Bezkarnie parkujące "tiry"

/ 39 odpowiedzi
Czyli posługując się blockquoteem z filmu.

..."Prawo prawem, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie"...

(2011/10/04 14:08)
Proszę o wsparcie akcji:
http://www.tirynatory.pl/
i zniknie problem z zawalonymi drogami i parkowaniem :)

(2011/10/04 17:41)

Jasne, najlepiej byłoby dla Was gdyby tiry w ogole zniknely czyli miały zakaz poruszania sie po miastach?! i to rozumiem rozwiazaloby wszelkie Wasze problemy.To moze i osobowki zlikwidujmy, w koncu mamy rowery-nie beda niszczyc drog ani chodnikow...

A swoja drogą to chamstwo,prostactwo i niewiedza zalozyciela tematu czyli olaboga jest porazajace...

(2011/10/05 15:58)

Punkt widzenia jest zależny od punktu siedzenia. Czyli "lady Bianka" żyje  z transportu! Wszystko na temat

 

(2011/10/05 17:59)
A Ty olaboga dzięki temu transportowi masz na sobie gacie i masz co jeść bo 3/4 dóbr rzeczowych jest transportowane przez te ''złe'' samochody. Najlepiej zlikwidowac wszystkie ciężarówki!!! ha ha ha. ''Oko'' to  tez dobrze myśli. Pogratulować- przejedz sie tą droga do Łącka i zobacz ile jest tam firm transportowych.Najlepiej  jak Ci nie pasuje brak pobocza to zamiast pisac ze powinni zabronic jazdy samochodom ciężarowym napisz , że powinni zrobic to pobocze(może jakis urzędas to dostrzeże w co wątpie) i każdy byłby zadowolony. Narzekacie na polityków a wiekszosc społeczeństwa (niektóre osoby które sie tu wypowiadają również)ma takie głupie nowatorskie myśli ze ręce opadają .Sochaczew jest miastem tranzytowym łączą sie tu dwie drogi krajowe, duzo jest firm transportowych ludzie dzięki temu maja za co żyć a inni mają na co narzekać

(2011/10/05 20:10)

"Jasne, najlepiej byłoby dla Was gdyby tiry w ogole zniknely czyli miały zakaz poruszania sie po miastach?!"

W cywilizowanych krajach, tiry mają zakaz poruszania się po miastach z wyjątkiem zaopatrzenia oczywiście.  Mogą poruszac się tylko po drogach do tego wyznaczonych !!! 

Zapytaj "tirowca" ile kosztuje go "na zachodzie" wjazd do miasta, które ma obwodnice ???

(2011/10/05 20:29)
Oczywiście po co tiry w mieście ?, jeździj sobie po trasie a jak ci się nie podoba to idź do łopaty

(2011/10/05 21:11)
Przepraszam , że pytam , czy ktoś z negatywnie nastawionych pisał aby TIR-y zlikwidować , wycofać z tras itp. raczej nie . Wszystkim chodzi o respektownie praw innych oraz obowiązujących przepisów ruchu drogowego . Moim zdaniem po to powstały parki typu "Olimpijska " w Socho czy w Tesco w Teresinie aby tam dojechał towar Tir-em a dalej był rozwożony samochodami o mniejszej ładowności .
 DEDE po gacie dla siebie jadę do sklepu w mieście i nie musi mi ich podwozić Tir  więc nie chrzań takich cienkich tekstów tylko zrób jakiś reportaż na temat poboczy i Tirów skoro z ciebie taki REPORTER .
 Każdy ma jakieś zajęcie czy pracę z której żyje a założycielce posta chodziło o to aby uszanować jej spokój jako mieszkanki osiedla domków  a nie osoby mieszkającej na parkingu dla samochodów ciężarowych . pozdrawiam

(2011/10/06 17:14)

A mi chodzi o to, ze mozna bylo swoje zdanie przedstawic w kulturalny sposób, czego nie zrobil zalozyciel temtu.

 

 

 

 

 

 

 

(2011/10/06 18:11)
Zapewne masz rację  , chociaż jeżeli chodzi o pewnych "kierowców Tir-ów" to mogę ją zrozumieć.  Jednak rzeczywiście w treści posta jest kilka słów ogólnie uważanych za obraźliwe . Każdy odpowiada za swoje słowa , zarówno pisane jak i wypowiedziane , wiec jak ktoś się czuje urażony to zawsze można dochodzić swoich racji na drodze sądowej . pozdrawiam

(2011/10/06 19:12)
a tak marginesie to Sochaczew jest beznadziejnym miastem, a pod względem miejsc parkingowych to już szkoda mówić. A odnośnie parkowania tirów, to radzę każdemu kto wypowiadał się w tym temacie o rachunek sumienia odnośnie parkowania , które sam uskutecznia czy to osobówkami czy ciężarowymi. Myślę, że nikt nie jest idealny, a krytykowanie innych chyba jest najłatwiejsze. Poza tym nie wiem już kto, ale ktoś napisał, że w każdym zawodzie zdarzają się osobniki , którzy psują opinie innym z branży - tak samo jest w środowisku zawodowych kierowców, dlatego nie należy wszystkich oczerniać. to tez są ludzie, którzy bardzo ciężko pracują, bo to nie jest ani łatwa ani lekka praca, a niestety można śmiało powiedzieć napiętnowana przez społeczeństwo. I wbrew pozorom połowa tych kierowców to ludzie z wykształceniem średnim i wyższym. Ktoś powie skoro ma wykształcenie to po co jeździ. Otóż dlatego, ze jeżeli ktoś chce pracować i zarobić jakieś pieniądze i nie chce czekać na nie wiadomo co to po prostu pracuje, a nie czeka w kolejce po zasiłek.
A na koniec apeluję o tolerancję i zrozumienie nie tylko dla kierowców, ale dla wszystkich ludzi - a sami też będziemy się lepiej czuli.

(2011/10/07 11:23)

eff

(2011/10/07 13:25)

Tak jak wszystkich innych kierowcow; i nie wazne czy tira czy osobówki czy motoru ;)

(2011/10/07 13:30)

eff
To fakt. chociaz powiem szczerze, że i ja czasami staje tak jak nie powinnam ( ale zazwyczaj jak chce na chwile gdzieś wyskoczyć :) )

(2011/10/07 14:43)