Bank spółdzieczy - rachunek bankowy

/ 6 odpowiedzi

  • konto usunięte

Macie może konto w banku spółdzielczym? Ile tam płącicie za obsługę? Czy wydają kartę do wszystkich bankomatów czy tylko do ich?

Boszzz bank spółdzielczy.... Lepiej sobie załóż rachunek u Wokulskiego.

(2017/03/10 13:46)
karta każdego banku ma opcję zapłaty przy pobraniu z obcego bankomatu,część banków ma darmowe pobieranie do iluś razy,potem potrącają kilka złotych nawet od swoich klientów a co do syczenia (boszz...)--@Pedros,-ty robisz w Skokach ,czy w innym "WYPOŻYCZKOWYM",-500 zł rocznie PRZEZ 5 LAT CZYLI 25 %?,Bank Spółdzielczy już dawno nie kojarzy się z rolnikami zabiegjcymi o kredyt na zakup ziemi lub nwozów,i w BS usłyszysz,""dzień dobry Panie Pedros,dawno pana nie było,, nie tylko""numer kont,dowód proszę!", a Wokulski n rublach się dorobił

(2017/03/10 15:50)
robroy - odpowiedziałbym : "Oczywiście, że dawno nie było, chyba już z 30 lat minęło od szkolnej wycieczki do Państwa placówki - bo nie mam potrzeby chodzić do oddziałów banku i tracić w nich czasu. Wszystko załatwiam przez internet lub telefon. A dziś jestem u was żeby pomóc dziadkowi zamknąć rachunek..."

(2017/03/13 10:28)
@pedros,już nie musisz do BS chodzić codziennie,tam są wszystkie udogodnienia jak w większości banków, przelewy internetowe,karty płatnicze,kredytowe,powiadamiają Ciebie sms-em o wpływie na konto,Twój dziadek miał tam pewnie konto kilkadziesiąt lat i był zadowolony? niestety,Banki Spółdzielcze to ostatni bastion bankowości Polskiej,jeszcze nie mogą ich połknąć,akcjonariusze są.,lepiej u Niemca,Francuza,Włocha,trudno

(2017/03/18 16:21)

jeśli chodzi o konta bankowe to polecam NestBank:   https://www.nestbank.pl/indywidualny/konta.html Ostatnio właśnie przeniosłam się z mBanku do Nest Banku bo wydaje mi się, że tutaj są lepsze warunki. Na pewno konto bankowe jest całkowicie za darmo. Po pierwsze nie płacę za prowadzenie rachunku i użytkowanie karty. W pozostałych bankach bywa różnie. Zazwyczaj jest tak, że są określone warunki do spełnienia, żeby karta wydana do konta była bezpłatna. Standardowo musimy wykonać w miesiącu transakcje bezgotówkowe na określoną kwotę. Dla młodych ludzi, którzy płacą za zakupy najczęściej kartą nie stanowi to problemu ale osoby starsze wolą mieć gotówkę w portfelu i nią płacić rachunki.

(2018/02/19 20:11)