Auto do ślubu Sochaczew

/ 57 odpowiedzi / 7 zdjęć
Proponuję swoje auto, które wśród dzisiejszej plastykowej tandety, "lśni się" jak diament, a niezawodności mogą pozazdrościć mu pojazdy zabytkowe jak i te z XXI wieku. Lancia Kappa, bo o niej mowa, to samochód znany w Polsce jako rządowa limuzyna od połowy lat 90 ubiegłego stulecia. Czarująca swym urokiem i budząca zainteresowanie (a nie jak te oklepane marki na A..., B..., V... itp. itd.) pochodząca ze słynącej z mody i pięknego słońca Italii. Konstruktorzy z Półwyspu Apenińskiego, tworzą m.in. takie marki jak: Alfa Romeo, Lancia, Maserati. Są to prawdziwe dzieła sztuki na czterech kołach.

Do ślubu zawiozę za rozsądną stawkę. Autem rzadko spotykanym, czystym i zadbanym. Ceny już od 100zł plus koszty paliwa. Wszystko do dogadania (jestem elastyczny). Nie zależy mi na zbijaniu majątku na tej usłudze.

Pisz: pocztalukas@poczta.fm Dzwoń (napisz sms-a jak nie odbieram (mogę być w pracy)): 503 022 370

Sochaczew, Łowicz, Skierniewice, Żyrardów, Płock, Błonie, Warszawa, Kraków a nawet Paryż :) miejscowość nie gra roli. Im dalej, tym większa przygoda. 

Poniżej link. Posiadam takową, w tym ślicznym niespotykanym czerwonym (wiśniowym) kolorze miłości i rewolucji.

Pozdrawiam.  

http://pl.wikipedia.org/wiki/Lancia_Kappa#mediaviewer/File:Lancia_Kappa_front_20110130.jpg

(2014/12/07 01:41)
kom:511 639 954

(2014/12/08 09:54)

(2014/12/08 10:05)

Szkoda , że nie ma opcji wynajęcia samochodu bez kierowcy ;) 

(2017/04/04 09:50)