Będzie nowy amfiteatr będzie lepiej

/ 9 odpowiedzi

Dni Sochavzewa nie beda nigdy dobre dopuki nie wruca na  podzamcze . 

Czy w koncu doczekamy sie tego ?  Czy w koncu bedzie nowy amfiteatr ? 

Czy ktos wie kiedy ? 

Będzie nowy amfiteatr, cierpliwości :)

(2016/04/24 14:18)

Przydałaby się lekcja gramatyki Rambo ....

(2016/04/24 15:23)

Będzie nowy amfiteatr, cierpliwości :)

A niby kiedy jesli wiesz ?? 

Bo juz ze 3 lata czekamy i dupa !!!

(2016/04/24 17:16)

iks

Brakuje Ci rozumiem tego pijaństwa i bójek, które wtedy co roku miały miejsce? A może tłoku, który panował i część osób niewiele widziała podczas koncertów? To już nie te czasy na taki niekontrolowany spęd. Oczywiście można będzie po remoncie muszlę wykorzystać ale nie jako główne miejsce tej imprezy, bo obecne jest bardzo dobre. Ale np fajnym uzupełnieniem były by tam podczas Dni Sochaczewa bardziej ambitne projekty związane np z muzyką klasyczną np Camerata Mazovia, występy uczniów szkoły muzycznej, teatr na żywo. Takie jest moje zdanie, bo ławki podczas koncertu muzyki pop czy rockowej mogą tylko stanowić zagrożenie albo odrazu zostać zniszczone, nikt na nich przecież siedział nie będzie tylko stał albo skakał. 

(2016/04/24 18:07)

Iks co ty w ogole wypisujesz " muzyka klasyczna " jak to przeczytalem to jebl...em smiechem . Bojki  polamane lawki  chyba chlopie za duzo filmow ogladasz.   

Jak sie boisz to nie wychodz z domu bo w kazdej chwili mozesz dostac w morde w bialy dzien nie trzeba dni Sochaczewa i powrotu na muszle . 

Na orkanie tez mozna w jape dostac przed brama tam ochrona cie nie obroni lalusiu

(2016/04/24 19:37)

iks

Już wiem dlaczego tęsknisz do tamtych czasów. Poziom Twojego wpisu idealnie wpisuje się w tamte klimaty. 

(2016/04/24 19:53)

Wystarczy zobaczyć jak jest w sąsiednich miastach i nie branzlować powietrza.

(2016/04/24 21:19)

Przydałaby się lekcja gramatyki Rambo ....

Raczej ortografii a nie gramatyki :)

(2016/04/25 12:43)

Mnie tam pijaństwa nie brakuje, natomiast nie da się ukryć, że miasto wtedy jakoś żyło. Traugutta zamieniało się w deptak i chociaż musiałem się męczyć z objazdem (mieszkam na boryszewie) to było warto. Fajne było to chodzenie po namiotach wystawowych, przedzieranie się w tłumie w miejsu gdzie zawsze jest tłum samochodów - miało to jakiś swój klimat. Miasto zatrzymywało się dla aut a było przez chwilę tylko dla mieszkańców. Czy nie o to chodzi w dniach Sochaczewa? czyli dniach miasta, a w sumie jego mieszkańców? Można i zagrodzić pola czerwonkowskie, wpuścić ludzi, postawić namioty piwne i tam też zrobić dni sochaczewa, ale czy to będzie to samo? Osobiście chciałbym aby dni Sochaczewa powróciły w stare miejsce...

(2016/04/30 01:51)