Areszt dla sprawców uprowadzenia i znęcania

/ 4 odpowiedzi


zakladam post ze wzgledu na wiadomo co :) zablokowanie komentowania

w tym wypadku jakos srodek zapobiegawczy typu: areszt szybciutko sie znalazl dla podejrzanych? a kozak ze wsi nawet nie powachal komendy dluzej niz 2 godziny... pewnie chlopaki od przypalania z domu bogaci i wplywowi nie byli co?

przy okazji pozdrowienia dla tych co dali sie omamic panu mecenasowi blaszczykowi (soachaczewian roku) i glosowali na tak w "obronie sadu" oraz pani prokurator ktora prowadzila sprawe kozaka ze wsi.

pamietamy :)

Tutaj jeszcze może wchodziła w gre kwestia poręczenia majątkowego, co nie zmienia faktu że sprawa Huberta W. jest co najmniej śmieszna i cała Sochaczewska prokuratura powinna mocno bić się w pierś i powiedzieć przepraszam.

(2013/11/06 12:38)
A czy znacie stanowisko poszkodowanych w tej sprawie, czy wypowiadali się w ogóle na ten temat?

(2013/11/06 13:00)
No raczej z porwania i przypalania palnikiem zadowoleni nie byli, tak podejrzewam, bynajmniej ja bym nie był.

(2013/11/06 13:27)
 No to normalne, nikt tu nie jest masochistą, chodzi o to czy komentowali  wyczyny swoich  oprawców? Nie wiem czy powinno nam być żal czy powinniśmy się brzydzić ich mentalnością kiedy tacy myślą że pieniądze stawiają ich wyżej ponad innymi ludźmi. Kozak ze wsi to określenie idealnie pasuje do jegomościa, dodałbym jeszcze burak!
 Być albo mieć o to jest pytanie, gorzej jak ktoś żeby być musi najpierw mieć ale bycie też jakoś mu nie wychodzi, jakoś te geny  się  kiepsko skrzyżowały a raczej zmutowały po tatusiu, heh.

(2013/11/06 14:38)