Auto lakiernik Sochaczew

/ 7 odpowiedzi
Witam malo bywam w Sochaczewie i dlatego zawsze jak potrzebuje jakiegoś fachowca to staram się pytac także was na forum. Tym razem szukam jakiegos pana Lakiernika samochodowego mam do pomalowania jeden element w aucie.  I jak zwykle napisze tylko NIE PARTACZA I NACIAGACZA na chajs bo takich złodziei w tych czasach nie brakuje..Mam nadzieje ze mi pomożecie w tej kwestij . Dzieki.
Z lakiernikami w Sochaczewie jest jeszcze gorzej niż z mechanikami ;) powiem ci tak: Dobrego rzetelnego BRAK !!!! przerabiałem już absolutnie wszystkich,jeśli masz tylko jeden element zaryzykuj może tym razem szczęście dopisze hehe

ps: Przypadkiem nie jedz do Kujawy bo ten spartolił 3 proste fuchy które praktykant wykonałby lepiej.

(2015/10/08 16:47)
W Sochaczewie kilka razy się naciąłem więc nikogo nie polecę żebyś mi potem krótkich nie słał, są na ogól drodzy bo mają dużo roboty a z jakością niestety nie najlepiej. Obecnie z takich usług korzystam jeśli potrzebuje poza Sochaczewem. Musisz się liczyć że taki dobry lakiernik robi mniej ilościowo samochodów ale jest za to droższy. Ew,. zapytaj u pana Markiewicza co robi ,naprawia blacharkę,wydechy itp, bo   on ma dobrego lakiernika  na ul. Kochanowskiego jak się do dawnego byłego Merkurego jedzie.

(2015/10/08 17:26)
Markiewicz czy Makierewicz ? :) Kurde bo już sam nie wiem jak ten Pan się nazywa. Aczkolwiek również tam zaleciłbym jechać. Słyszałem dobre opinie - sam tam jeżdze lecz ze sprawami mechanicznymi :)

(2015/10/08 18:19)
Chodzi ci o pana który robi układy wydechowe ???? tam między garażami a torami wąskotorówki ?

(2015/10/08 23:06)
Facet nazywa się Makarewicz.A tak z ciekawości ,ile waszym zdaniem powinno kosztować polakierowanie błotnika lub drzwi żeby lakiernika nie nazwać naciągaczem?Oczywiście w jakości która nie pozwoli nazwać go partaczem.

(2015/10/10 20:43)

KAT
Jedz do Macika S . Pierszy dom za mlynem Repsza po prawo ( prawie na gorce ) - jadac od Chodakowa

(2015/10/11 14:06)
witam,

odswieżę temat (minely 3lata od ostateniego postu, jakiś sensowny lakiernik w okolicy?

pozdrawiam

(2018/10/27 07:58)

Sochaczew wiadomości - TOP5