Badminton w Sochaczewie

/ 11 odpowiedzi

Co myślicie o sochaczewskiej lidze badmintona?
...bardzo dobry pomysł,jestem jak najbardziej na TAK

(2014/12/18 10:18)
Nie byłem, nie widziałem, ale inicjatywa bardzo mi się podoba i kiedyś chciałbym spróbować swoich sił :)

(2014/12/18 10:19)
A jest taka? Bo może bym i pograł .... w oldboyach :)Nawet z dużą chęcią.
P.S. laska? Syn króla sedesów?  :))))

(2014/12/18 12:44)
...takie 2-3 godziny gry,potrafią zdziałać z człowiekiem cuda np. pozwolą wyrzucić złe emocje

(2014/12/18 16:33)
No to jak z tym badmintonem? Bo nie wiem, ani gdzie, ani kto, ani kiedy, ani ....  no jak to mniej więcej wiem.

(2014/12/18 19:06)
https://www.facebook.com/lotka
śledzę od jakiegoś czasu Pana wpisy  na tym forum i dziś zastanawiałam się co może Pan napisać w tym poście:)
dla mnie to też super inicjatywa możemy grac razem w oldboyach:) i olddziewczynach:) 

(2014/12/18 20:36)
....po nowym roku musimy się ogarnąć, i coś z tym zrobić,znam kilka osób,które chętnie by pograły,moglibyśmy stworzyć jedną z silniejszych lig na Mazowszu,hmmmm a może i w kraju

(2014/12/19 09:55)
Witam, właśnie gram w lidze badmintona i jest świetnie. Spotykamy się w "Ogrodniku" czwartki i soboty wieczorami. Do Ligi były zapisy. Następne pewnie w wakacje. Ale jak coś to proszę o kontakt :) porozmawiam z Prezesem.
POZDRAWIAM.

(2014/12/19 10:47)

Pani Aneto,
dzięki za informację - zajrzałem na stronkę. Uuuu, ale tam sama młodzież, a ja kondycyjnie raczej do młodzieży zaliczyć się nie mogę. Ale nie ma co pękać, można zorganizować ligę wielopoziomową, wielowiekową, wielopłciową i - a co mi tam - wielokulturową i wieloreligijną:). Ja do gry chętny jestem, a braki kondycyjne nadrobię.

I zagramy w oldboy'ach, oldgirls'ach i oldmix'ach (bo olddziewczyny to jakoś tak mi nie brzmi, a starechłopaki i staredziewczyny to już w ogóle w grę nie wchodzą:))) )

(2014/12/19 10:55)
Osoby grają w różnym wieku: dzieci, młodzież a także osoby w wieku 50+. Nic nie stanowi przeszkody żeby Pan przyszedł w któryś czwartek na trening i spróbował swoich sił :)

(2014/12/19 11:00)
....to ja podpatrzę was w któryś czwartek zobaczę jak ,,wymiatacie,,ok? i sam spróbuję, myślę,że nie zapomniałem jak trzyma się rakietę w ręku,kiedyś w szkole grałem trochę,coś tam nawet wygrywałem,ale kiedy to było

(2014/12/19 12:37)