Badania u lekarza medycyny pracy :(

/ 2 odpowiedzi
Nie polecam w żadnym wypadku dr. Piątka (u. Łuszczewskich). Po wywiadzie jakie badania i jakie stanowisko pracy, dopiero ustala cenę , po czym usłyszawszy moje zdziwienie ile?
- powiedział "a co to dla Ciebie jest" ?
-NA co ja , że za takie podejście to bardzo dziękuję
-a on no to dziękuję BUJAJ SIĘ
Nie wiem czy jeszcze coś bo odłożyłam słuchawkę ale wypadałoby tylko takiego nagrać i puścić w radio sochaczew :(  Jeśli tak lekarzom prywatnym zależy na nowym kliencie to tylko żałuję jego stałych :(
kiedy moje dzieci rozpoczynały kurs na prawo jazdy w biurze STACHLEWSKIEGO dano im wizytówkę wspomnianego lekarza - miałam dostać zniżkę - ale doktor podając kwotę za badanie nawet nie drgnął widząc rzeczoną wizytówkę , mało tego nie dostaliśmy rachunku - wszystko w tempie ekspresowym , bez sentymentów

(2015/05/29 20:55)
Doktor Piątek jeden z nielicznych lekarzy który życie poświęcił aby nieść pomoc... służąc swoją wiedzą i stoickim spokojem który dla wielu pracowników służby zdrowia mógł by być i powinien być wzorem... Jego gabinet to ostoja  podstaw etyki lekarskiej... Przyjmuje również ludzi bez ubezpieczenia i grosza w kieszeni... Skąd w waszej wyobraźni ''Wafel'' i ''medika_a'' wziął się taki absurdalny zlepek wyimaginowanych konstrukcji myślowych :) 
Ruda ''medika_a'' panienko... znudził Ci się SOR  pani pielęgniarce? czy po prostu się nudzi? a tekst o dzieciach hehehe no z ust 20to kilku latki jakiś taki trącił dwojako nieudolną próbą sztucznego psucia opinii...  
Dla mnie Piątek to esencja profesjonalizmu... skromności... uczciwości... i co najważniejsze... Człowiek lekarz z powołaniem dobrym sercem wiedzą i uczciwością... 

(2015/05/29 22:59)