Będziemy rozwijać SBO wg Osieckiego

/ 10 odpowiedzi
Ten wywiad myślę , że sponsorowany to stek bzdur wygłoszonych przez Osieckiego . Bojąc się komentarzy normalnych mieszkańców jak zwykle zablokował możliwość komentowania bzdur burmistrza.Nie chce mi się komentować poszczególnych wypowiedzi ale to kolejne nie pokrywające się z rzeczywistością bzdury.

Nie wierzę ani jednemu słowu jakie wygłasza Osiecki.
Skomentuj i wyślij do Sochaczew24.

(2014/10/08 21:03)
no właśnie, również jestem zdegustowany ostatnimi tekstami propagandowymi ale nie ze strony burmistrza ale, niektórych użytkowników forum. a czemu? bo kiedy to burmistrz traktuje nas jak nastolatków wypisując te swoje przechwałki - niektórzy, obecni na portalu esochaczew zjeżdzają z wiekiem odbiorców nawet do przedszkola. rozumiem, że się może nie podobać co robi władza ale kiedy się chce rozmawiać to na argumenty - liczą się fakty! 

(2014/10/09 08:28)
To może teraz trzeba zgłosić Burmistrzowi do projektu śmierdzący problem braku miejskiego szaletu w centrum blisko 40 tyś. miasta. Osiągnięcie na miarę 21 wieku.

(2014/10/09 15:35)
La Prosta, gdybyś ruszył dupę z za miejskiego biurka i spróbował poczekać na autobus,

na miejskim przystanku w smrodzie z
obszczanego kibla i parku, to może zrozumiał byś mieszkańców. Ale jak się jeździ do pracy służbowym autkiem to istotnie problem braku miejskiego sraczyka może umknąć.

(2014/10/09 16:04)
Obiecanki cacanki, a głupiemu radość. Już most miał być wyremontowany, a mamy tylko ekspertyzę i Staszica zaledwie wniosek złożony i nie wiadomo co dalej, co to nie miało być. A nawet sracza porządnego w centrum nie ma. I na wały zamku oraz do parku ludzie muszą chodzić. I tylko walka polityczna i lanserka. 

(2014/10/10 11:45)
To napisz wprost że przeszkadza Ci zapach i stan kibla. Z Twojej wypowiedzi można wywnioskować że chodzi Ci o remont lub też budowę nowego szaletu który moim zdaniem jest nie potrzebny.

(2014/10/10 16:19)