Bieganie

/ 7 odpowiedzi
Szukam osoby/osób płci i orientacji dowolnej,w moim wieku <22lata> albo i nie ;) do wspolnego biegania, dla zdrowia, lepszej sylwetki itd :) np na orkanie lub w innym miejscu (chociaż w socho niewiele takich odpowiednich miejsc, albo i wcale) w godzinach porannych lub wieczornych, wszystko kwestią dogadania :)
ma 5 lat przebieg cala trase biegu papieskiego zajął 163 miejsce w biegu papieskim Oktawian Marcinkowski , czy dzieki swojej wytrwalości ma szanse na sukcesy sportowe .

(2012/10/25 08:53)
agata ja bardzo chetnie.. troche biegalem z kumplem ale sie wylamal a ja niestety jestem troche leniem i potrzebuje motywacji zeby ktos mnie wyciagal na to bieganie :) jak wyjde juz to biegam z radoscia,, na prawde super sprawa i psychicznie czlowiek odpoczywa i poprawia sie kondycja.

ja biegalem na "szostce" mniejsze kólka ok 220 metrow lepiej dzialaja na spyche :)

ale moze byc i orkan

22 lata... hmmm :) moze byc ciezko :P

jesli masz ochote to jakie dni czy godziny ci pasuja daj mi na priva.

(2012/10/25 09:04)
coś wątek biegania przycichł troszkę - zima się skończyła i ja bym wrócił do biegania rekreacyjnego... są chętni? 2-3 razy w tygodniu wieczorami najchętniej

(2013/05/17 11:05)

Odnawiam temat. Może znalazł by się chętny do biegania z okolic ul. Gawłowskiej lub Pułaskiego?

Staram się biegać co drugi dzień, ok. 3-4 km.

(2014/07/30 10:48)
Pozdrawiam ale jeżdżę rowerem lub rolki :)

(2014/08/04 23:33)

Odnawiam temat. Może znalazł by się chętny do biegania z okolic ul. Gawłowskiej lub Pułaskiego?

Staram się biegać co drugi dzień, ok. 3-4 km.

Ja biegam w tamtych okolicach. Napisałem na priva.

(2014/08/06 07:47)