BAL KARNAWAŁOWY/SOCHACZEW I OKOLICE!

/ 22 odpowiedzi
Postanowiłem założyć nowy temat i rozeznać się odnośnie organizowanych imprez karnawałowych. Czy macie jakieś ciekawe propozycje biorąc pod uwagę przystępną cenę i atrakcje wieczoru. Co myślicie o Domu Bankietowym Impressa?
Rada Rodziców w Brochowie organizuje bal walentynkowo- karnawałowy 22 luty godz. 20 . Oferta bardzo bogata ( 6 dań gorących, przystawki, owoce, ciasta, napoje, wiejski stół), obsługa cateringowa Karczma u Bolka , grać będzie zespół Lorens. Cena to 260 zł od pary. Przychodząc na bal wspiera się szkołę. 

(2014/01/30 12:42)
Ponawiam moje pytanie odnośnie balu karnawałowego w 2014 roku... Jakieś propozycje...?

(2014/02/03 13:13)

x
widziałam, że propozycje bali oferują również: Hotel Chopin i Chabrowy Dworek (Teresin). Z tego co wiem to na Warszawskiej też ma się coś dziać

(2014/02/03 16:05)
Ja wybieram się 15.02 do Chabrowego Dworku (Teresin) na Bal Walentynkowy z DJ'em, w cenie 125 zł również alkohol.
Info z ich strony:
http://www.chabrowy.pl/aktualnosci?NewsID=8604

(2014/02/03 16:40)
hmm to coś staniało, bo wcześniej reklamowali się że 175zł/os. Może mało chętnych... ciekawe hmm

(2014/02/04 00:21)
Pod koniec stycznia utworzyłem wątek na temat organizowanych balach karnawałowych w Sochaczewie i okolicach. Zapytałem również o Dom Bankietowy Impressa, lecz nikt nie podzielił się na forum opinią. Postanowiłem więc nakreślić mieszkańcom Sochaczewa i okolic ciekawą sytuację. Lokal Impressa to były zajazd Słoneczny Zakątek mieszczący się obok Zajazdu Dukat. Lecz teraz co jest niezwykle ważne IMPRESSA jest pod opieką nowego właściciela, który wkłada w swoją "małą ojczyznę" całe swoje serce. Próbuje zorganizować fest imprezę, za przystępną cenę, lecz w dużej mierze zależy to od nas. 1 marca w tym lokalu będzie organizowany bal karnawałowy, który nie jako ma być nową, lepszą odsłoną w swojej ofercie. Ma niczego nie brakować pod względem posiłków, obsługi, muzyki, wartościowych niespodzianek, konkursów z nagrodami itp. Dlatego namawiam osoby zainteresowane spędzeniem wyjątkowej nocy karnawałowej w świetnej atmosferze. Jedynie co mogę obiecać to niezapomniane i bogate emocje i udany wieczór... na prawdę warto :)

(2014/02/05 14:53)
Erico jeśli już robisz żałosną reklamę lokalu Impressia czy jak on się tam nazywa... to ok. Najpierw zapodajesz wątek gdzie wybrać się na karnawał, za chwile zapraszasz do impressi... jak ktoś napisze, że gdzieś tam idzie to komentujesz, że cene opuścili, bo pewnie TWOIM ZDANIEM mają mało chętnych... Pytasz o karnawał czy jesteś tu żeby krytykować inne lokale poza impressią??? Jak masz tyle chętnych to wydaj parę groszy na reklamę, co???

(2014/02/06 14:44)
Norek... Dlaczego Pan mówi, że robię żałosną reklamę lokalu? Namawiam tylko osoby zainteresowane do świetnej imprezy. Może nie jest to miejsce na umieszczenie baneru lub innego tego typu reklamy ale staram się zainteresować innych do na prawdę dobrej opcji. Zapytałem się na samym początku gdzie najlepiej wybrać się na karnawał, oraz co dany lokal ma do zaoferowania, później druga część pytania była o dom bankietowy Impressa.
Nie mam zamiaru negatywnie komentować tylko z ciekawości mnie trochę zdziwił tak diametralny spadek ceny o 50zł. Może źle sformułowałem swoje zdanie na ten temat, że cyt. "może mało chętnych" bo pierwsze co nasuwa się na myśl to właśnie to stwierdzenie. Tak na prawdę to ludzie zdecydują gdzie chcieliby pójść na ostatki. Będą kierować się nie tylko ceną ale także tym co dany lokal ma do zaoferowania pod każdym względem. Ważna jest "dobra" impreza. Pozdrawiam

(2014/02/06 15:43)
Dodając... Karczma u Bolka, Impressa, a także teraz Chabrowy Dworek to dobre opcje wyboru...pod względem na pewno ceny i oferty

(2014/02/06 15:56)
A co ma do zaoferowania Impressia czego nie mają inne lokale? Mam dziwne wrażenie, że jestes właśnie tą nową właścicielką i za wszelką cenę próbujesz tanim kosztem zrobić sobie reklamę... Temat karnawału - Erico poleca Impressie, temat sali na wesele - Erico poleca impressie. Poszukaj tematu o chrzcinach, to też polecisz ten lokal. Ja też się wybieram na bal karnawałowy, ale jakoś całej historii lokalu do którego się wybieram nie znam, a Ty wiesz wszystko, nawet kto był byłym właścicielem. Z ciekawości można by było iść na ten karnawał, ale jak go tak nachalnie reklamujesz to jakoś się odechciewa. Co za dużo to nie zdrowo...

(2014/02/06 17:11)
Aaa już rozumiem... to nie chodzi o właścicielkę. Gra i śpiewa pewnie zespół Make Me Feel ???

(2014/02/06 17:34)
Tak polecam Impressę, bo uważam, że warto polecać coś co jest dobre, a zespół to tylko dodatek :)

(2014/02/06 18:10)
Skoro to nowy lokal po REAKTYWACJI to skąd wiesz, że dobry? Do tej pory nie dowiedziałem się co takiego oferuje na ten karnawał czego brakuje innym lokalom...
http://www.sochaczew.pl/home/citizenoffer2show/33?title=BAL-KARNAWALOWY-1-marca-2014-roku-OKAZJA-129zl-os-Dom-Bankietowy-Impressa&filterId=2&tabId=0&sochaczew

Zbieżność nazwisk czy jednak też właściciel???

Już skończyłem temat, wiem wszystko na temat tego lokalu i na karnawał nie pójdę.
Pozdrawiam

(2014/02/06 18:23)
Witam
Nie jest to dla mnie temat aż tak interesujący, żeby musiał mi Pan wysyłać wiadomości na priv. To, że profil mam od dzisiaj to nie jest żaden problem, bo kiedyś założyć trzeba... Nie mam wiedzy na temat tego w jakiej ilości sprzedały sie bilety w innych lokalach i rozumiem, że próbuje Pan zaprosić ludzi do tej całej Impressi tym bardziej, że współpracuje Pan z właścicielami jak sam Pan napisał. Po prostu nie lubię takich podchodów... Skoro gracie w Impressi to napiszcie, że gracie i zapraszacie itd. Tak jak w prost napisał ktoś, że zaprasza do szkoły do Brochowa... Kilka wątków, wszędzie o Impressi i weź się tu człowieku nie udziel.
Skoro impreza się nie odbędzie prawdopodobnie, bo macie mało chętnych to proszę nie krytykować innych lokali, bo najwyraźniej chętnych mają skoro nie robią sobie takiej nachalnej reklamy.
Życzę powodzenia.

Założył Pan wątek, proszę wypowiadać się w wątku a nie w prywatnych wiadomościach :)

(2014/02/06 19:02)
Nie miałem chęci poruszać i rozmawiać z Panem poprzez forum no ale jeśli Pan nalega, napiszę co Panu napisałem. Miałem przyjemność rozmawiać z Panem poprzez forum na temat balu karnawałowego. Właścicielem lokalu Impressa jest inna osoba, ja z racji takiej, że współpracuję z Panią właścicielką tego lokalu posiadam kilka informacji odnośnie niespodzianek i nagród dla wybranych Gości. Z racji takiej, że lokal nie robi aż tak daleko idącej reklamy płatnej jak inne lokale, starałem się pozyskać opinii o lokalu, z którym współpracuję. Może wybrałem nie odpowiednią formę, lecz każdy popełnia błędy. A Pan utworzył dziś swój profil i ciągle najeżdża. Z faktu iż inne lokale wyprzedały swoje zaproszenia w rekordowych nakładach, Impressa na tym niestety straci i pewnie bal się nie odbędzie, co jest trochę przykre gdy impreza na pewno nie odbiegałaby od standardów chociażby Hotelu Chopin itp. Co do zespołu Make Me Feel zapraszam Pana na wieczór karnawałowy 25 lutego do Miejskiego Ośrodka Kultury w Boryszewie. Pozdrawiam i przepraszam jeśli czuje się Pan obrażony, lecz widzę, że strasznie Pan zdenerwowany, a nie ma o co... :)

(2014/02/06 19:18)
Panie ja ani nie obrażony ani nie zdenerwowany. Graj Pan sobie gdzie chce i współpracuj z kim chce, mnie nic do tego...
Wejdzie się na wątki o karnawale a tam wszędzie o Impressi. Bardziej Pan utrudnia niz pomaga właścicielom z tą "reklamą".

Pozdrawiam

(2014/02/06 20:13)
A Pan znowu z tą reklamą... hehe :) Norek

(2014/02/06 21:08)
Jeżeli chodzi o tą Impressę to uważam, że nic z tego nie będzie, ponieważ ludzie się zawiedli i nie ważne, że zmienił się właściciel, ludzie mają negatywne skojarzenia na temat tego miejsca i nic tego nie zmieni. Tak to już jest, że zła reputacja ciągnie się latami. Szkoda, że taką ładną sale przemarnowali.

(2014/02/08 15:00)
A można dowiedzieć się więcej szczegółów bo tak na prawdę sam nie wiem. Na czym się zawiedli? Co takiego się wydarzyło? Wiem, że teraz jest wszystko od podstaw, od nowa, dlatego ciekawi mnie historia...

(2014/02/08 15:19)
https://www.facebook.com/events/514515502001612/?previousaction=join&source=1

(2014/02/08 18:48)
https://www.facebook.com/events/514515502001612/?previousaction=join&source=1

(2014/02/08 18:49)

DANCING
WALENTYNKI 2014

RESTAURACJA
„OBERŻA OSTOJA”
&
ZESPÓŁ „KILOVATY ”

MENU