Badania krwi przez internet.

/ 7 odpowiedzi
Czy ktoś z was może korzystał ze badań krwi zamawianych przez internet? Myślę o takich corocznych badaniach ze stronyhttps://zdrowegeny.pl , tylko nie wiem czy warto? Znajomi polecali, ale chciałem się dowiedzieć jakiś innych opinii.
do czego to doszło, tne sobie żyłe przykładam do monitora i przesyłam do analizy... za stary na to jestem :)

(2018/03/29 14:35)
A mnie już nic nie zdziwi, skoro można się wyspowiadać , uprawiać seks , to czemu nie , tylko co z moczem , tzn. monitor czy klawiatura :-)

(2018/03/29 15:03)
A mnie już nic nie zdziwi, skoro można się wyspowiadać , uprawiać seks , to czemu nie , tylko co z moczem , tzn. monitor czy klawiatura :-)

(2018/03/29 15:03)
@kacperskyy
Ciesz się chłopie, że nie badają w ten sposób jakości tzw. stolca, bo ..... ;)

@Piotr Chmiel - a nie lepiej skorzystać z któregoś z lokalnych laboratoriów? To samo zrobią, a jeszcze pani pielęgniarka z czułością igłą żyłę będzie namierzać - jak wydasz się sympatyczny, to nawet kilka razy, aby dłużej pogawędzić :)

(2018/03/29 15:51)
dla tych co pamiętają..-"adin ,dwa,tri,czetyrie....",@kacperskyy, nie tak,wyjmasz z klawiatury docisk "B"-blood"- nalewasz 25 kropelek swojej krwawicy ,wciskasz klawisza nazad ,potem paluchem enter i masz

(2018/03/29 16:26)