Będę głosował na Czubackiego , jak dotąd najlepszy burmistrz .

/ 11 odpowiedzi

  • konto usunięte

Ja będę głosował na Czubackiego moim zdaniem był to najlepszy burmistrz Sochaczewa jak do tond , nie pamiętam żeby ktoś zrobił tyle i żeby Sochaczew zmienił się tak dużo jak za jego kadencji .   To co zaczął Czubacki to Osiecki tylko dokończył za niego niestety on już nie zdążył ale jest nadzieja że znów będzie i znów pokaże kto tak naprawdę zmienia nasze miasto .
Przypomnijcie sobie za czym nie był burmistrzem jak ten Sochaczew wyglądał szary , dziurawy , czarno-biały , obdrapane kamienice , i nic więcej !!!  Przypomnijcie sobie kto zaczął walczyć o kramnice , ( nie zdążył tego dokończyć ) . Kto zrobił Olimpijską , kto dał nowe miejsca pracy (magazyny Prologis ) kto zrobił plac Kościuszki i wiele wiele innych . A co zrobił przez te lata obecny burmistrz ???
Ludzie na pewno zaraz bedziecie pisać te swoje farmazony bo to on zadłużył bo to on !!!!! itd .
A co myslicie że jak wybierzecie znów nowego to wam zaraz z Sochaczewa zrobi drugą Warszawę !!! Pierdzielicie same głupoty , jak to czytam to mnie normalnie kur...ca strzela !!!
Pomyślcie w końcu , zastanówcie się i wybierzcie tego co na prawdę chce coś zrobić dla nas dla Sochaczewa i pójdzie głosować jak większość myslących ludzi co głosowali na niego !!!!
Zgadzam się, też głosuje na Czubackiego.

(2014/11/17 12:29)
No i jerzyk przestanie pracować w Płońsku ma pewną posadkę u Czubackiego. Na liście też był pierwszy a to o czymś świadczy....powodzenia z wytryskiem i beton placem.

Karol

(2014/11/17 12:59)
No pewnie, że Piotr Osiecki. Uważam, że tak znacząca różnica głosów nie da się zniwelować "przekazaniem" ich przez innych kandydatów na pana Czubackiego. Poza tym, część zawiedzionych wyborców nie pójdzie do drugiej tury, z braku ich kandydata (kandydatki).Proszenie wyborców o głosowanie w II turze na określonego dotychczasowego konkurenta trzeba koniecznie zapamiętać na przyszłość. Za 4 lata wypada być troszkę mądrzejszym

(2014/11/17 22:22)
Nie tak dawno było "zabierz babci dowód", teraz niech będzie-"wyłącz internet dupolizom"!!

(2014/11/18 10:57)
Wyborcy PO, SLD(szkodnicy)  których kandydaci odpadli w I turze powinni pozostać w domach i nie głosować w II turze. Jeśli zrobią inaczej tzn. że ich jedynym i głównym celem jest szkodzić miastu

Odmawiasz nam naszego obywatelskiego obowiązku?

(2014/11/18 11:11)
stara gwardia burmistrza Czubackiego jak do tej pory była najlepsza

(2014/11/23 06:19)
Nie rozumie ludzi którzy głosowali np na panią Ule czy na innych kandydatów którzy nie przeszli do 2 tury.jak była walka o stołek 16 listopada to jeden na drugiego nagadywał a jak teraz jest 2 tura i Ci którzy juz sie nie licza w wyborach to teraz wielcy koledzy kolezanki zagłosujcie na pana Czubackiego jak tak można wyborcy wiezyli w swojego kandytata no trudno nie dostał sie i wybory dla niego sie skonczyły jak i dla jego wyborców tak mi sie wydaje wiec Ci którzy głosowali nie na p.Osieckiego i p.Czubackiego chyba mają swó rozum bo człowiek jest istotą rozumną i bedą wiedzieli na kogo zagłosować nie trzeba im nakazywac na kogo głosowac

(2014/11/23 19:09)