Ankieta dotycząca funkcjonowania komunikacji miejskieh w Sochaczewie

/ 6 odpowiedzi
Prośba o rozpropagowanie  i wypełnienie.  To da jakiś punkt zaczepienia przed zorganizowaniem:
a) liczenia pasażerów
b) ankiety papierowych na pokładzie autobusów
Ankieta wstępna: http://zkmsochaczew.teleklony.pl/
link coś nie działa  wiec prosba o CTRL+C  do okna przegladarki adres i wypełnienie.

(2015/05/26 16:21)
To może jeszcze w pierwszym poście ktoś poprawi :)
Ogólnie zachęcam na razie mam 29 ankiet. Wyniki szczególnie tych pytań dotyczących nowych rozwiązań są bardzo ważne bo  zadają kłam wizji ZKM ze mieszkańcy  "nie chcą zmian i jest dobrze jak jest".

(2015/05/27 11:00)
Prawda jest taka, że naciskamy na połączenia: Kornelin - PKP - Reszta miasta, ale nie bierzemy pod uwagę potrzeb mieszkańców innych jak to nazwijmy "dzielnic", ot na przykład takiego Chodakowa!
Proszę, nawet w ankiecie  nie bądźmy stronniczy, bo przecież wiadomo wszakże, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia!

(2015/05/28 23:50)
W ankiecie wyboru tras którymi podróżujemy są do wyboru: 3 trasy z Chodakowa.Ankieta jest wielokrotnego wyboru stad podział na   PKP -600 lecia i  600lecia - Chodaków trzema możliwymi trasami czyli przez Trojanów, Kistki-Żelazowa Wola i 600lecia- Chemitex Mostowa/Korczaka.

(2015/05/29 09:18)
Co do Kornelina... to leży od na terenie gminy Nowa Sucha.  Napisałem pytanie do wójta  w jakim stopniu finansuje ZKM bo nie wiem czy nie sensowne były rozmowy z PKS Grodzisk na wzmocnienie komunikacji.   Kto z mieszkańców gminy Nowa Sucha czy Kozłowa  wie o istnieniu linii  369 i 360?  Dzisiaj widziałem autobus Całkiem sympatyczne   VDL ProCity (z 2007r czyli rowne 20 lat młodszy od Jelcza M11) o którym pisałem w stronę wcześniej,  a w środku 3 osoby...... i jedzie o 7:37 przez przystanek Kozłów Biskupi do PKP za 2,50zł (normalny).
A ponieważ nikt o nim nie wie to jeździ pusty.

(2015/05/29 09:25)