BARDZO SŁABY BURMISTRZ !

/ 37 odpowiedzi

Uważam że obecny Burmistrz którego na szczęście kadencja dobiega końca, jest bardzo słabym Burmistrzem ponieważ nie zdołał wyremontować mostu na Bzurze w Sochaczewie. I już choćby z tego powodu należy podziękować mu za pracę. Jakaś oczywista ekspertyza po 4 latach. Nie to nam obiecał.
Jago,ile dostajesz za godzinę ? I zmień opis,bo Miły facet to nie pasuje

(2014/10/16 13:09)
A ja uważam, że obecny burmistrz jest dużo słabszy niż się wydawało cztery lata temu. Zadłużył miasto, nie wywiązał się z szeregu obietnic, zasłynął załatwianiem pracy dla kolegów i ich rodzin, nawet nie potrafił przypilnować swoich urzędników, żeby przychodzili do pracy. Jego głównym zadaniem była walka z władzami powiatu. Nie po to się wybiera burmistrza!

(2014/10/16 13:39)
Osobiście łączyłem z kadencją Pana Osieckiego duże nadzieje. Niestety Burmistrz swoim wojennym stylem uprawiania lokalnej polityki, bardzo mnie rozczarował. Nie tego od niego oczekiwałem, nie potrafi należycie zapanować nad podległymi sobie urzędnikami. Skandaliczne nominacje na ważne stanowiska w oświacie, w moim odczuciu dyskryminują go jako kolejnego Burmistrza naszego kochanego miasta. Dla mnie zwyczajnie ten Pan się nie sprawdził, pomijając już fakt że nie spełnił większości własnych obietnic danych swoim wyborcom cztery lata temu.
Żałuję że na niego głosowałem. 

(2014/10/16 14:07)
Ale jak już raz napisałeś jago to pisz a nie się przelogowujesz żeby pisać to samo od innej strony,hehe
Nokaut

(2014/10/16 14:18)
Przypomina mi się jak środowisko związane z Expressem Sochaczewskim opluwało ówczesnego burmistrza p. Czubackiego. Kto wtedy czytał Express ten miał prawie przed oczyma upadek miasta. Dlatego, gdy pominąć zwykłe paszkwilanctwo, to konkretnych argumentów na tym forum pojawia się przeraźliwie mało!

(2014/10/16 20:48)
bandar
Ale jeśli możesz konkretnie to o jakie argumenty Ci chodzi . Jestem ciekaw .Pozdrawiam

(2014/10/16 21:50)
Skala nie zrealizowanych obietnic wyborczych i arogancja w chwaleniu się cudzymi osiągnięciami, to istotnie obraz słabego Burmistrza. A nawet rzekłbym że bardzo słabego. Dlatego z ulgą należy odnotować że już tylko 30 dni do końca tej straconej kadencji, słabego Burmiszcza. Wystarczy posłuchać ostatniej sądu z mieszkańcami by wyrobić sobie zdanie o Sochaczewie Osickiego.

(2014/10/17 15:49)
Jeśli już ktoś się błaźni to ty La Krosta, a tak ku pokrzepieniu serc już tylko 28 dni do końca słabej kadencji bardzo słabego Burmistrza, niespełnionych obietnic. 

(2014/10/20 09:31)
Już 27 dni do momentu w którym jago znów bedzie jago i moze wtedy na 4 lata przestanie pisać bzdury i udawać kogoś kim nie jest. Jago,wstyd.

(2014/10/21 08:27)

Kolo6, Olaf , metro , subara i wiele innych . Chłopie , że Tobie się chce , ile razy jeszcze zmienisz nicka.
Piszesz i piszesz te swoje głupoty , nie przyczyniając się wcale , do zwiększenia popularności , Twojego idola Osieckiego . Robisz mu krecią robotę. Bo jeżeli popierają go tacy monstra jak Ty , to cienko to wygląda.

(2014/10/21 09:09)
Kuc,ja nie wiem do kogo należą nicki które wymieniasz,ale moge ci powiedziec jedno.Twoj wiem do kogo należy i napewno nie jestem monstrum-bo nigdy tak mi nie powiedziałeś :) znasz takie przysłowie:"Kiedy kota nie ma,myszy grasują"Nie obrażaj mnie,tylko rozejrzyj sie wokół,może niektórzy nie podzielają Twoich pogladow

(2014/10/21 10:02)
CWKS,a jesli pisze za darmo to chyba powinien przerzucić sie na stylizacje paznokci :)

(2014/10/21 10:25)

kolo6
Kuc,ja nie wiem do kogo należą nicki które wymieniasz . 
Nie bądź śmieszny . Ale jak nie wiesz to Ci mówię do Ciebie Olaf, do Ciebie La Costa itd. Itd. A wszystkie one związane są z Panem Panie Robercie D . To tak proste jak konia ogon.

(2014/10/21 10:29)
Powrót La Krosty tego forum.Oksykort na CWKS dajcie!

(2014/10/21 10:33)
Pragnę zauważyć Panowie - kolo i cwks, że jak tu się nie czepiać Burmistrza i władz miasta. Nie dawno w słoneczne popołudnie byłem na spacerze nad rzeką i przy moście. Jak człowiek widzi takie nieróbstwo i niegospodarność to szlak trafia, chyba że wam jest obojętne co się z naszym miastem dzieje i pieniędzmi z podatków. Czy nie można takiej barierki naprawić? czy nie można terenu posprzątać ? można, tylko trzeba mieć na to czas i chęć. A ta na marginesie to jago, nie czepia się za ładne oczy Burmistrza tylko z jakiegoś powodu, zwyczajnie braku gospodarskiego myślenia o mieście. Taki tam rzecznik, kawał chłopa nie można by go zagonić do roboty, byłby z niego większy pożytek, jakby pospawał taką barierkę.

(2014/10/21 10:36)
Słabiznę Burmistrza i jego ekipy widać po sytuacji w ZWIKu, cenach wody i ścieków oraz opłatach stałych. Ich wysokość jest wygórowana podług zarobków mieszkańców. Nie dziwi fakt że ludzie nie chcą się podłączać do sieci. I tak trzeba będzie oddać część unijnej dotacji. Podoba mi się pomysł Kandydatki na Burmistrza, że zmiany trzeba zacząć od podziękowania tej ekipie w wyborach, niech już idzie w niepamięć oraz od zewnętrznego audytu który pokarze faktyczny stan w tej "Stajni Augiasza".

(2014/10/22 09:59)
A ja bym  pragnęła, żeby chociaż nie był taki infantylny.P.S.Czy ktoś może wie, czy na tej olimpiadzie  seniorów to w konkurencji wieszanie prania to będą do wieszania gacie, prześcieradła czy coś innego? Pytanie także czy to będą rzeczy brudne, przed praniem czy po praniu, a jeśli po praniu to czy będzie konkurencja kto szybciej uprał.A jak szybko uprane to może być niedoprane i może trochę brzydzić.Nie wiem czy jest jakiś rzecznik pracowy tej olimpiady starców i czy może udzielić odpowiedzi.Nie mogę zapytać o to na odpowiedniej stronie, bo komentarz zablokowany.

(2014/10/22 11:43)
CWKSNiech tam usiądą na tych stołkach, niech zarabiają nawet nieźle, chodzi o to żeby mieli głowy do tego rządzenia.Przede wszystkim niech do współpracy zatrudnia fachowców.Ale jak się dobierze kolesiów z drużyny to jest jak jest.Katastrofalne lekceważenie mieszkańców widać na kazdym kroku.Człowiek skzany za nielegalne wycięcie drzew i kradzież drewna na terenie miasta, sadzi jako honorowy obywatel drzewka na otwarciu pasażu w Chodakowie. Po wyroku nie traci posady, a jeszcze dostaje mieszkanie.Potem pracownik hali sportowej ścina następne drzewa, ładuje je na przyczepkę i wiezie do domu, a na zwróconą uwagę śmieje się ze mnie, że mu tyle zrobią co tamtemu.Podobnie jest w Starostwie. W odpowiedzi na zasyngnalizowane nieprawidłowości jest tylko drwina, a widzisz co mi zrobisz.

(2014/10/22 12:43)
A co do konkretów to proszę zobaczyć, tak wygląda fatalny stan drogi miejskiej przy wjeździe  do miasta od strony Skierniewic, na Boryszewie.

(2014/10/23 15:27)
Jago, czy ta droga nie jest wojewódzką?jeżeli się mylę to podaj źródło swoich informacji.

(2014/10/23 15:42)
A od kiedy ulica 15 Sierpnia to droga wojewódzka, to droga miejska i to miejski samorząd powinien o nią zadbać. Stał tam jeszcze taki zardzewiały stary metalowy "witacz" miejski jako wizytówka miasta, ale na szczęście zniknął. Ale dziury w drodze nie chcą zniknąć, za cholerę.
Pan Burmistrz miał długie cztery lata na poprawę stanu miejskich dróg, nie tylko tej ale wielu innych. Nie zrobił tego, co od niego oczekiwali wyborcy. Zwyczajnie olał nas.

(2014/10/23 15:56)
Nie męczcie się ,w mieście 90% ulic jest w takim stanie ,dorzucam jeszcze w gratisie chodniki.Zawsze można tłumaczyć,że to nie miasta ale mieszkańcy miasta z nich korzystają i skończmy z tym głupim tłumaczeniem .My korzystamy i nasze ulice.Gospodarz ma zadbać aby nadawały się do eksploatacji bez uszczerbku na stanie technicznym samochodu,roweru itd.

(2014/10/23 16:01)
Twój tok rozumowania jest taki:1.Mój sąsiad powinien odśnieżać chodnik przed moim domem bo z niego korzysta.2. Jeżeli mojemu sąsiadowi nie podoba się moją obskurna elewacja to musi ją pomalować.3. Podrrzucam sąsiada do pracy, to on ma opłacić oc bo korzysta z mojego samochodu.
To są takie łopatologiczne przykłady myślenia nieracjonalnego, gdyż zarządząca drogi ma obowiązek remontowania jej. Miasto nawet jeżeli wyrazi chęć remontu,  to bez zgody zarządcy nic nie może zrobić.pozdrowienia od spawacza:)

(2014/10/23 19:58)
Pani matasekwojo nie od dzisiaj wiadomo że w tym kraju ręka rekę myje, koszula zawsze bliższa ciału i urwa urwie łba nie urwie, tak samo było za PZPR za  sld, za peło i teraz też tak jest , boję się tylko jednego że młodzi ludzie szybko się zdemoralizują i pójdą śladami tzw. twardogłowych, a wtedy nawet ideowcy przestana wierzyć że istnieje jakakolwiek uczciwość, sprawiedliwość itp.

Dlatego nikomu już nie wierzę i jedyna opcja jaka ma jeszcze sens to Nowa Prawica Janusza Korwin Mikke, partia która sprzeciwia się wszystkiemu temu co prowokuje do temu podobnych zachowań. Notabene niema tak że  jak jedna partia bierze łapówki to inna nie będzie brała, trzeba stworzyć system  w którym nie będzie opłacało się brać ani dawać  łapówek, zatrudniać po znajomości, molestować współpracowniczki itd.

(2014/10/23 21:33)
jarl zrozumiałeś jak chciałeś.Intencja była taka:uwypuklić problem odbijania "piłeczki"przez kolejne władze (oceniam obecną),wpis dotyczył wszystkich ulic w miasta co wynikało z tekstu( pod kuratelą urzędu miasta też)urzędnicy miejscy jeśli chcą to mają środki nacisku na administratora danego odcinka drogi,a pomijając twoją próbę wykpienia mojego wpisu ,to ciekawe jak będziesz reagował na drogę do twojego miejsca zamieszkania ,a raczej jej brak,zaspy metrowe w zimę,urwane zawieszenie w samochodzie ,na kim będziesz w pierwszej kolejności "psy wieszał".Burmistrz miasta ma walczyć o nasze wygody i zgłaszać do realizacji odpowiednim służbom odpowiedzialnym za wykonanie zadania tego oczekują mieszkańcy.

(2014/10/24 08:49)