indywidualnie.

(2013/08/13 14:15)
Zachęcam do poszerzenia wiedzy z zakresu rozwoju mózgu, sposobu przyswajania wiedzy i kompetencji społecznych dzieci - a po lekturze nadal zapraszam na zajęcia grupowe (4-8) osób do Helen Doron w Sochaczewie. Pozdrawiam.

(2013/08/23 12:24)

Im wczesniej zaczniemy nauke jezyka angielskiego tym lepiej dla naszych pociech. Dzieciaki testowane sa na kazdym kroku, egzamin za egzaminem a teraz do tej grupy doloczyli 6 klasisci. Im wczesniej rozpoczniemy zabawe z angielskim tym lepiej oszczedzimy im stresu. Dzieciaki uczmy przez zabawe , niech robia to co lubia (nalezy stworzyc naturalne srodowisko tak jak ucza sie jezyka polskiego) Zaczelam szukac zajec dla mojej 4 latki , po czym sama postanowailam zorganizowac takie zajecia. Przez 10 lat mieszkalismy w Uk , tam ukonczylam szkole, kursy pedagogiczne, jestem certyfikowanym lektorem. 

Zajecia to mix zabaw , czyli to co dzieci lubia najbardziej a przy tym efekty sa zadziwiajace oczywiscie mamy tez podrecznik. W tym roku rowniez chce zorganizowac zajecia dla maluchow 3,4,5 I 6 latki w grupach 4/5 osob. Zajecia trwaja maksymalnie 40 minut , bo dzieci dluzej nie daja rady. 

Rodzicow zainteresowanych nauka jezyka prosze o kontak- liczymy na stworzenie kolejnej grupki ;)  

(2014/08/13 09:26)

Polecam szkołę językową Angielski Soho, zajęcia odbywają się w różnych częściach Sochaczewa (Domy Kultury), atmosfera jest przyjazna i ceny są bardzo niskie.

(2014/09/11 11:47)
My niestety nie znaleźliśmy korepetytora który miałby wolne terminy w takich godzinach jakie nam odpowiadają. Wolne były albo weekendy albo tuz po szkole- a wiadomo ze jak dziecko zmęczone to i uczyć się nie chce. Dlatego z pomocą blogahttps://rozmawiamyblog.wordpress.com/ sama uczę dziecko w domu, przynajmniej widzę postępy, a dzięki testom dostępnym na blogu mozna od razu sprawdzić wiedzę małej

(2018/03/09 18:38)
za 40 - 50 złmożna wynająć korepetytora na 1h zegarową.

(2018/03/10 20:07)

Sochaczew wiadomości - TOP5