Audycja w radiowej Trójce z Sochaczewem w tle

/ 13 odpowiedzi

Wczoraj w radiowej trójce Sochaczew pojawił się w tle w audycji

http://www.polskieradio.pl/9/325/Artykul/1583015,Opowiesc-o-zaszczutej-bohaterce

cały wieczór szlocham nad niedolą tej kobiety ..

(2016/02/16 21:31)

a właściwie to nie nad losem tej biednej kobiety należy szlochać, ale raczej nad geniuszem vicestarosty ...szanował i cenił wszystkich swoich dyrektrów ..to jak się ma to do tego, że wielu dyrektorów z czasów jego rządów ma zarzuty

(2016/02/16 21:40)

A ja abstrachując od zarzutów, zastanawiam sie jak to jest. Raz owa Pani mówi, że jest wrakiem człowieka a jednocześnie ma tyle sił, żeby z wszystkimi walczyć. Jaka determinacja musi kierować Tą osobą, skoro niby tyle przeszła, ma doskonałą wiedzę co robiła i czego sie dopuściła i ma jeszcze siłę walczyć z wszystkimi i wszędzie. Ja po takim czymś dawno wylądowałabym w zakładzie zamkniętym z ostrą depresją albo psychozą nie mając siły na nic a najszybciej nie byłoby mnie na tym świecie. Dziwi mnie też fakty, iż inne osoby podejrzane "są cicho" i nie robią tyle  "zamieszania" wokół swojej osoby. Oby jak najszybciej ruszyła sprawa karna, byłoby to z korzyścią dla wszystkich i osób podejrzanych i osób pośrednio lub bezpośrednio związanych z tą sprawą. Prawda wyszłaby na jaw, albo ludzie oczyściliby się z zarzutów albo ponieśli karę.

(2016/02/16 22:31)

O proszę - uderz w stół a norzyce się odezwą! Widzę, że bohater drugiego planu z audycji się objawił. I to w dwóch osobach na raz! No ale skoro tak za tematem DPS tęsknił i niecały tydzień temu z żalu wylewał łzy to proszę - wilk wywołany z lasu... Sam jestem ciekaw jak się to wszystko skończy, ale dla WSZYSTKICH OSÓB związanych ze sprawą. Ja jednak w przeciwieństwie do bergamotka/ares11 czy jak tam go zwał poczekam cierpliwie...

(2016/02/17 03:45)

A dlaczego oni są na wolności. Myślałem, że dostali po jakieś 10lat za to co zobili. Wierzę, że nowa władza sądownicza do tej sprawy powróci ale chyba podwójnej celi nie dostaną. Ares chyba pójdę w twoje ślady i sie rozpłaczę.. " 

(2016/02/17 08:13)

no cóż,myślę że jak jej przyznają pół miliona (albo nawet milion zł) zadośćuczynienia za te "męki straszliwe za niewinność" ukoi to tę rozdygotaną i zestresowaną kobietę.pewien jestem że wystąpi o odszkodowanie- jestem gotów przyjąć zakład o krzynkę pywa !

(2016/02/17 08:46)

Z tego co słyszałem w audycji, to tam nie ma jeszcze aktu oskarżenia, a ares11, bergamotka i adam11111 już wydali wyroki. Czyżbyście też siedzieli w tej sprawie po uszy?

(2016/02/17 10:58)

Chciałam zaznaczyć, że nikogo nie osądzam ani nie wydaje wyroków bo nie jestem sędzią w tej sprawie. To po pierwsze. Po drugie nie jestem poplecznicą aresa i innych. Ze sprawą także nie jestem związana w żaden sposób ani z "podejrzanymi" ani z "pozostałymi" więc proszę nie wyrokować nie znając mnie. Jestem osobą stojącą i obserwującą z boku całą tą sytuację a przy okazji takiego wywiadu postanowiłam wyrazić swoje zdanie. Poza tym sama zaznaczyłam, iż sprawa karna albo oczyści z zarzutów - jeżeli osoby podejrzane nie sa winne albo ukarze jeżeli ktos sie czegoś tam dopuścił. Tyle w tej sprawie.

(2016/02/17 21:48)

Ale ściema, Bergamotka! Ale co Ty, starego czekiste chcesz nabrać? Każdy może sprawdzić, że jedyną Twoją wcześniejszą aktywnością przy użyciu tego konta była próba animacji w dniu 4.02.2016 r. wątku "DPS" (oczywiście nie chodziło o tę szacowną instytucję, ale o od dwóch lat stojącą sprawę rzekomych nadużyć). Wystarczyła moja skromna prowokacja z podaniem linku i już dałeś się sprowokować! A to nie jedyne Twoje konto - za każdym razem, gdy ktoś na tym forum "niezobowiązująco" zapytuje o "DPS" to jesteś Ty w jednym z Twoich internetowych wcieleń. Zresztą odgrzewanie tego spalonego kotleta jest w interesie tylko dwóch podmiotów - Ciebie, jako niespełnienogo mściciela i określonej opcji politycznej. A że - jak wskazał wbienko - do wyborów daleko i politykom takie sprawy wiszą natką od pietruszki, to wiadomo, że dyskusje z samym sobą musisz prowadzić, nieszczęśliwy i chory człowieku. Szkoda, że my Ciebie musimy tu na tym forum znosić. Gdyby administrator wywalił kilku takich monotematycznych gości, to by na tym forum od razu więcej mieszkańców z normalnymi tematami się pojawiło!

Na koniec przyznam się - jakoś zapienił mnie ten Twój post z 4 lutego, bo to już nawet nudne nie jest, tylko po prostu żałosne. Jak tylko usłyszałem w samochodzie w radiu ten reportaż to wiedziałem, że muszę Cię sprowokować. I straszną mi to sprawiło radość, że się tak łatwo dałeś sprowokować. Ale żeby w kiecki się przebierać i podszywać się pod kobitki? Żałosne...

(2016/02/17 22:42)

clw

Bergamotka zna się na kwiatach :P wiadomo;) ha ha ha

(2016/02/20 10:09)

na wszystkim zna sie Stanislaw W, glosujcie

(2016/02/23 21:59)

Ares11

Czy mógłbyś podać choć jednego dyrektora ,byłego podwładnego, byłego wice starosty , który ma postawione jakieś zarzuty. Radzę nie rzucać słów na wiatr , ani oskarżeń , jak się nie ma dowodów , bo to zgodnie z nową ustawą , może się źle skończyć.

(2016/02/24 19:00)

stanislaw nigdy nie dopuscilby do takiej sytuacji

(2016/02/25 20:21)