Bal sylwestrowy

/ 25 odpowiedzi
Jeszcze mamy co prawda listopad, ale proszę o opinię na temat gdzie można spędzić fajnie wieczór sylwestrowy w Sochaczewie lub okolicy.
Przed telewizorem z rodziną i  przyjaciółmi.

(2011/11/08 21:52)
Olaf jeśli dla Ciebie szczytem dobrej zabawy w tę noc jest siedzenie przed tv, no to współczuję...

(2011/11/09 13:11)
Jowi252,wyobraź sobie że są jeszcze ludzie którzy wolą,spokój i kameralność ,Sylwester spędzony w niewielkim gronie przyjaciół może być miły i wesoły,wyrosłem z dyskotek bo tam to już masakra,łomot i oślepiające błyski ale jak ktoś lubi...,a dorosłe zabawy na kilkadziesiąt lub kilkaset par,gdzie wodzirej z orkiestry drze morde do rozgrzanych zabawowiczów-A TERAZ WĘŻYK,PANIE ZA PANAMI,PANOWIE PRZED PANIAMI,I ZAKRĘCAMY,HEY,HEY,HEY SOKOŁY,OMIJAJCIE GÓRY LASY POLA DOŁY....,wężyk musi być,koncert życzeń (płatny ) też ,muzyka murzyńska(sorry) nie do łączenia się w pary tylko podrygiwanie całego stada,to ja już wolę przytulić swoją osobistą  przy Deanie Martinie-Everybody loves somebody sometime http://www.youtube.com/watch?v=RBjjtBTMQo8  doceniasz ten skrzyp winylowej płyty?

(2011/11/10 09:22)

Robroy wyobraź sobie, że sobie wyobrażam :)

Nie mam nic przeciwko spędzeniu sylwestra w domu z rodziną i przyjaciółmi - z resztą w tym roku własnie w ten sposób prawdopodobnie go spędzę. Jednak telewizor nie jest mi do szczęścia potrzebny i tego dotyczył mój komentarz. Wolę posiedzieć, pogadać, pośmiać się - a nie włączyć tv i gapić się przez cały wieczór w ekran.

(2011/11/10 11:09)
Jowi,no widzisz:-))ja też nie myślałem o TV,chociaż ludzie samotni spędzą tak tę noc,nota bene jedną z 365 w roku a jednak inną,Dean Martin się podobał?(mam nadzieję że odsłuchałaś?)

(2011/11/10 11:14)
Pewnie, że odsłuchałam :) Przypomniało mi się, jak dawno dawno temu mieliśmy w domu adapter i całkiem sporo takich płyt... :)

(2011/11/10 11:49)
Nie ma nic lepszego od szampańskiej zabawy sylwestrowej w gronie bliskich znajomych, z dobrym zespołem, wyśmienitą kuchnią i kameralną atmosferą. I właśnie znalazłem taka ofertę. Zabawa sylwestrowa w hotelu Chopin w Sochaczewie. Miła atmosfera, elegancki wystrój, świetna kuchnia i obsługa oraz zespół "Rejs",który grał na naszym weselu. Razem z Małżonką i znajomymi zarezerwowaliśmy kilka miejsc. Już w tym momencie rwie mnie do tańca....GORĄCO POLECAM!!!

(2011/11/12 14:53)
W Chopinie gra Rejs?:) Już bardzo bardzo mi szkoda że nie mogę tam być;/ Nie tak dawno grali na naszym weselu. Są genialni:) Nie trzeba tam być żeby wiedzieć że impreza będzie szampańska:)

(2011/11/12 15:03)
MAMOR- tak dla przyzwoitości-czysty tekst reklamowy!  i jedno pytanie- ale najpierw blockquote  Razem z Małżonką i znajomymi zarezerwowaliśmy kilka miejsc. Już w tym momencie rwie mnie do tańca....GORĄCO POLECAM!!!   a w profilu-Magdalena Pliszka,jestem studentką.... ludzie,myśleć i pisać,może miało być "z małżonkiem"? pracujesz w Chopinie czy grasz w zespole?

(2011/11/12 15:16)
Zbieżność nazwisk chyba nie jest przypadkowa? Pewnie tata to Jacek P.

(2011/11/12 21:37)
już mnie denerwuje takie zachowanie--"poradźcie jakąś dobrą pizzernię,ja bywam w znakomitej(tu nazwa i adres),polecam!!gdzie jest bardzo dobry lakiernik?ja robiłem u(tu nazwa zakładu i adres)znakomity,polecam!!"" zawsze najpierw się pytają przy okazji podając swojego faworyta,potem natychmiast kilka polecających opinii, ech....,nawet jak ktoś poda innego(jak to było w forum o stomatologu)jak nasz faworyt,natychmiastowy atak -ponury gabinet,smutne twarze ,wysokie ceny itp.itd-polecicie mi jakiś supermarket?zaznaczam że chodzę tylko do Biedronki-którą z trzech Sochaczewskich polecacie?

(2011/11/13 08:55)
http://www.youtube.com/watch?v=nTrgi0pSluc

(2011/11/13 11:32)
 Nie tylko ekran , jeśli wieczór z przyjaciółmi to telewizor jest tylko dodatkiem   oglądając przy tym co ciekawsze programy.

Byłem kilka razy na balach i niezbyt mi się to spodobało.Większość bali w Sochaczewie i okolicach to bale przy katowaniu uszu kilowatami mocy zespołów grających takie tam discopolowe sokoły odtwarzane z minidysku lub innych podobnych. Gdyby gdzieś był bal z udziałem jakiegoś kwartetu swingowego lub innego zespołu potrafiącego grać jakieś miłe klimaty i standardy światowe zastanowiłbym się.z tego co słyszałem ceny w tym roku kreują się od 300zł w górę od pary. No sorry ale przy takiej muzyce to dla mnie szkoda kasy.Nie wiem czy  wzorem ubiegłych lat będzie coś organizowane na mieście ale to też nie dla mnie taki Sylwestrowy Spęd.

(2011/11/13 14:07)

eff

Naprawdę fajnie by było jakby każdy pisał gdzie idzie, ile to kosztuje i czy jest wliczony alkohol. Sama się zastanawiam gdzie mam iść. Słyszałam, że fajnie było w zeszłym roku na Plecewicach i jeśli ktoś wie ile w tym roku kosztuje tam bal to proszę o podanie ceny. Wczoraj w naszym miejscowym radio słyszałam ogłoszenie, że gdzieś jest bal za 320zł od pary, ale niestety nie dosłyszałam gdzie  i nie miałam jak zapisać numeru.

Ale coś czuje, że w końcu zorganizuje z Narzeczonym małą domówkę przed ekranem telewizora ( a czy będzie on włączony to już inny temat! )

(2011/11/14 10:23)

polecam sylwka u Szmidta w Kuznocinie gra tam zesół LANSER super muza polecam

jedzonko i obsługa jest tam super w cenę wliczony jest też i alkohol 

cena to 380zł od pary ale przy większych towarzystwach dają tam spore rabaty.

NAPRAWDĘ POLECAM TAM SPĘDZIĆ SYLWKA.

(2011/12/03 20:20)
Ja będę na sylwku w domu weselnym w Juliopolu 300zł od pary,5 gorących posiłków

(2011/12/16 10:04)

a na muszli bedzie sie cos dzialo?:)

(2011/12/16 15:46)
Witam , różne pomysły jak widzę macie na spędzenie tego wieczoru, a czy ktoś się wybiera na bal do domu weselnego w Żukowie?

(2011/12/22 13:46)
W tym roku co robicie?

(2019/11/08 11:06)
W tym roku co robicie?Â
wykopujemy posty z przed 8 lat !!

(2019/11/08 11:30)
@smerka,wspólnie z @linu,postanowiliśmy Tobie przyznać nagrodę,gratulejszyn !!

(2019/11/13 05:21)
Mieliśmy jechać do znajomych przyjaciół na działkę pod Warszawę, zapowiadało się sięnawet miło (tym bardziej, że w sylwka wybija Nam 3 rocznica) a tu się okazuje, że ma jakieś zlecenie na łikend i z planów nici.

Teraz nie wiem co będziemy robić. W sumie to jest mi już obojętne. Jedyne na co mam ochotę to na salsoteke, ostatnio jestem uwiedziona rytmami latino tym bardziej, że na kursach salsy jestem już na 2 poziomie.
Pewne spędzimy sylwka w domu ale na poprawę humoru kupimy sobie fajerwerkihttps://www.pirosklep.pl/31-pokazy-pirotechniczne

(2019/11/15 07:06)
Klasyk zacny:)
odkopanie z fejk konta przez redakcje tematu który umarł 8 lat temu tylko po to by z drugiego fejk konta zareklamowac pirosklep :D SŁABIUUUTKIE

(2019/11/17 14:37)