BANKOMAT PRZY CARREFOUR

/ 10 odpowiedzi
ludziska, co to za porządki, zeby prowizja za wyplate w bankomacie wynosiła 45 zł !!!!!!??!?!?!STANOWCZO ODRADZAM TEN BANKOMAT (PRZY WEJŚCIU DO CARREFOURA
To chyba nie jest wina bankomatu a banku w którym posiadasz konto. Bank nalicza prowizje za wypłaty w obcych bankomatach. Radze wyjaśnić tą sprawe w banku. Przyznaje, że według mnie opłata jest z kosmosu!!!

(2014/02/24 11:38)

jak sie wyplaca tysiaczka albo wiecej to tak jest... zgadzam sie z przedmowca.. o tym decyduje bank a nie wlasciciel bankomatu.

generalnie jest procent od wyplaty lecz czesto "nie wiecej niz"

w dzisiejszych czasach konto bierzace bez zadnego wypasu mozesz miec za 0 PLN i bankomaty darmowe. dla mnie to jest wazne.. mi udalo sie jeszcze na oszczednosciowym rocznie 5% :) ale tylko do 25k PLN.. powyzej spada chyba do 2,5 albo do 2%

mozna wybierac.. pamietaj nie jestes uwiazany do PKO :) tak samo jak do sprzedawcy energii.. mozna zmieniac jak sie chce :)

(2014/02/24 11:47)
ludziska, co to za porządki, zeby prowizja za wyplate w bankomacie wynosiła 45 zł !!!!!!??!?!?!STANOWCZO ODRADZAM TEN BANKOMAT (PRZY WEJŚCIU DO CARREFOURA

To chyba musiałeś z karty kredytowej gotówkę wyjąć. Nie ma chyba banku który by miał takie prowizje za wypłaty z "obcych" , stadnard to 5 zł. Jednak jak napisali przedmówcy to nie wina bankomatu.

Ale nieco mnie rozbawiłeś. Równie dobrze mogłeś napisać, że odradzasz stację ORLEN na Warszawskiej bo wlałeś kupiony tam płyn do spryskiwaczy do silnika.

(2014/02/25 13:12)
Jeżeli wybrałeś z tego bankomatu większą kwotę np wypłatę, a jest to bankomat innego banku niż ten w którym masz konto (nie wiem co tam za bankomat jest) to normalne, jak ktoś napisał prowizja rośnie wraz z kwotą jaką wyjmujesz nie z "swojego" bankomatu.

(2014/02/25 15:34)
Ja tam brałem dwa razy i żadnej prowizji mi nie naliczono,to zależy od banku gdzie masz konto,tak więc może najwyższy czas pomyśleć o zmianie banku w wielu bankach wszystkie bankomaty w kraju są za darmo.

(2014/02/25 17:26)
Bo to przecież sciana płaczu tak czy nie ???????????

(2014/02/28 20:12)
chodzi mi najbardziej o to, że nigdzie nie ma informacji, że opłata jest aż taka wysoka-CHAMSTWO!!! (na Orlenie są podane ceny, więc nie ma o co mieć pretensji)

(2014/03/04 15:06)
Taką informacje masz na umowie, którą podpisywałeś z bankiem.

(2014/03/05 04:21)

chodzi mi najbardziej o to, że nigdzie nie ma informacji, że opłata jest aż taka wysoka-CHAMSTWO!!! (na Orlenie są podane ceny, więc nie ma o co mieć pretensji)

Taką informację znajdziesz w tabeli opłat i prowizji swojego banku.

Tak jak już ci to inni próbowali tłumaczyć to jest kwestia twojego banku a nie firmy obsługującej bankomat.

Ja tam wypłacam i mój bank nie pobiera żadnych prowizji.

(2014/03/05 09:59)
Ten sam bankomat dla jednych będzie płatny a dla innych nie więc z jakiego powodu miałyby być informacje na bankomatach? Banków jest kilkaset i jak sobie wyobrażasz, żeby dla każdego banku była informacja?A jeśli płacisz takie chore pieniądze za wypłatę to należy pogratulować wyboru banku :D 

(2014/03/05 16:27)