ANTIFA zabija! Czy ta organizacja powinna być legalna !?

/ 22 odpowiedzi / 3 zdjęć

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/sprawca-najwiekszej-w-usa-strzelaniny-byl-za-antifa-i-przeciw-trumpowi-lewicowe-media

Wygląda na to, że antifiarze to nie tylko tęczowi przyjaciele rowerów....

Nie nie powinna być legalna. To nie jest tak że pokrzyczą albo dadzą komuś w mordę.

To była największa strzelanina w USA.

(2017/10/10 08:53)

Jaki potwór takie treści.Shit w mózgu zabija szare komórki.

To już kolejna shitprawda wyczytana w prawackich shitmediach i cytowana na tym forum. Wcześniej ktoś "oświecony prawdą jedyną"  na pisał o tym, że ten człowiek przeszedł na islam i to był powód masakry.

Shit Prawda :

sprawca-najwiekszej-w-usa-strzelaniny-byl-za-antifa-i-przeciw-trumpowi-lewicowe-media

Smutna Prawda:

sprawca-najwiekszej-w-usa-strzelaniny-byl-człowiekiem-chorym-psychicznie-ale-w-kraju-z-wolnym-dostępem-do-broni-mógł-ją-nabyć,-wnieść-do-hotelu-i-zrealizować-szaleństwo-które-miał-w-głowie

Ku pamięci zwolennikom wolnego dostępu do broni w Polsce. Tu też jest wielu szaleńców!!!!

(2017/10/10 10:20)

Ku pamięci:

od 1970 roku w USA z powodu użycia  broni palnej zginęło 1.5 miliona osób.

(2017/10/10 11:01)

No bo w tej antifie sami tacy chorzy :)

(2017/10/10 12:10)

@Mitutoyo

Ogólnie to wszyscy są wariatami oprócz nas :) :) :)

(2017/10/10 12:56)

@M i S.Na waszym miejscu bardziej powinniście się niepokoić AfD.

(2017/10/10 14:09)

pewnie taki chory jak ten co zabil studentke i oskurowal a pozniej co tydzien do komuni przystepowal i do kosciola co tydzien - zdegalizowac kk? :)

(2017/10/11 07:22)

Oj tam nikt się nie niepokoi.

Chodzi tu o to, że Wy tak właśnie robicie afery z byle g..na. 

Wariat to wariat i czy chodzi do kościoła czy do urzędu czy jeszcze gdzie go tam wie, to nic nie zmienia, bo to WARIAT.

(2017/10/11 08:10)

Nam to mówisz? Wytłumacz to lepiej @Shitmonsterowi. Napchał sobie głowę jakimiś pierdołami o żabkach z jakichś swoich prawilnych portali i sieje fejki na lewo i prawo przekonany o wyższości swojszej racji. A może iść dalej żądając by: 

• wycofać hamburgery, bo lewacki sprawca podobno je często jadał
  • zniszczyć CocaColę bo do tych hamburgerów ją podobno pijał ten  lewacki morderca
  • zakazać słuchania AC/DC bo podobno lewacki szaleniec miał ich płytę w samochodzie.
  • Zdelegalizować festiwale country, bo lewacki ......... itp. bzdury i absurdy

Potem zamieni lewacki się na islamski, po jakimś czasie znów na odwrót i dużo, dużo powtórzeń. Tak się tworzy "prawacka" prawda

Nam to mówisz? Wytłumacz to lepiej @Shitmonsterowi. Napchał sobie głowę jakimiś pierdołami o żabkach z jakichś swoich prawilnych portali i sieje fejki na lewo i prawo przekonany o wyższości swojszej racji. A może iść dalej żądając by: 

• wycofać hamburgery, bo lewacki sprawca podobno je często jadał
  • zniszczyć CocaColę bo do tych hamburgerów ją podobno pijał ten  lewacki morderca
  • zakazać słuchania AC/DC bo podobno lewacki szaleniec miał ich płytę w samochodzie.
  • Zdelegalizować festiwale country, bo lewacki ......... itp. bzdury i absurdy

Potem zamieni się lewacki na islamski, po jakimś czasie znów na odwrót i dużo, dużo powtórzeń. Tak się tworzy "prawacka" prawda

(2017/10/11 08:47)

Oooooo, miało być tylko zaformatowanie, a tu proszę mam tekst dwa razy. I nie mam mozliwości powtórnej edycji :(

Redakcjo, a dlaczego edycja nie działa?

(2017/10/11 08:58)

Oj tam nikt się nie niepokoi.

Chodzi tu o to, że Wy tak właśnie robicie afery z byle g..na. 

Wariat to wariat i czy chodzi do kościoła czy do urzędu czy jeszcze gdzie go tam wie, to nic nie zmienia, bo to WARIAT.

ale to ty zaczales ta afere tak jak pis afere z osmiorniczkami a skoki zamiotl pod dywan :)

(2017/10/11 10:12)

To nie ja zacząłem tę aferę. Ja dolałem oliwy...

Chodzi o to, że drzeta ryło o jakieś pierdoły i zawsze i wszędzie na wszystko i do wszystkiego, choćby nawet nie na temat, lub zmieniając temat, przy.....ić sie do PIS.

To co zrobił Piekielny Potwór jest niczym innym jak tym samym co Wy tutaj uprawiacie cały czas.

Zaczyna robić sie już to nudne. Kiedyś było śmieszne.

Pozdrawiam.

(2017/10/12 07:25)

@Mitutoyo
Przeszukałem ten wątek i ani razu nie padło w słowo „PiS” (cokolwiek by ono nie znaczyło) oprócz tego w tym tekście, więc Twój wywód – wybacz proszę – jest lekko nie trafiony.
A to co z robił @Piekielny Potwór to jest REPOLONIZACJA. Już nie jest jakimś tam obcym @Shitmonsterem. Jest naszym polskim, narodowym @Piekielnym Potworem.
Więc dalej jest śmiesznie.:) :): )

(2017/10/12 08:23)

To co zrobił Piekielny Potwór jest niczym innym jak tym samym co Wy tutaj uprawiacie cały czas.

Zaczyna robić sie już to nudne. Kiedyś było śmieszne.

Pozdrawiam.

Święte słowa, lepiej nie można tego ująć.

Dokładnie w taki sam sposób zakładają  tu tematy janusze pokroju wbienko czy to masz i dyskusja znawców wszystkiego trwa .

Wystarczył 1 link, chwytliwy tytuł tematu i 1 zdanie.  

PS. W tym temacie wygranym jestem ja - stracileś swój czas na swoje wywody nie wnoszące nic do tematu, które generalnie i tak mam w dupie :) 

(2017/10/12 17:19)

Ludzie sa dziwni :)

(2017/10/12 17:37)

@wbienko,--Shitmonster-- przetłumczyłbym nie na "piekielny potwór",a rczej na "gówniany potwór",tak moja  pamięć zapmiętała  z angielskiego ,z przedszkola jakieś 50 lat temu,co do edycji , po zmianie wyglądu strony edycja nigdy nie była do wglądu i poprawy

(2017/10/12 18:20)

Antifa to zło trzeba go zakazać. Boje sie przechodzic koło brudnych śmierdzacych naćpanych ludzi zawsze mysle ze to antifa i zaczną krzyczeć te swoje hasła

(2017/10/13 11:11)

Shitmonster- wiadomo z jakiego zrodla czerpiesz tematy...

(2017/10/15 21:29)

@ToTylkoJa
ŁooooBosz!!! To gdzie Ty łazisz człowieku? ;)

@ToMasz A może by tak bardziej po polsku???
Ja wiem, że paski TVPDezInfo i Dziennika Telewizyjnego TVPis są na żenującym poziomie, ale żarty z nich w warstwie językowej nie muszą upadać aż tak nisko. :)
Składnia, składnia, składnia!!!! Bo składnia oddaje sens.

(2017/10/16 08:18)

wbienko tam gdzie ci mama nie pozwala

(2017/10/19 11:08)

@ToTylkoJa

Nie dobrze, oj nie dobrze, że Twoja mama Ci pozwala na chodzenie w takie rejony.

Jeszcze się tam stoczysz i bezpowrotnie stracisz swoją prawackość :) :) :)

(2017/10/19 14:58)

No wiesz ja nie musze sie pytać mamy czy moge wyjść z piwnicy i przestac patrzec w ekran komputera :)

(2017/10/20 13:00)