Autobusy miejskie - aktualny rozkład jazdy autobusów na stronie internetowej Sochaczew

/ 17 odpowiedzi
Witam,

pomijając fakt, że tych autobusów prawie nie ma to chciałabym się dowiedzieć kiedy ktoś raczy podać aktualny rozkład jazdy na stronie ? Trzeci dzień mija jak rozkład został zmieniony,  a informacji na ten temat jak nie było tak nie ma.
Może jest na właściwej stronie, to jest stronie UM?

(2013/12/18 14:34)
To się teraz nazywa chyba polityka informacyjna rzecznika Burmiszcza Pana M. ? Witamy w za siedmiogórogrodzie - kaczogrodzie.

(2013/12/18 14:55)

(2013/12/18 15:15)

przylaczam sie do zapytania.

generalnie lipa byla. zadnego ogloszenia ze beda zmiany. OK sa ludzie co jezdza co dzien i znaja uroki jak dziala nasz ZKM i o 22.00 w niedziele wyszli sobie sprawdzic rozklad na przystanku ale.. ZKM nie dziala w koncu sam dla siebie... to jest beton nie do rozbicia chyba

(2013/12/18 15:27)
A może te autobusy z miejskiego zakładu komunikacji mają tylko jeździć, zzzzzzzzziiiiiiiiiiiiiiuuuuu, a nie wozić mieszkańców. Może Burmiszcz Wachoski zmienił statut firmy i regulamin, a my jeszcze nic o tym nie wiemy ?

(2013/12/18 15:56)
no właśnie ja np. jeżdżę codziennie nie dla przyjemności tylko do pracy.
Dostać się autobusem z Chodakowa i potem do Chodakowa to podróż absorbująca pół dnia. Autobusy jeżdżą, jakby to całe "centrum" oddalone było 100km.
Ciągłe czekanie po kilkanaście jak nie -dziesiąt minut na przystankach i teraz idzie zima podróż autobusem bez ogrzewania.

(2013/12/18 16:44)
Jestem przekonany że gdyby Burmiszcz nie miał służbowego auta- czytaj za nasze pieniądze i przyszło by mu jeździć do pracy - czytaj, Ratusza tj. wynajęty do pracy głosami wyborców. To autobusy kursowałyby bez problemów, a tak gońcie się wyborcy la la la ?

(2013/12/18 17:27)
Wczoraj słyszałem rozmowę jednego kierowcy ZKM ze znajomą, która wsiadła do autobusu. Kierowca twierdził że on (kierownik) szuka oszczędności tam gdzie nie powinien, autobusów jest mniej a on kupuje im teraz za nasze pieniądze GPSy żeby się nie pogubili na mieście (w końcu w takiej aglomeracji to rzecz niezbędna) lub o zgroo móc ich obserwować czy czasem do domu nie jeżdżą. Z rozmowy wynikło, że kierowcy mają jak najgorsze zdanie o władzach ZKM ale podobno jest nie do ruszenia bo to kumpel władz w mieście. A my paażerowie nas tym kolesiostwie tracimy. Zmiany rozkładów nie są podawane wcześniej analogicznie w tym samym czasie PKP zmieniało swój rozkład ale od pół roku już bylo o tym trombione i na stacjach i na ich stronie. Gdyby taka sytuacja zdarzyła się na kolei lub w MPK w warszawie to poleciały by głowy ale nie u nas bo tutaj prezesami są znajomi a nie fachowcy.

BTW.
Czy Osiecki nie obiecywał dopasowania autobusów do pociągów? Bo mam wrażenie że ten obecny układał jakiś jasio z 2c. Przykładowo Autobus z PKP 17.08 linia nr 2 następny 17.10 3a Pociąg podjeżdza 17 15 (czasem jest tak że pociąg podjeżdża jak 3a jeszcze stoi ale kierowca nie poczeka 2 minut na ludzi mimo że biegną a on ich widzi skandal) a następny za godzinę i ludzie idą z buta. W weekendy autobusów prawie nie ma...

Więc moja prośba albo zróbcie te autobusy dla ludzi albo je zlikwidujcie.

(2013/12/19 13:20)

obiecywal w bitwie o kolej razem z maleckim jak to nie troszcza sie o nasze biedne dzieci ktore wychowuja sie bez rodzicow bo ludzie nie moga dojechac z pracy do domu...

poklask byl, w mediach sie pokazali, malecki w pisie sie wybija - cel osiagniety a mieszkansow i ich dzieci mieli przeciez od poczatku w dupie... teraz widzicie.. a dajecie sie za kazdym razem nabierac i wierzycie w te kocopolu populistyczne... ehhh ludzie...

(2013/12/19 14:30)
Wiecie dlaczego na zachodzie jest lepiej?
 Po primo,  tam niema platformy i pisu
 duo, tam bogaci biorą się za politykę dla prestiżu i  znają się na tym a nie tak jak u nas  że polityka jest środkiem do celu czyli do zarobienia kasy.

 tercjo- przyjdzie tu w końcu zaraza muzułmańska, rozdupczą wszystko i będziecie na osiołkach w podartych sandałach jeździć.
quarto, myślcie lepiej  nad tym  jak się bronić przed arabskim ścierwem.
 5. Dlaczego ciągle oczekujecie Socjalizmu od kapitalizmu, jesteście niereformowalni?

(2013/12/19 15:44)
Jeśli jest tu jakiś admin to niech skasuje ten rasistowski post powyżej i da bana. Z ludźmi z IQ bliższym szympansom niż homo sapiens nie powinno się dyskutować.

(2013/12/19 16:24)
Sądzę że jakby takiego dyrehtorka ZKM w Kaczogrodzie się wzięło za wsiarz i poleciał by z roboty jeden z drugim, to następca nauczył by się dbać o mieszkańca. Jakby nie było dotacji z UM, to i gospodarz by się znalazł, a tak Pan płaci, Pani płaci, gdyż wyraźnie nie widać w tym mieście gospodarza. Burmiszcz i Radni przecież jeżdżą samochodzikami, co im tam szary mieszkaniec.   

(2013/12/19 17:54)
 Przykładowo Autobus z PKP 17.08 linia nr 2 następny 17.10 3a Pociąg podjeżdza 17 15 (czasem jest tak że pociąg podjeżdża jak 3a jeszcze stoi ale kierowca nie poczeka 2 minut na ludzi mimo że biegną a on ich widzi skandal) a następny za godzinę


Kol to nie ten rozkład, popatrz najpierw potem pisz. Ma czekać z odjazdem, a co z nami na miescie, tez mamy czekać? na przyjazd pociągu? nonsens

(2013/12/19 21:03)


Autobusy zapłakane deszczem 

Wożą ludzi od siebie do siebie 

Po błyszczącym mokrym asfalcie 

Jak po czarnym gwiaździstym niebie 

Od tygodnia leje w tym mieście 

Ścieka wilgoć po sercu i palcie 

Z autobusu spłakanego deszczem 

Liczę gwiazdy na mokrym asfalcie ...............

(2013/12/19 21:35)
   W prywatnej firmie, takiego dyrehtorka ZKM; wzięło za wsiarz i poleciał by z roboty jeden z drugim, to następca nauczył by się dbać o mieszkańca. Jakby nie było dotacji z UM, z wozokilometra, to i gospodarz by się znalazł, a tak Pan płaci, Pani płaci, gdyż wyraźnie nie widać w tym mieście gospodarza - nie dotuje się spółki od ilości przewiezionych ludzi lecz z przejechanego kilometra. Burmiszcz i Radni przecież jeżdżą samochodzikami, co im tam szary mieszkaniec Sochaczewa ?   


(2013/12/20 11:48)
Więc należy sprywatyzować, wciąż mamy za dużo państwa w państwie, nota bene wszystkie osiedla bloki też powinny przejść na własny rozrachunek

(2013/12/20 12:37)