BERNARDYN Zaginął 20.07.2015 Okolice Strzyżewa / Wola Pasikońska

/ 4 odpowiedzi
W nocy dnia 20.07 zaginęła sunia rasy Bernardyn wabi się Gaga, duża dobrze zbudowana biało-brązowej maści 3 letnia nie jest groźna!!
Wczoraj widziana była ok godziny 15 na Woli Pasikońskiej.
Jeżeli ktokolwiek ją widział bardzo proszę o kontakt pod numerem tel 600-024-214.
Sunia jest nieufna i lubi uciekać.
Dziękuje bardzo za wszystkie informacje bardzo zależy nam żeby ją odnaleźć.

coś poszło nie tak z linkiem więc przekleje ze strony innego portalu(zródło:sochaczewianin.pl)

 

Policjanci zastrzelili psa
20-07-2015 12:49

Powiększ zdjęcieChwile grozy przeżyli mieszkańcy Gorzewnicy i Kromnowa w gminie Brochów. Do oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie, 18 lipca dotarło zgłoszenie że po terenie dwóch wsi gminy Brochów, biega agresywny pies rasy bernardyn, pozostawiony bez opieki.
Pies w pobliżu sklepu ugryzł mężczyznę, którego przetransportowano wkrótce do szpitala. Sprawca zamieszania, po ugryzieniu wbiegł na jedną z posesji w Gorzewnicy której mieszkańcy z obawy o własne zdrowie i życie, schowali się w domu. Przybyli na miejsce policjanci, również zostali zaatakowani przez agresora i - aby uniknąć pogryzień - użyli broni i zastrzelili psa. Zwierzę zostało zabezpieczone przez funkcjonariuszy i przetransportowane zostało do Powiatowego Lekarza Weterynarii w Sochaczewie. Trwają czynności mające na celu ustalenie właściciela psa, który przez swoją lekkomyślność i nieostrożność naraził na utratę zdrowia i życia swoich sąsiadów.
Według sierżant Joanny Olszar, jeśli zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako wykroczenie, właściciel bernardyna zostanie ukarany karą grzywny w wysokości 250 złotych za nie zachowanie odpowiednich środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia. Lecz właściciela może spotkać poważniejsza kara, jeśli zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako przestępstwo.

(2015/07/23 10:15)
No i tu kłania się przymusowe czipowanie zwierząt. Wiadomo by było czyj jest pies i czy ma aktualne szczepienia. A tak człowiek musi przejść obserwację, nie wiadomo kogo ukarać.

(2015/07/24 09:49)
Nie jest to nasza sunia. Gaga jest zaszczepiona zaczipowana i do tej pory się nie znalazła.Z góry dziękuje za informacje gdyby ktoś jakieś posiadał :( ....

(2015/07/24 22:47)